4409 0
«ST- торговий представник/торговий представник ПЛЮС»
«ST- торговий представник/торговий представник ПЛЮС»

«ST-Торговий представник» та «ST-Торговий представник плюс» –ПЗ для КПК. Це ПЗ вміє все, що вміють і інші програмні продукти. А те, чого немає в інших продуктах (online резервування, умовні повідомлення, ets.), дасть Вам переваги перед автоматизованими конкурентами. В даного ПЗ - найвища швидкодія.Клієнти ефективно працювали на ньому з багатотисячними списками товарів ще багато років тому, коли КПК були в 10 раз слабкішими від сучасних.
детальніше
4086 0
ST – Мобільна торгівля. Чікаго
«ST – Чікаго»

« St-Чікаго» - офісна частина комплексу « St-Мобільна торгівля. Чікаго», яка автоматизує роботу торгових представників великих компаній, що володіють розгалуженою мережею дистрибуції.

«ST-Чікаго»– офісне ПЗ для автоматизації розподілених мереж дистриб’юції. З його допомогою можна управляти багатотисячними арміями торгових представників і мерчендайзерів і мати доступ як до консолідованої, так і до детальної інформації про кожну дію кожного польового співробітника.
детальніше
3993 0
«ST – Мобільна торгівля.1C»«ST – Мобільна торгівля.1C»

У Вашому бізнесі є проблеми з нераціональним використанням робочого часу торговими агентами, мерчандайзерами, регіональними представниками,недопостачанням товару і як наслідок втратою прибутків ,лояльністю клієнтів? Помилки операторів, торгових агентів чи іншого персоналу призводять до додаткових витрат на доставку товару? Бухгалтерія не може вести правильну звітність у зв’язку з відсутністю документів, які не принесли торгові агенти чи експедитори? З новим програмним продуктом “ St-Мобільна торгівля” Ви зможете легко оптимізувати роботу всіх підрозділів Вашого підприємства.
“ St-Мобільна торгівля” – це сучасний програмний продукт, який дозволить оптимізувати Ваш бізнес. Ви будете приємно здивовані наскільки легко цей продукт покращить роботу торгових представників та марчендайзерів, ставши незамінним помічником в роботі. Допоможе керівниками ефективніше управляти командою, облегшить роботу операторів і допоможе зекономити гроші, скоротивши певну кількість працівників чи час робочого дня. Бухгалтерія зможе вчасно отримувати всі необхідні документи, а Ваше підприємство в очах клієнтів отримає статус серйозного і надійного партнера.
Найкращі результати для Вашого бізнесу, перевірені багатьма світовими компаніями. Розробка програмного забезпечення ведеться у відповідності з стандартами RUP (Rational Unified Process) від IBM. Якість продуктів компанії підтверджені такими вендорами, як:


«ST – Мобільна торгівля.1C» «ST – Мобільна торгівля.1C»
детальніше
2793 0
Комплекс «ST – Мобільна торгівля. Чікаго»

«Комплекс «ST – Мобільна торгівля. Чікаго»
«ST – Мобільна торгівля. Чікаго» – рішення для великих компаній, що мають розгалужену мережу дистрибуції. А також компаній, які використовують облікову систему «БЕСТ», «Axapta», «Парус», власну розробку або іншу систему.


Можливості продукту:

• Автоматизація роботи торгових представників
• Автоматизація роботи мерчандайзерів
• Автоматизація роботи супервайзерів
• Автоматизація процесу збору даних від дистриб'юторів/філій і консолідація цих даних у центральному офісі (відвантаження товару в торгові точки, залишки товарів на складах дистриб'ютора, дебіторська заборгованість і ін.)
• Механізми для комплексного багатомірного аналізу накопичених даних (OLAP) і веб-звітності для менеджменту. GPS- контроль торгових представників на маршруті
Впровадивши «ST – Мобільна торгівля. Чікаго», ви отримаєте потужний інструмент для підвищення ефективності дистрибуції і якісно нові можливості для росту

Склад комплексу «ST – Мобільна торгівля. Чікаго»:
Мобільні робочі місця
1. АРМ «ST – Торговий представник»
Робоче місце торгового представника, який займається збором замовлень (Pre Selling) і мерчандайзингової інформації
2. АРМ «ST – Торговий представник ПЛЮС».
Робоче місце торгового представника. Дозволяє працювати по методу прямих продаж – «з коліс» (Van Selling), збирати замовлення (Pre Selling) і мерчандайзингову інформацію
3. АРМ «ST – Мерчандайзер»
Робоче місце мерчандайзера
4. АРМ «ST – Опитування»
Робоче місце мобільного співробітника, що проводить опитування та збирає маркетингову інформацію

Офісне програмне забезпечення:
1. «ST – Чікаго»
Продукт забезпечує підтримку основних процесів дистрибуції
2. «ST – Реплікація»
Модуль, який забезпечує реплікацію даних нагору й униз по мережі дистрибуції
3. «ST – Аналітика»
Аналітична система, побудована із застосуванням технологій Data Warehouse і On-Line Analytical Processing (OLAP). Примітка: Рекомендується для центрального офісу.

Додаткові модулі для мобільних робочих місць:
1. Модуль «ST – Опитувальний лист»
АРМи в кожному з комплексів «ST – Мобільна торгівля» можуть бути доукомплектовані даним модулем. Він дозволяє проводити опитування, збирати довільну маркетингову інформацію.
детальніше
3282 0
Microsoft Office 2010
Microsoft Office 2010

Система Microsoft Office 2010 пропонує нові гнучкі та потужні способи продуктивнішої роботи в офісі, вдома або у школі.
Створюйте якісні звіти та презентації за допомогою інструментів, які допомагають представляти ідеї більш творчо. Отримуйте доступ до своїх проектів, навіть якщо ви не працюєте за комп’ютером, відкриваючи файли Office у браузері або на телефоні під керуванням операційної системи Windows. Ефективно працюйте з іншими користувачами (надавайте спільний доступ, редагуйте та переглядайте файли одночасно), не зважаючи на географічне розташування та часові пояси.
Завдяки системі Office 2010 ви керуєте своїми справами, виконуєте роботу та досягаєте дивовижних результатів, хоч де б ви працювали.
детальніше
3574 0
ABBYY PDF Transformer

ABBYY PDF Transformer
Виробник: ABBYY

ABBYY PDF Transformer - універсальний інструмент для роботи з PDF -файлами. Він не лише перетворить PDF -файли в звичні, зручні для редагування формати - Microsoft Word, Excel, HTML і TXT, але також дозволяє створювати PDF просто з додатків Microsoft Office одним клацанням миші. Крім того, програма дозволяє створювати PDF -документи практично з будь-якого додатку, що підтримує виведення документу на друк (це робиться за допомогою драйвера принтера ABBYY PDF Transformer ).
детальніше
2601 0
ABBYY FlexiCapture  Professional


ABBYY FlexiCapture Professional
Виробник: ABBYY

ABBYY FlexiCapture — це потужне новітнє рішення для вводу даних і обробки документів, яке дозволяє автоматично вилучати інформацію з паперових документів і форм і зберігати її в різні інформаційні системи підприємства.
ABBYY FlexiCapture – Єдиний Центр Вводу інформації вашої організації.
Ключові переваги
ABBYY FlexiCapture -це вигідна і функціональна альтернатива ручному вводу і обробці даних. Різні організації, включаючи великі корпорації, урядові структури і навчальні заклади, можуть налаштувати ABBYY FlexiCapture для обробки інформації на паперових носіях,
ABBYY FlexiCapture  Professional
прискорюючи таким чином свої бізнес-процеси, знижуючи затрати і підвищуючи якість обслуговування клієнтів.
детальніше
2914 0
ABBYY TestReader
ABBYY TestReader
Виробник: ABBYY

В учбових закладах - школах, університетах і освітніх центрах - форми застосовуються на кожному кроці. Студенти здають заліки і іспити у вигляді тестів, в гарячу пору вступних іспитів приймальній комісії доводиться вводити дані з сотень заяв від абітурієнтів, викладачі проходять атестації, а ректорат цікавиться думкою студентів і співробітників про учбовий процес і проводить анкетування.

ABBYY TestReader створений спеціально для потреб учбових закладів на базі системи введення форм ABBYY FormReader і здатний швидко і без помилок обробити усі документи, які освітні установи отримують при проведенні контрольних робіт, іспитів і тестувань.
На одному робочому місці, обладнаному комп'ютером, сканером і програмою ABBYY TestReader, можна обробити до 3000 документів в день. Висока продуктивність і відмінна якість поєднується з розумною вартістю програми, тому ABBYY TestReader використовують в більш ніж 50 ВУЗах Росії і в багатьох учбових закладах світу.
детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
3164 0
ABBYY FineReader Банк
ABBYY FineReader Банк

Чи підійде ABBYY FineReader Банк вашому банку?

Так. Система вже впроваджена і успішно використовується більш ніж в 550 банках Росії (на вересень 2005). Це і невеликі банки з парою сотень платіжних доручень в день, і найбільші російські банки, що оброблюють тисячі документів щодня. Завдяки гнучкій модульній системі, великим можливостям налаштування і підтримці термінального доступу, FineReader Банк підходить банку з будь-якою інформаційною системою і будь-якою внутрішньою структурою.

Що дає вашому банку використання системи ABBYY FineReader Банк?

Як показує практика, система у декілька разів збільшує швидкість введення документів, що знижує собівартість їх обробки. На введення одного документу з початку сканування і до моменту збереження результатів вимагається від 10 до 30 секунд. Таким чином, з'являється реальна можливість перевіряти більшу кількість документів у присутності клієнта. ABBYY FineReader Банк позбавляє оператора від монотонного механічного набору тексту і дозволяє використовувати час для важливіших завдань. ABBYY FineReader Банк гарантує правильність інформації, що вводиться, завдяки вбудованій системі перехресних перевірок. Якщо людина може стомитися і не помітити помилку, то програма не втомлюється ніколи. FineReader Банк порівнює суми цифрами і прописом, перевіряє реквізити банків, інформацію про платника і одержувача по довідниках і попереджає оператора при виявленні помилки.
детальніше
7598 0
ABBYY FineReader
ABBYY FineReader
Виробник: ABBYY

Система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader - ідеальне рішення для тих, кому потрібен найвищий рівень точності розпізнавання і збереження оформлення текстів. ABBYY FineReader швидко і точно перекладає паперові документи, PDF - файли і цифрові фотографії документів в редаговані формати. Отримані результати можна редагувати в додатках Microsoft Office, відправляти по електронній пошті або публікувати в Інтернеті.
У стрімкому сучасному світі часто не вистачає часу. Навіщо витрачати його даремно? Вводячи документи в комп'ютер за допомогою ABBYY FineReader, ви економите 14 хвилин на кожній сторінці. Використовуйте свій час ефективно!
детальніше