Проектування мереж

14665 0
Проектування мережпо-перше, локальна мережа значно заощаджує ресурси,
по-друге, збільшується продуктивність праці, і,
по-третє, скорочуються витрати на обладнання для виходу в Інтернет, досить підключити до Всесвітньої павутини один комп'ютер, і, при відповідній ширині каналу, уся мережа користується доступом. У випадку, якщо доступ в Інтернет потрібний тільки з певних робочих станцій, це легко вирішується адміністратором мережі. Також можлива заборона на відвідування деяких зон в Інтернет, які не потрібні для роботи або містять потенційну погрозу зараження шкідливими вірусами, заборона деяких програм обміну миттєвими повідомленнями та інші обмеження.
Зв'язані комп'ютери в локальній мережі найчастіше за допомогою витої пари UTP.
Мережевий принтер дуже зручний в офісі. Підключений до сервера або комп'ютера мережі, він дозволяє посилати на друк документи з будь-якого робочого місця локальної мережі. При відправленні документів великого обсягу відразу з декількох робочих станцій утворюється черга друку. При значному документообігу мережевих принтерів може бути два і більше.
Домашня мережаПроектування мереж
Які ж можливості відкриваються перед Вами завдяки мережі? Звичайно, відразу на розум приходять комп'ютерні клуби, у яких багато просиджують годинами, граючи у всілякі ігри по мережі. Ігор, що підтримують сьогодні мультиплеєр, і справді вистачає. Але, на відміну від клубу, Ваша домашня мережа буде абсолютно безкоштовною й зручною у використанні, а головне, зможе працювати хоч всі 24 години на добу!
Крім ігор, мережа дає Вам можливість обмінюватися файлами й просто спілкуватися один з одним у реальному часі за допомогою мікрофона. Ви зможете також переглядати фільми із чужого комп'ютера, навіть не копіюючи їх на свій вінчестер. Причому враження буде таким, начебто Ви дивитеся фільм зі своєї «машини». Можливим буде також використання одного Cd-Romа або віртуального диска для обох комп'ютерів. Але самим цікавим може виявитися можливість використання спільного Інтернет доступу.
Проектування мереж
Коли нема можливості прокладати кабель (пам`ятки архітектури , відстань між об`єктами тощо) можна скористатися безпровідними технологіями WiFi.
Переваги безпровідних мереж.
Переваги побудови WiFi мереж перед кабельними очевидні. Ви можете працювати на своєму ноутбуці без дротів, підключатися до корпоративної мережі з кишенькового комп'ютера. Ваші партнери, торговельні представники, співробітники філій Вашої фірми можуть одержати захищений доступ в Інтернет або до ресурсів Вашої мережі з будь-якого приміщення офісу.
Новітнє устаткування робить швидкість WiFi мереж близькою до швидкості кабельних мереж, сучасні алгоритми шифрування роблять цей спосіб передачі даних усе більш безпечним.
Недоліки безпровідних мереж.
Неправильно побудована або налагоджена WiFi мережа є серйозним недоліком в інформаційній безпеці компанії. Незашифрований трафік, переданий через безпровідну мережу може бути перехоплений і використаний у корисних цілях. При невірно налаштованому WiFi обладнанні, Ваша мережа й комерційна інформація є для зловмисника легким здобутком.
Створення WiFi мереж.
При створенні безпровідної мережі важливо довірити цю справу професіоналам. Ми готові надати Вам повний комплекс послуг:
Проектування безпровідних мереж.
Після огляду об'єкта побудови WiFi мережі, ми складемо схему розташування безпровідного обладнання, складемо кошторис на закупівлю комплектуючих і необхідні роботи.
Орієнтовні ціни на послуги та обладнання:

Вита пара 1м 3,50 грн.
Конектор RJ-45 3,00 грн.
Розетка 1 порт 55 грн.
Розетка 2 порт 65 грн.
Мережевий комутатор Switch 8port 200 грн.
Налагодження робочого місця 45 грн.

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називалася жінка Адама?

Відповідь: