Створення сайтів, розробка сайтів та SEO розкрутка сайтів


Створення сайтів    З кожним днем Інтернет відіграє в нашому житті все більш вагому роль. Всі сфери нашого життя вже тісно переплелись з Інтернетом: ми переписуємось з клієнтами і партнерами по бізнесу, передаєм вітання зі святами, ділимось враженнями і переживаннями з рідними і друзями, спілкуємось з тими, хто виїхав за кордон чи перебуває у відрядженні, працюємо з віртуальними бібліотеками, шукаєм інформацію і використовуєм її в бізнесі незалежно від сфери діяльності. І так само як ви шукаєте необхідну для вас продукцію чи послуги (щоб знайти найоптимальніші рішення для свого бізнесу), так і ваші потенційні клієнти можуть дізнатись про вас, ваші послуги та продукцію. Але як створити сайт і чи справді він вам необхідний? Незалежно чи в вашій компанії працює двоє людей чи у вас велика корпорація, якщо ви хочете розширити клієнтську базу, зробити ваш продукт широко відомим, підняти свою компанію на новий щабель розвитку, отримати хороший прибуток, то створити сайт вам просто необхідно. А зі створенням сайту ми вам допоможемо!
детальніше
Чистка комп'ютера від пилу

Ви помітили, що Ваш ноутбук сильно гріється і голосно шумить вентилятором або вимикається від перегріву?
Прийшов час його почистити від пилу, замінити термопасту на процесорі і спеціальні термопрокладки на відеокарті і мостах.
Бережіть свою техніку, свій час і кошти. Чистка комп`ютера від пилу збереже ваші нерви і працездатність вашого улюбленця. Проводьте чистку комп`ютера від пилу хоча б 1 раз в рік.
В чистку комп'ютера від пилу входить:
-розбирання ноутбука і демонтаж системи охолодження, чистка системи охолодження;
-чистка ноутбука стисненим повітрям від накопиченого пилу і бруду;
-заміна термопасти;
-мастило вентилятора (кулера);
-складання та перевірка працездатності системи при максимальних навантаженнях.
детальніше
Розробка сайта під ключ
16302 0
Проектування мережОрганізація локальної мережі в невеликих компаніях звичайно виконується силами співробітників, що рідко мають відповідний досвід і знання. Найчастіше локальна мережа будується по топології «зірка», де периферійні обладнання з'єднуються із центральним обладнанням радіально.
Встановити й налагодити локальну мережу непросто, адже для цього потрібно володіти значним обсягом знань, практичним досвідом і навичками. Фахівці компанії «ВЕСТ» допоможуть вам правильно організувати локальну мережу й грамотно її налагодять. Ваші співробітники зможуть швидко працювати з більшою кількістю інформації, а вся секретна інформація буде надійно захищена від вторгнень ззовні. Як підсумок — високий рівень автоматизації офісу й процвітання бізнесу.
«ВЕСТ» пропонує послуги із проектування, установки й налагодження локальних мереж, модернізації й обслуговування існуючих мереж.

Компанія «ВЕСТ» надає послуги з налагодження й супроводу локальної мережі:

- проведення профілактичних робіт;
- визначення можливості модернізації й проведення необхідних робіт;
- установка й налагодження мережевого устаткування;
- відновлення даних;
- діагностика й усунення несправностей, збоїв;
- настроювання програмного забезпечення на робочих станціях;
- настроювання системи безпеки для твердого розмежування прав користувачів;
- моніторинг апаратного й програмного комплексу замовника.

Для чого потрібна мережа? Наші ціни на послуги? Шукайте відповідь у повній новині....
детальніше
Комп'ютерна допомога

Ремонт комп'ютера в м. Львів
Ремонт ноутбука в м. Львів
комп'ютерна допомога в м. Львів


Термінова комп'ютерна допомога, абонентське обслуговування та ремонт комп'ютера, ремонт ноутбука а також компютерних мереж у Львові - послуги, якими доводиться користуватися організаціям і приватним особам досить часто. Якщо ви придбали комп'ютер або ноутбук, але не можете встановити Windows або іншу операційну систему, зверніться до нас, і фахівці нашої компанії допоможуть вам встановити потрібне програмне забезпечення, налаштувати мультимедійні програми (перегляд відео, фотографій, прослуховування музики) а також налаштують комп'ютерне робоче місце під ключ!
В усіх нас різні комп'ютери й різні бюджети. Тому наші фахівці, провівши діагностику, запропонують Вам максимально вигідний спосіб розв'язання проблеми. У кожному разі Ви завжди можете відмовитися від наших послуг, якщо ж Ви погоджуєтеся працювати з нами, то діагностика й виїзд здійснюються безкоштовно. Після повернення працездатності вашому комп'ютеру, наші майстри покажуть у роботі налагодженні програми або встановлене устаткування, а також якщо буде потреба дадуть пораду або навчать працювати з ними.
детальніше

Відновлення інформації з різних типів носіївВідновлення інформації у м.Львів.

    У сучасному світі цінність будь-якої інформації як ніколи велика. Недоступність особливо важливих даних дуже відчутна, найчастіше ситуація обертається фінансовими втратами.

    У вас не було системи резервного копіювання? Ви не можете знайти потрібний файл? Зіпсована робота, що довго виконувалася? Терміново вимагається відновити дані?

    Центр відновлення інформації «ВЕСТ» - ми пропонуємо відновлення інформації з будь-яких типів носіїв. Унікальне обладнання, високий професіоналізм спеціалістів та великий досвід гарантують відновлення максимально повного об`єму втрачених даних навіть в найскладніших випадках.

Пропонуємо

Відновлення інформації з різних типів носіїв:

Відновлення інформації з жорстких дисків HDD, SDD

Відновлення інформації з флеш носіїв

Відновлення інформації з карт пам'яті

Відновлення інформації з SD

Більше інформації за тел.: (093) 66 59 222

детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua

Заправка картриджівЗаправка картриджів в м. Львів

    Заправка картриджів надає можливість значно знизити вартість друку. Однак, процес заправки картриджів досить складний і вимагає спеціальної підготовки. Замовте заправку картриджа в нас і спеціаліст виконає всі необхідні роботи швидко, якісно і професійно. Ви можете замовити заправку картриджів у вас в офісі чи дома або ж здати картридж на заправку до нашого офісу. 

Пропонуємо 

послуги по заправці картриджів

послуги по регенерації картриджів

послуги по відновленню і ремонту картриджів

послуги по встановленню СБПЧ ( СНПЧ )

 

Замовляйте заправку картриджів за тел.: (093) 66 59 222

детальніше