5017 1

 ABBYY Lingvo x5  Домашня версія 


Виробник: ABBYY

    ABBYY Lingvo x5 – це оптимальне рішення для кожного, незалежно чи ви професійно володієте англійською мовою чи тільки починаєте її вивчати.  Домашня версія містить 38 загальнолексичних і тлумачних словників для англійської, української і російської мов, а також повністю перероблені і оновлені видання словників New Oxford® American Dictionary і Oxford® Dictionary of English, тлумачні російські словники, у тому числі Великий тлумачний словник російської мови Ефремовой Т. Ф., "Великий тлумачний словник російської мови" Кузнєцова С. А., 2010 року з  енциклопедичними довідками, ABBYY® Universal 2011 року і інші.

ABBYY Lingvo x5 - переклад по наведенню

 

У нас можна скачати  ABBYY Lingvo x5  Домашня версія  перейшовши по посиланні "детальніше". 

детальніше
5211 0

ABBYY Lingvo x5  Професійна версія


Виробник: ABBYY

    ABBYY Lingvo x5 Три мови Професійна версія містить 86 загальнолексичних, тлумачних і тематичних словників для англійської, українськї, російської мови. Професійна версія ABBYY Lingvo x5 включає видання власної розробки ABBYY®, ABBYY® Press і таких авторитетних видавництв, як "Російська мова - Медіа"®, "Руссо"®, Перун, HarperCollins® Publishers, повністю перероблені і оновлені видання словників New Oxford® American Dictionary і Oxford® Dictionary of English 2010 року. У Професійній версії міститься близько 6,5 мільйонів словарних статей.

    З ABBYY Lingvo X5 Ви зможете протягом секунд отримати найповніший переклад слова з усіх тематичних словників, підключених до системи. Для цього Вам досить просто навести курсор на незнайоме слово. Поряд з курсором з'явиться спливаюча підказка з коротким перекладом і посиланням на детальну словникову статтю в ABBYY Lingvo. Граматичні коментарі на будь-яке слово, природне озвучування найбільш важливих слів, перевірка правильності написання, можливість створення власних словників, додаток для поповнення словникового запасу - усе це робить ABBYY Lingvo X5 незамінним помічником не лише для професійних перекладачів, але для тих, хто тільки починає вивчати мови.

 

У нас можна скачати ABBYY Lingvo x5  Професійна  версія   перейшовши по посиланні "детальніше".  

детальніше
3954 0
РУТА
РУТА
Виробник: МТ (Пролінг)

    Лінгвістичні модулі програми РУТА® (перевірка орфографії, розставляння перенесень, словник синонімів (тезаурус) для української мови) ліцензовані корпорацією Microsoft для використання у своїх продуктах і технологіях.
детальніше
2923 0
Словник PROMT Ver - Dict
Словник PROMT Ver - Dict
Виробник: ПРОМТ

    Словник PROMT Ver - Dict містить більше 7 000 000 слів і словосполучень в 120 тематичних словниках.

PROMT VER - Dict надає користувачам набір прекрасних можливостей :
• Переклад слів і словосполучень з популярних додатків MS Word, Internet Explorer або будь-якого текстового редактора;
• Найповніша морфологічна і граматична інформація по виділеному слову;
• Створення власних словників і обмін словниками з іншими користувачами;
• Озвучування БУДЬ-ЯКОГО початкового слова або його перекладу.
детальніше
4213 0
Pragma
Trident Pragma
Виробник: Trident Software

    Ця програма надає вам можливість в лічені секунди виконувати переклад різних видів документів. Pragma - корисний інструмент, що має велику швидкодію і високу якість перекладу, він сповна задовольнить ваші потреби у сфері комунікацій.
детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
2878 0
Мережева версія PROMT NET Professional
Мережева версія PROMT NET Professional
Виробник: ПРОМТ

    PROMT NET Professional - оптимальне рішення для компаній, яким треба швидко локалізувати продукцію на новому ринку або перекладати великі об'єми кореспонденції, ділових пропозицій і контрактів. Максимально швидко і якісно - основні вимоги, що ставляться до сучасних технологій автоматизованого перекладу. Встановіть мережеву версію PROMT NET Professional на сервері компанії, і ви отримаєте швидкий і якісний переклад при мінімальних витратах.
детальніше
3412 0
Пролінг™ ОФІС  Професіонал

Пролінг™ ОФІС Професіонал
Виробник: МТ (Пролінг)

    Пролінг™ ОФІС Професіонал - сімейство програм для роботи з українськими і російськими документами:
РУТА® - система перевірки правопису українських і російських текстів, ПЛАЙ™ - російсько-українсько-російський перекладач, УЛІС™ - російсько-українсько-російський електронний словник MTSearch™ - пошукова система, що дозволяє здійснювати повнотекстовий пошук документів на локальному комп'ютері користувача на російській, українській, англійській і інших мовах на платформах Microsoft Windows 2003/2000/XP і в додатках Microsoft® Office System 2003.
    Пролінг™ ОФІС Професіонал - розширена версія популярної програми Пролинг™ ОФІС Стандарт з додатковою функцією повнотекстового пошуку документів на локальному комп'ютері MTSearch™.
детальніше
3211 0
PROMT Translation Suite
PROMT Translation Suite
Виробник: ПРОМТ

        PROMT Translation Suite - високоефективний інструментарій для максимально якісного перекладу типових документів, схожих за своєю тематикою і структурою (контракти, інструкції, статті, описи програмних продуктів, закони і так далі). Система забезпечує максимальне збереження структури і форматування початкових документів. Продукт створений на основі революційної технології, в яку були інтегровані найсучасніші досягнення в області технологій Translation Memory (TM) і машинного перекладу (МТ).
        При покупці PROMT Translation Suite ви отримаєте бонус - три заповнені бази асоційованої пам'яті на теми "Бізнес" ,"Ідіоми" і "Windows XP" + три спеціалізовані словники - Інформатика , Інтернет і Розмовник .
детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
5166 0
ProLing Office
ProLing Office
Виробник: МТ (Пролінг)

    ProLingOffice Standart - це сімейство програм РУТА, ПЛАЙ та УЛІС, що допоможуть вам в повсякденій роботі. Ви можете перекладати з російської на українську мову і в зворотньому напрямку, перевіряти і виправляти граматичні та орфографічні помилки, знаходити синоніми слів, перевіряти тексти на правильність розставляння розділових знаків і це ще далеко не всі можливості програми. Якщо ви працюєте з текстами і документами ProLingOffice Standart стане вашим надійним помічником, а помилки залишаться в далекому минулому.
детальніше
3257 0
PROMT 4U
PROMT 4U
Виробник: ПРОМТ

    Темп життя з кожним днем набирає обертів. Потрібно бути мобільними і відповідати вимогам сьогодення. Не тратьте свій час на пошук перекладу потрібного слова, гортаючи паперові словники. А скільки часу вам знадобиться щоб перекласти Інтернет сторінку? Спробуйте скористатись PROMT 4U – це швидкий і точний переклад, який завжди „під рукою”. Якщо вам потрібно перекласти слово, фразу чи лист на іноземній мові, Інтернет сторінку, повідомлення в ICQ чи посібник по використанню побутової техніки - PROMT 4U відмінно виконає всі поставлені вами завданя.
детальніше