Pragma

3844 0
Pragma
Trident Pragma
Виробник: Trident Software

    Ця програма надає вам можливість в лічені секунди виконувати переклад різних видів документів. Pragma - корисний інструмент, що має велику швидкодію і високу якість перекладу, він сповна задовольнить ваші потреби у сфері комунікацій.

    Pragma - це багатомовна програма машинного перекладу для перекладу текстових документів з однієї мови на іншу. Програма підтримує сім мов: англійську, російську, українську, німецьку, латвійську, польську і французьку.
    Pragma виконує переклади безпосередньо у вікні активного додатку або в окремому вікні швидкого перекладу. За допомогою програми можна перекладати текстову інформацію, у вигляді документів MS Word, Інтернет сторінок, поштових повідомлень, довідок, а також вміст різних текстових вікон. За рахунок автоматизації багатьох функцій Pragma дуже проста у використанні.
    На відміну від інших програм машинного перекладу, в проекті Pragma використовується багатомовна технологія перекладу, в якій для вибраної кількості мов підтримуються усі можливі напрями перекладу. Приміром, для трьох мов - англійської, російської і української існує 6 напрямів перекладу : англо-російський, російсько-англійський, англо-український, україно-англійський, російсько-український, україно-російський.
Окрім основних перекладцьких словників, є також словники спеціальних термінів з 50-ти різних тематик. У ці словники включені досить рідкісні і специфічні терміни. Якщо необхідний переклад спеціалізованих документів, то підключення цих словників може підвищити якість перекладу.

    Що нового в Pragma
    На відміну від попередніх версій, Pragma не вбудовується в додатки, а працює як системна утиліта і дозволяє перекладати "на льоту" в активному додатку. Запуск на переклад в усіх додатках виконується через значок в системній панелі.
    Pragma підтримує нові мови - польську і французьку. Число можливих напрямів перекладу складає 42. Дещо змінений інтерфейс програми.
    Програма підтримує останні з розробок Майкрософту - Windows Vista, Internet Explorer 7, Office 2007. Змінилася процедура активації програми. Як і раніше, є он-лайн реєстрація через інтернет, а також - оф-лайн локально. Відповідний режим вибирається автоматично.
Включений модуль перевірки цілісності і функціональної працездатності програми.

Організація словників
• Кожна мова локалізована в окремому модулі. Всього є 7 мовних модулів: англійського, німецького, французького, латвійського, польського, російського і українського.
• Оскільки Pragma побудована за модульним принципом, то також є можливість вибору необхідних мовних модулів і комбінування з них необхідних напрямів перекладу.
• Необхідно враховувати наступну особливість організації системи. Російська мова є основною єднальною мовою майже для усіх напрямів перекладу. Це означає, що при перекладі, скажімо, з латвійської мови на українську обов'язково потрібна наявність російської мови.
• Виключення складає польську мову. Через граматичну близькість польської і української мов, основною єднальною мовою для польської є українська мова. Тому при виборі польського модуля наявність українського обов'язково.
• При оновленні програма автоматично враховує ці особливості.
• Разом з системними словниками, користувач має можливість поповнювати і редагувати свої особисті словники. Словники користувача мають найвищий пріоритет при перекладі, це дозволяє коригувати значення слів і виразів, що перекладаюься.
• Останній проект Pragma ввібрав найкращі теоретичні ідеї і витончені практичні рішення з попередніх проектів. Сьогодні програма доступна для перекладів в Інтернеті, внутрішній мережі і на локальному комп'ютері.

    Ядро перекладу. Pragma використовує багатомовну технологію нового покоління, яка комбінує кращі ідеї із старого двонаправленого підходу і нового багатонаправленого. Ми прагнемо досягти найкращих результатів від багатомовної організації словників при збереженні високої якості перекладу.
Pragma має модульну структуру:
• Базовий модуль (обов'язковий)
• Англійський модуль
• Німецький модуль
• Російський модуль
• Латвійський модуль
• Український модуль
• Спеціальний словник


Системні вимоги:
Підтримувані додаки: Microsoft: Notepad, WordPad, Word 97/2000/XP/2003, Outlook 2000/2003, Internet Explorer 5.0/6.0, Outlook Express 5.0/6.0. Sun: Start Office 6.0/7.0, Open Office 1.0.1/1.1.1 Netscape 7.0, Mozilla 1.0/1.5
Системні вимоги: IBM PC - сумісний комп'ютер 32 Mb ОЗУ 20 Mb вільної дискової пам'яті
Операційні системи: Microsoft Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Якого кольору шапочка в Червоної Шапочки?

Відповідь: