PROMT Professional Double Гігант

2611 0
PROMT Professional Double  Гігант
PROMT Professional Double Гігант
Виробник: ПРОМТ

    PROMT Professional Double Гігант - це система перекладів для тих користувачів, в яких регулярно виникає необхідність перекладу документів на найрізноманітніші тематики. В основі продукту - система перекладів PROMT Professional для 5 європейських мов, яка забезпечує переклад документів у форматі Microsoft Office 2000-2007, електронної пошти, Web - сайтів і навіть PDF - документів.
    У комплект продукту входить також Колекція словників Гігант - повний набір спеціалізованих словників PROMT, підключення яких дозволяє забезпечити високу якість перекладу документів на найрізноманітніші тематики, від авіації до парфюмерії, і від нафтогазової галузі до релігії.

Напрями перекладу :
• Англійсько-російський, Російсько-англійський;
• Німецько-російський, Російсько-німецький;
• Французько-російський, Російсько-французький;
• Іспансько-російський, Російсько-іспанський;
• Італійсько-російський.
Ключові переваги
    Оперативний переклад важливої інформації. Можливість швидкого доступу до необхідної інформації є однією з ключових потреб сучасного бізнесу. PROMT Professional перекладе важливий документ - текстовий файл, презентацію або навіть PDF - в лічені секунди.
    Професійний переклад документів різної тематики. PROMT Professional дає можливість отримати професійний переклад тематичних документів, які становлять абсолютну більшість в документообігу ділової людини. Великий набір налаштувань, включаючи підключення онлайнових словникових баз, дозволяє якісно перекладати документи на різні тематики.
    Онлайновий переклад. PROMT Professional допоможе організувати переклад інформації в онлайновому режимі: усі електронні листи, що надходять, на іноземних мовах система автоматично перекладатиме російською мовою, інформація із закордонних Web - сайтів перекладається в лічені секунди, а повідомлення з ICQ - одним натисненням кнопки. Це дозволяє спілкуватися із закордонними партнерами і клієнтами на одній мові і вести бізнес ефективніше.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Казка "Вовк і семеро . . .(метеликів, циклопів, козенят)" ? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: