PROMT Professional

3223 0
PROMT Professional
PROMT Professional
Виробник: ПРОМТ    PROMT Professional - повний і найкращий засіб для автоматичного перекладу ділової і технічної документації, електронної пошти, web -сайтів і презентацій. Система ефективно і з мінімальними витратами вирішує проблему обробки багатомовних документів в сучасному офісі.

Напрями перекладу :
• Англійсько-російський, Російсько-англійський
• Німецько-російський, Російсько-німецький
• Французько-російський, Російсько-французький
• Іспансько-російський, Російсько-іспанський
• Італійсько-російський.
Що нового в PROMT Professional :
• Нові лінгвістичні алгоритми;
• Багаторозмірна архітектура словників;
• Вбудована OCR - система для перекладу графічних файлів;
• Інтеграція функцій перекладу в додатки Microsoft Office System 2003 (Word®, Excel®, Outlook®, PowerPoint®, FrontPage®);
• Пакетний режим перекладу файлів;
• Зручний інтерфейс в стилі Microsoft Office 2003;
• Можливість перекладу XML - документів за заданими правилами перекладу;
• Вбудований синтез мови (з використанням технології Microsoft Agent);
• **Попередня версія називалася PROMT XT Office.

Основні переваги:
    Якісний переклад. Поліпшені лінгвістичні алгоритми, багаторозмірна архітектура словників і цілий комплекс налаштувань забезпечують високу якість перекладів, навіть найскладніших текстів з великою кількістю спеціалізованої лексики.
    Ефективна кастомізація. PROMT Professional може бути ефективно налагоджений для перекладу будь-яких документів за допомогою: використання спеціалізованих словників, створення власних призначених для користувача словників, зміни статусу перекладу в генеральному словнику з "неактивного" на "активний", підключенням списків слів що не вимагають перекладу.
    Висока швидкість. Швидкий доступ до інформації потрібний для оперативного ухвалення рішень і ефективного управління бізнесом. PROMT Professional перекладає 60-ти сторінковий документ всього за 1 хвилину* (при використанні пакетного режиму). * - приблизно, залежить від загальної продуктивність системи.
    Економічна ефективність. PROMT Professional дозволяє істотно скоротити витрати на отримання перекладу документів. З досвіду наших клієнтів термін окупності продукту складає приблизно 3 місяці (при перекладі від 50 сторінок в місяць).
Можливості системи перекладу :
    • Переклад документів будь-яких форматів. Система перекладає документи у форматах TXT, RTF, DOC (Microsoft 2000/XP/2003), HTML, XML і PDF -документи.
    • Інтеграція в офісні додатки. Можливість вбудовування функцій перекладу в Microsoft Office 2000/XP/2003 Word®, Excel®, Outlook®, PowerPoint®, FrontPage®, що дозволяє виконувати переклади безпосередньо в цих програмах, одним клацанням миші.
    • Механізм Асоційованої Пам'яті (АП). Асоційована Пам'ять є спрощеною системою Translation Memory (TM), яка інтегрована з системою перекладу. АП працює за принципом накопичення : в базі АП користувач може зберігати початковий текст і його перевірений переклад для подальшого використання. При перекладі тексту система в першу чергу порівнюватиме текст з базою АП. Якщо зустрічаються збіги, то система підставить переклад з бази АП. Таким чином, чим більше перекладів містить база АП, тим більша вірогідність підстановки вже готового перекладу. Це дозволяє скоротити витрати на переклад однотипних документів.
    • Переклад з бази АП буде підставлено тільки у разі 100% -го збігу з оригіналом.
    • Якщо ви регулярно перекладаєте типові документи, рекомендуємо використовувати систему PROMT Translation Suite. Для професійних перекладачів рекомендуємо використовувати систему PROMT Expert разом з системою TRADOS.
Оперативний переклад важливої інформації
    Можливість швидкого доступу до необхідної інформації є однією з ключових потреб сучасного бізнесу. PROMT Professional перекладе важливий документ - текстовий файл, презентацію або навіть PDF - в лічені секунди.
Професійний переклад документів різної тематики
    PROMT Professional дозволяє отримати професійний переклад тематичних документів, які складають абсолютну більшість в документообігу будь-якої ділової людини. Великий набір налаштувань, включаючи підключення онлайнових словникових баз, дозволяє якісно перекладати документи на різні тематики.
Онлайновий переклад
    • PROMT Professional допоможе організувати переклад інформації в онлайновому режимі: усі електронні листи, що надходять, на іноземних мовах система автоматично перекладатиме російською мовою, інформація із закордонних Web -сайтів перекладається в лічені секунди, а повідомлення з ICQ - одним натисненням кнопки. Це дозволяє спілкуватися із закордонними партнерами і клієнтами на одній мові і вести бізнес ефективніше.
    • Розпізнавання графічних файлів без сканера (вбудована OCR -система Readiris (I.R.I.S.). Система PROMT Professional розпізнає текст у файлах графічного формату і потім може перекласти отриманий текст на вибрану мову. Підтримуються формати PDF, JPG, TIFF і інші. Ця можливість з'явилася завдяки інтеграції в продукт OCR -системи Readiris від компанії Image Recognition Integrated Systems S.A. (I.R.I.S.).

    Бонус - три заповнені бази асоційованої пам'яті по тематиках "Бізнес" (окрім італійсько-російського), "Ідіоми" (окрім італійсько-російського, іспансько-російсько-іспанського) і "Windows XP" (тільки для англо-російського) + три спеціалізовані словники - Інформатика (тільки для англо-російського) , Інтернет (окрім італійсько-російського, іспансько-російсько-іспанського) і Розмовник(тільки для російсько-англійського).

    Висока якість перекладу тематичних текстів. У системі PROMT Professional пропонується великий набір налаштувань для підвищення якості перекладу складних текстів з великою кількістю спеціалізованої лексики : налаштування механізму асоційованої пам'яті, можливості створення і редагування призначених для користувача словників, підключення спеціалізованих словників, створення списку зарезервованих слів і інші опції.
    Спеціалізовані словники для систем PROMT допомагають істотно підвищити якість перекладу при роботі з тематичними текстами.
Переклад сайтів в Інтернеті.
     Завдяки інтеграції перекладача в браузер Microsoft Internet Explorer будь-який Web -сайт можна перекласти в онлайні. При цьому зберігається форматування початкової сторінки. Є також опція перекладів запитів до пошукових систем.
Синтез мови.
    У системі PROMT Professional є можливість відтворення текстів вголос завдяки технології синтезу мови Microsoft Agent. Для синтезу мови комп'ютер має бути оснащений звуковою картою і колонками або навушниками.

Системні вимоги:
• IBM PC - сумісний комп'ютер з процесором Pentium 166 або вище;
• 64 Мбайт оперативної пам'яті;
• 310 Мбайт на жорсткому диску (480 Мбайт для Giant);
• відеоадаптер SVGA або кращого розрішення;
• пристрій для читання компакт-дисків CD - ROM;
• "миша" або сумісний пристрій;
операційна система(*) Microsoft Windows XP Professional, Windows XP Home Edition, Windows 2000 Professional, Windows NT Workstation 4.0 з пакетом оновлення 5 (SP5) або вище, Windows 98, Windows Me; (*) з підтримкою російської мови і російською кодовою сторінкою по замовчуванню (регіональні установки). Microsoft Internet Explorer 5.x або вище.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Вовка боятися - в ліс не . . .(ходити, бігти, повзти)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: