PROMT Expert

2750 0
PROMT Expert
PROMT Expert
Виробник: Промт

    PROMT Expert - це найпотужніша система для професійного перекладу документів. Повний набір налаштувань експертного рівня роблять цей продукт незамінним для організації перекладу документів в промисловому масштабі.
    Продукт інтегрується з професійною системою класу Translation Memory SDL TRADOS 2007.

PROMT Expert
Напрями перекладу :
• Англійсько-російський, Російсько-англійський
• Німецько-російський, Російсько-німецький
• Французько-російський, Російсько-французький
• Іспансько-російський, Російсько-іспанський
• Італійсько-російський.
Ключові переваги
    Експертний рівень налаштування системи. При перекладі великих об'ємів текстів якість налаштування системи набуває критично важливого значення: чим краще буде налагоджена система, тим вищою якість перекладу на виході. Налаштування експертного рівня дозволяють досягнути максимально коректного перекладу і таким чином скоротити до мінімуму об'єм редакторських правок.
    Організація процесу перекладу в промисловому масштабі. Інтеграція продукту з системою SDL TRADOS 2007 - це можливість організувати ефективний переклад документообігу, що особливо актуально при об'ємах перекладу, що вимірюються тисячами і десятками тисяч сторінок.
Створення експертних налаштувань на корпоративному рівні. У системі корпоративного документообігу цей продукт дозволяє створювати профілі налаштувань для окремих користувачів, створювати і поширювати спеціалізовані словники для перекладу тематичних текстів, таким чином покращуючи якість перекладу великих об'ємів інформації і знижуючи витрати на переклад на рівні усієї організації.
    За результатами використання системи PROMT Expert у великих проектах продуктивність роботи бюро перекладів або відділу локалізації зростає на 40-60% і складає до десятків тисяч сторінок перекладів в місяць!

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Два плюс три = (відповідь, цифрою)

Відповідь: