1860 0

Autodesk AutoCAD 2017

 

 

 

Передове проектування...

Створюйте вражаючі проекти і оптимізуйте спільну роботу, використовуйте інноваційні засоби підвищення продуктивності в AutoCAD.

Організуйте спільний доступ до результатів своєї роботи за допомогою технології TrustedDWG.

Задіюйте інтегровані локальні, хмарні і мобільні рішення.

Підпишіться і отримайте додаток AutoCAD 360 Pro для мобільних пристроїв.
 
детальніше
2868 0
ZWCAD - Краща альтернатива Autocad®!
ZWCAD – доступний САПР для архітекторів , будівельників , інженерів і інших фахівців , які працюють в CAD програмах !
ZWCAD є відмінною альтернативою Autocad. Зручний у роботі завдяки звичному інтерфейсу й можливості імпортувати меню, створені в Autocad.
ZWCAD - Краща альтернатива Autocad®!
Максимальна сумісність з форматом DWG(аж до DWG 2010);

• Більше 100 000 користувачів в 60 країнах світу!
• Доступна ціна!
• Колосальна економія вашого бюджету!
• Реальна відповідь на питання як заощадити на Autocad®!
• Більше 15 патентів;
• Легальне програмне забезпечення!
• Збільшена продуктивність і стабільність нової версії ZWCAD 2009.
• Відомі компанії вибрали ZWCAD! Серед них Alcatel, Honda, Hitachi, Panasonic, Citizen, GP і багато інших;

Офіційними парнерами ZWCAD є INTELLICAD, Intel, Microsoft, Spatial, Open Design Alliance, Lenovo.
ZWCAD - Краща альтернатива Autocad®!
детальніше
Розробка сайта під ключ
3835 0
Autocad 2011Autocad 2011

    AutoCAD 2011 - система автоматизованого проектування (САПР) і креслення від компанії Autodesk.
    Складні об'єкти в системі створюються у векторному графічному редакторі з примітивів: ліній, поліліній, кругів, дуг і тексту.
    Autodesk Autocad – це двох- і тривимірна система автоматизованого проектування й креслення, яка використовується при розробці й аналізі машинобудівних, архітектурних, будівельних, геодезичних систем. На сьогоднішній день, Autocad є лідером серед аналогічних програмних продуктів.
    Версія 2011 відрізняється нововведеннями й удосконаленнями, як для двомірного, так і тривимірного моделювання. Зміни торкнулися інтерфейсу програми. У даній версії розробники повернулися до використання темного тла робочої області й замінили сітку з пунктирних ліній на сітку суцільними лініями. Засоби навігації були винесені у праву сторону екрану, а інструменти й властивості – на панель у вигляді стрічки. Для кращої наочності осі на піктограмах користувацької системи координат (UCS) і 3 D-гізмо тепер відображаються різними кольорами.
детальніше
3281 0
Серія продуктів ArtlantisArtlantis


    Artlantis – це унікальна програма 3D візуалізації, що дозволяє швидко й дуже просто одержати високоякісне фотозображення проекту, сцени й панорами віртуальної реальності (Quicktime VR/Panoramas) і анімацію.

    Програма представлена у двох версіях — Artlantis R (Render) і Artlantis S (Studio). Різниця між версіями полягає в тому, що Artlantis S, крім візуалізації зображень, дозволяє підготувати анімовані відеоролики, сцени й панорами віртуальної реальності.
детальніше
3523 0
Система автоматичного проектування Archicad 14
    Компанія Graphisoft є одним з найбільших світових розробників і постачальників програмних рішень для ринку архітектурно-будівельного проектування. Заснована в 1982 році, на сьогоднішній день, компанія має безліч престижних нагород. У центральному офісі й філіях компанії Graphisoft працює близько 300 співробітників. Головне програмне рішення компанії – Archicad – поширюється через мережу офіційних дистриб'юторів на 22 мовах у більш ніж 80 країнах.Система автоматичного проектування Archicad 14 У цілому ці рішення використовують більш 100 тисяч фахівців з усього світу.

    В Archicad 14 розвивається тенденція по підвищенню продуктивності праці архітекторів у єдиному циклі Bim-Проектування й робиться основний натиск на інтеграцію процесу архітектурного проектування з інженерними спеціальностями.
    Якісна архітектура вимагає взаємодії на всіх стадіях проектування, а архітектори найчастіше відіграють провідну роль у процесі координації всіх напрямків проектування. Archicad 14 за допомогою технології IFC перетворюється в повноцінний автоматизований розв'язок, що повністю вбудовується в процес спільного проектування, поєднуючись із різними вузькоспаціалізовагими інженерними САПР і розрахунковими програмами. Цей «відкритий» підхід до спільної роботи проектувальників різних професій значно розширює можливості проектування й забезпечує комплексну передачу проектів (Integrated Project Delivery – IPD), прискорюючи процес проектування й скорочуючи кількість помилок при передачі даних між різними програмами.
детальніше