Autocad 2011

3650 0
Autocad 2011Autocad 2011

Опис
    Autodesk Autocad – це двох- і тривимірна система автоматизованого проектування й креслення, яка використовується при розробці й аналізі машинобудівних, архітектурних, будівельних, геодезичних систем. На сьогоднішній день, Autocad є лідером серед аналогічних програмних продуктів.
    Версія 2011 відрізняється нововведеннями й удосконаленнями, як для двомірного, так і тривимірного моделювання. Зміни торкнулися інтерфейсу програми. У даній версії розробники повернулися до використання темного тла робочої області й замінили сітку з пунктирних ліній на сітку суцільними лініями. Засоби навігації були винесені у праву сторону екрану, а інструменти й властивості – на панель у вигляді стрічки. Для кращої наочності осі на піктограмах користувацької системи координат (UCS) і 3 D-гізмо тепер відображаються різними кольорами.
    У новій версії системи додана можливість робити видимим або приховувати будь-який об'єкт або групу об'єктів просто натиснувши праву кнопку миші й вибравши в меню Hide Objects або Isolate Objects. Перший інструмент відключає видимість обраних об'єктів. Другий – робить видимими тільки обрані об'єкти. При цьому немає необхідності відключати слої.
    Також були вдосконалені інструменти виділення. Тепер користувач може вибирати об'єкти, що відповідають певному критерію, і змінювати властивості всієї групи одночасно. Інструмент Add Selected дозволяє створити об'єкт аналогічний виділеному, з однаковими властивостями. У випадку якщо кілька об'єктів перекриваються, інструмент Selection Cycling дозволить вибрати необхідний об'єкт.
    Окремої уваги заслуговує функція Inferred constraints. З її допомогою один об'єкт може бути прив'язаний до іншого через геометричний або розмірний параметр. Це означає, що при внесенні будь-яких змін у проект, певні параметри й раніше встановлені між об'єктами зв'язки зберігаються.
    Для моделювання тривимірних об'єктів нова версія програми надає нові інструменти для роботи з довільними формами, нові функції для створення гладких поверхонь і плавних переходів між різними типами покриттів. Також реалізована підтримка точкової хмари (Point Cloud), що дозволяє швидко візуалізувати відскановані об'єкти просто в робочому просторі моделі.
    Підсумовуючи, можна сказати, що Autodesk Autocad 2011 дозволяє ще легше й ефективніше створювати й аналізувати проектовані системи. Однак дана версія програми сумісна лише з операційною системою версій XP, Winows Vista і Windows 7.

AutoCAD 2011 SLM Box (не включає річну підписку) ціна: 37800 грн.
AutoCAD 2011 NLM Box (не включає річну підписку) ціна: 47400 грн.
Autodesk Subscription Renewal (Оновлення діючої підписки) ціна: 4500 грн.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Скільки пальців в людини на одній руці?

Відповідь: