Антивірус TrustPort eSign Pro

2851 0
Антивірус TrustPort eSign ProАнтивірус TrustPort eSign Pro

ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС
    За допомогою нескладних маніпуляцій ви можете захистити один або більше документів електронним підписом. Просто виділіть документи, натисніть праву клавішу мишки, і виберіть відповідну команду з локального меню..
МАЙСТЕР ШИФРУВАННЯ
    Майстер підпису та шифрування забезпечує чіткість і швидкість роботи з документами. За допомогою меню і підказок ви розумієте як працювати з документом.
МІТКА ЧАСУ
    Поряд з електронним підписом, документ може також бути забезпечений маркуванням часу. Це забезпечує безперечну верифікацію часу, коли документ був підписаний, вказує на час закінчення тимчасового маркування після якого спроби відкрити документ марні.
РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ PDF
    Модуль eSign Pro дає змогу працювати з документами PDF, без необхідності використовувати дороге оригінальне програмне забезпечення для редагування PDF. Для розшифровування документа, для верифікації підпису, отримувачу не потрібно встановлювати будь-яке інше програмне забезпечення, крім Adobe Reader.
НАДІЙНІСТЬ
    Це одне із самих надійних рішень для передачі і шифрування даних, рекомендується для компаній і організацій які оперують у процесі роботи секретною інформацією.

РЕКОМЕНДОВАНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ
Procesor Intel Pentium II
64 MB оперативної пам'яті
20 MB вільного місця
Антивірус TrustPort eSign Pro

TrustPort eSign Pro 2.0
30-денна пробна версія
CZ, EN, DE, ES, IT, PT, RU
Програмне забезпечення для електронного підпису і шифрування документів

СКАЧАТИ Антивірус TrustPort eSign Pro

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Хто з`їв Колобка?

Відповідь: