Антивірус TrustPort

5066 0

Антивірус TrustPort
СКАНУВАННЯ ПРИ ДОСТУПІ
    Сканер антивіруса «в режимі реального часу» виконує сканування системи при відкритті та роботі файлів. Якщо з'являється вірус, то виконання зловмисної дії блокується і залежно від обраних параметрів він лікуватися, перейменовується, переміщується в карантин або повністю видаляється.
СКАНУВАННЯ ЗА ЗАПИТОМ
    Сканування здійснюється за певними заздалегідь параметрами - вибору дисків, типів файлів, призначених для перевірки і можливості до декількох разів на тиждень сканувати створену інформацію на наявність зловмисних програм.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВИЯВЛЕННЯ ЗАГРОЗ
    Завдяки двох антивірусних сканерів, антивірус здатний досягати кращих у світі результатів у виявленні та протистояти практично всім відомим вірусам, хробакам і троянським програмам.
ЕВРИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ
    Завдяки регулярним оновленням, антивірус виявляє вже відомі загрози. Але щодня з'являються мільйони новітніх вірусів, черв'яків, троянських програм. Для їх виявлення, в рішеннях TrustPort застосовуються передові технології аналізу поведінки шкідливих програм, які і визначають чи є перевіряється об'єкт (файл, документ або програма) небезпечним чи ні.
АВТОМАТИЧНІ ОНОВЛЕННЯ
    Антивірус TrustPort регулярно оновлюється. У залежності від вимог та уподобань, користувач може задавати потрібний інтервал між оновленнями антивіруса. У антивірус вноситься як інформація про вже відомі віруси, хробаки, троянські програми та методи боротьби, так і оновлення самої програми, що і дозволяє комплексно захищати комп'ютер.
ЗАХИСТ ВІД АТАК
    Файли антивірусного рішення захищені. Тим самим будь-які спроби шкідливих програм дестабілізувати роботу Антивірус TrustPort залишаться безуспішними.

РЕКОМЕНДОВАНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ
Intel Pentium IV
256 Мб ОЗУ
420 Мб вільного простору на диску.


30-денна пробна версія
RU, EN, DE, CZ, ES, IT, FR, NL
Компактний захист персональних комп'ютерів від вірусів, шпигунського ПО і інших шкідливих програм .

СКАЧАТИ Антивірус TrustPort 2014

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називалася жінка Адама?

Відповідь: