» » » » Антивірус TRUSTPORT який продукт вибрати

Антивірус TRUSTPORT який продукт вибрати

3217 2
Сімейство продуктів TRUSTPORT який продукт мені вибрати?
    Перш ніж зупинитися на якому-небудь продукті TRUSTPORT необхідно чітко уявити собі область його застосування.
Для приватних користувачів компанія TRUSTPORT представляє чотири основні продукти:
Trustport Antivirus 2014
Trustport Internet Security 2014
Trustport Total Protection 2014
Trustport USB Antivirus 2014
.Антивірус TRUSTPORT який продукт вибрати

    Trustport Antivirus 2014 - забезпечує базовий захист робочих станцій, працює на двох антивірусних моторах, не вимагає особливих знань комп'ютера.
    Trustport Internet Security 2014 - захист більш високого рівня, крім стандартного антивірусу містить у собі модулі: файрвол (брандмауер), антиспам, батьківський контроль.
    Trustport Total Protection 2014 - максимальний рівень захисту ПК, включає в себе всі модулі продукту Trustport Internet Security 2012 плюс модулі шифрування й шредінгу (безпечного видалення інформації)
    Trustport USB Antivirus 2014 - захист флеш-накопичувачів, містить у собі стандартний антивірус, модулі шифрування й шредінгу. USB Antivirus здатний захистити не тільки сам флеш-накопичувач але й просканувати комп'ютер, до якого він підключений у цей момент.

    Якщо Вам необхідно забезпечити конфіденційність інформації і водночас мати цю інформацію постійно при собі - для Вас оптимально підходить Trustport USB Antivirus 2014. За допомогою Trustport USB Antivirus 2014 Ви можете зашифрувати файли й зберегти їх на флеш-накопичувачі. Навіть у випадку втрати флеш-накопичувача Вашою інформацією ніхто не зможе скористатися. Інформація надійно захищена.

    Якщо Вам необхідно пересилати інформацію з електронної пошти Вам ідеально підходить Trustport Total Protection 2014. Файли шифруються за кілька секунд натисканням пари клавіш, прочитати зашифровану інформацію зможе тільки Ваш адресат.

    Якщо Вам необхідно "закрити" інформацію на Вашому комп'ютері від сторонніх очей Trustport Total Protection 2014 допоможе створити зашифрований логічний диск, який можна відкрити тільки за допомогою пароля.

    Для користувачів Trustport Total Protection 2014 передбачена можливість екстреного видалення інформації з комп'ютера. Це для того випадку, коли до Вас прийшли "некликані гості" і у Вас немає іншого виходу крім як знищити інформацію. Натискання пари клавіш на комп'ютері запустить процес безповоротного видалення інформації. Стерти можна файл, папку або цілий розділ.

Для тестування продуктів торгової марки Trustport, ви можете зайти на нашому сайті на сторінку з описом продукту і там буде посилання для скачування пробної версії.

Пробна версія -- це повнофункціональна версія антивіруса, з обмеженням лише в терміні використання. На даний час цей термін становить 30 днів.


 

TrustPort запускає нові вдосконалені версії продуктів для онлайн-безпеки.

 TrustPort, провідний постачальник програмного забезпечення по безпеці,  оголосив про випуск нової лінійки  2014 року. Нова версія 2014 легше, швидше і більше інтуїтивна, ніж попередня. Розробники TrustPort додали нове рішення для основного продукту - "движок" TrustPort. У 2014 версії був значно змінений і  графічно обновленний, призначений для користувача інтерфейс.
 
      Основна лінійка продуктів залишиться колишньою, продукти для дому, офісу і корпоративний сегмент. Домашні користувачі можуть зробити свій власний вибір для необхідного захисту відповідно до їх вимог по рівню безпеки. Вони можуть або вибрати TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security або TrustPort Total Protection для максимального захисту.
 
      Окрім традиційно чудового захисту від вірусів, спаму, брандмауера, батьківського контролю і інших засобів забезпечення безпеки, нова версія включає безліч інших корисних функцій. Наприклад, інспектор додатків, якій постійно працює у фоновому режимі і який перевіряє усі підозрілі дії у рамках файлової системи і системного реєстру. Користувачі можуть розділяти додатки на групи з різними правилами і встановити захист певних даних на жорсткому диску, а так само гілок системного реєстру Windows.


 


edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарі користувачів (2)

Фото юзера Andrey
Andrey 13.06.2011
Классый антивирус. Я признал. После Kaspersky
нашел 46 вирусов.
Фото юзера Фома
Фома 14.06.2011
Trustport Total Protection - просто бомба!!!
Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Париж - це столиця (Італії, Франції, Англії)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: