» » » » Антивірус TrustPort Total Protection

Антивірус TrustPort Total Protection

2820 0

Антивірус TrustPort Total Protection
    

АНТИВІРУС І АНТИШПИГУН 
    Захист в режимі «реального часу» відстежує зміни та їх характер у системі при запуску додатків, файлів, не дозволяючи запуститися шкідливу програму. За заданих наперед інтервалам проводиться перевірка всього вмісту на жорсткому диску. Як результат двусканерной технології, у рішень TrustPort один з найвищих рівнів виявлення шкідливих програм.


ПЕРСОНАЛЬНИЙ ФАЙРВОЛ
    Для безпечної роботи в глобальній мережі Інтернет необхідний не тільки високоякісний антивірус, а й додатковий захист від несанкціонованого доступу третіх осіб і сумнівних додатків. Модуль файрволла автоматично розпізнає безпечні та небезпечні для користувача з'єднання, спроби доступу до файлів. У деяких випадках TrustPort Total Protection запитує у користувача дозволяти або блокувати виконання тих чи інших дій.


БАТЬКІВСЬКИЙ КОНТРОЛЬ
    TrustPort Total Protection розпізнає 13 категорій небажаних веб-сайтів, наприклад порнографічних або гральних сайтів, які можна блокувати з допомогою функції «батьківського замку». Індивідуальні користувачі мають можливість створювати свій власний профіль у відношенні блокування окремих категорій сайтів.


ШИФРУВАННЯ ТА ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ
    Доступні два методи шифрування файлів. Для безпечного резервного копіювання даних, можна зберегти його в зашифрований архів. Для повсякденного захисту, дані зберігаються на віртуальному зашифрованому диску. Можливе створення зашифрованих ЮСБ-накопичувачів, при випадковій втраті такого накопичувача ви будете впевнені, що вашою інформацією ніхто не зможе скористатися. Для безпечного видалення конфіденційної інформації використовується особливий алгоритм, що дає 100-відсоткову гарантію надійного знищення інформації. Передбачений режим знищення інформації "по команді" - для екстрених випадків. Крім того, програма дає можливість постійного видалення конфіденційних даних, які більше не використовуються.
USB АНТИВІРУС
    TrustPort Total Protection дозволяє створити «Portable» (портативний) антивірус для вашого флеш - диска USB. Ваші дані будуть захищені при передачі на зовнішній носій. Так само у вас є можливість здійснювати антивірусну перевірку на будь-якому комп'ютері з USB, на якому встановлено портативний антивірус.
АВАРІЙНИЙ ДИСК ВІДНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ
    У разі серйозного пошкодження вірусом TrustPort Total Protection дає можливість завантажитися з диска аварійного відновлення з антивірусним модулем. Після завантаження з диска аварійного відновлення, можна усунути шкідливий код, який не вдається видалити за допомогою інших засобів.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИМОГИ ДО СИСТЕМИ
Intel Pentium IV
512 MB оперативної пам'яті
650 MB вільного дискового простору


TrustPort Total Protection 2014
30-денна пробна версія
RU, CZ, DE, EN, ES, IT, FR, NL
Усеосяжне рішення комп'ютерної безпеки від шкідливих програм, інтернет-погроз і крадіжки особистих даних .

СКАЧАТИ Антивірус TrustPort Total Protection

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називалася жінка Адама?

Відповідь: