» » » » Антивірус TrustPort Internet Security

Антивірус TrustPort Internet Security

2664 0

Антивірус TrustPort Internet Security
СКАНУВАННЯ ПРИ ДОСТУПІ
    Захист в режимі «реального часу» відстежує зміни та їх характер у системі при запуску додатків, файлів, не дозволяючи запуститися шкідливій програмі. За заданих наперед інтервалам проводиться перевірка всього вмісту на жорсткому диску. Як результат - у рішень TrustPort один з найвищих рівнів виявлення шкідливих програм.
ВЕБ СКАНУВАННЯ
    Сайти є основним джерелом зараження комп'ютерів вірусами, тому всі компоненти для завантаження попередньо перевіряються TrustPort Internet Security. При виявленні наявності загроз, сайт автоматично блокується, у вікні браузера виводиться назва загрози та її джерело.
ПЕРЕВІРКА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ
    Вся електронна пошта перевіряється на наявність шкідливих програм і спаму. TrustPort Internet Security сумісний з такими поштовими клієнтами як Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Outlook Express і Windows Mail .
ПЕРСОНАЛЬНИЙ ФАЙРВОЛ
    Для безпечної роботи в глобальній мережі Інтернет необхідний не тільки високоякісний антивірус, а й додатковий захист від несанкціонованого доступу третіх осіб і сумнівних додатків. Модуль файрволла автоматично розпізнає безпечні та небезпечні для користувача з'єднання, спроби доступу до файлів. У деяких випадках програма запитує у користувача дозволяти або блокувати виконання тих чи інших дій.
БАТЬКІВСЬКИЙ КОНТРОЛЬ
    У TrustPort Internet Security включено 13 груп небажаних і небезпечних для перегляду сайтів, таких як, наприклад, сайтів з неетичним вмістом або для проведення азартних ігор. Користувач також може створити свій набір правил для роботи в мережі Інтернет і перегляду змісту сайтів.
USB АНТИВІРУС
    Спеціальна функція для створення антивірусів на USB. Завдяки цьому мобільним антивірусом можна перевіряти комп'ютери без доступу до мережі Інтернет або використовувати як додатковий захист до вже встановленого на комп'ютері антивірусного рішення.

РЕКОМЕНДОВАНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ
Intel Pentium IV
256 Мб ОЗУ
420 Мб вільного простору на диску


TrustPort Internet Security 2012
30-денна пробна версія
RU, EN, DE, CZ, ES, IT, FR, NL
Ефективний захист комп'ютерів від шкідливих програм і інтернет-погроз.

СКАЧАТИ TrustPort Internet Security 2014

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Два плюс три = (відповідь, цифрою)

Відповідь: