13947 0
Наші пропозиції від наступних виробників :

Антивіруси

Антивіруси

Антивіруси

Пропонуємо антивірусні програми для кожного користувача

     У нас Ви можете купити Антивіруси, а також для перевірки програмного продукту безкоштовно скачати пробні версії Антивірусних програм.

     Захистіть Ваш комп`ютер від усіх сучасних інтернет-загроз: вірусів, хакерських атак, спаму і шпіонських програм. За допомогою новітніх технологій, використаних в антивірусних продуктах, забезпечте конфіденційність своєї інформації. Ваш комп`ютер заслуговує на найкращий захист . Оберіть своє рішення: антивіруси для домашнього користувача, антивіруси для малого та середнього бізнесу чи антивіруси для великих та державних корпорацій. Наші спеціалісти допоможуть вибрати Вам продукт, який відповідатиме Вашим вимогам якнайкраще. З питань купівлі антивірусних програм звертайтесь за телефонами чи по e-mail-у. Також в нас Ви можете безкоштовно скачати пробні версії антивірусів.
детальніше
Розробка сайта під ключ
2203 0

СМІЛИВО ВІДКРИВАЙ НЕОСЯЖНИЙ СВІТ ОНЛАЙН, ESET ЗРОБИВ ЙОГО БІЛЬШ БЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ТЕБЕ

 

Технологія ESET забезпечує твою безпеку онлайн, дозволяючи насолодитися всіма перевагами Інтернет-мережі.

ESET Smart Security надає багаторівневий Інтернет-захист, завдяки якому ти можеш сміливо підкорювати простори цифрового світу. Довірся комплексному рішенню, до складу якого входить Антивірус, Антикрадій, а тепер ще й Захист від ботнетів.

 

детальніше
2207 0

ВІДКРИВАЙ НЕОСЯЖНИЙ СВІТ ОНЛАЙН
З ЛЕГЕНДАРНИМ АНТИВІРУСОМ

 
 
Інтернет є захоплюючим ресурсом, а ESET допомагає вільно використовувати його переваги без обмежень. 

ESET NOD32 Antivirus забезпечує якісний та швидкий захист від різних видів загроз і шпигунських програм під час спілкування у соціальних мережах, роботи в Інтернеті або гри онлайн.
 

 

детальніше
Offline оновлення для антивіруса NOD32. ESET
ESET Offline Cumulative Updater - повне оновлення бази даних сигнатур вірусів і модулів програм ESET NOD32 Antivirus і ESET NOD32 Smart Security 8.x_7.x_6.x_5.x_4.x_3.x для офлайн користувачів 32bit і 64bit систем.

Регулярне оновлення системи є основою максимальної захищеності, що надає програма ESET Smart Security. Модуль оновлення забезпечує завжди актуальний стан програми. Це досягається двома способами – оновленням вірусної бази даних та оновленням усіх компонентів системи.
Інформацію про поточний стан оновлення, в тому числі поточну версію вірусної бази даних і чи потрібне оновлення, можна знайти, клацнувши Оновлення (діалогове вікно антивіруса). Окрім цього доступна функція негайного запуску процесу оновлення – Оновити вірусну базу даних – а також основні параметри оновлення, такі як ім'я користувача та пароль для серверів оновлення ESET.

Захистіть себе та свої дані від зловмисників! Не жартуйте з безпекою! Безпека = життя ;)
Offline оновлення для антивіруса NOD32. ESET

В даній новині ми будемо публікувати оновлення для антивірусних баз компанії ESET
детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
3020 0

Антивірус TrustPort USB
    Мобільне рішення, призначене для захисту USB-накопичувачів від широкого кола загроз. Без встановлення на комп'ютер антивіруса, ви можете перевірити його на наявність вірусів, троянів, хробаків, програм-шпигунів, підключивши USB-накопичувач з встановленим Antivirus TrustPort USB.
НАДІЙНИЙ ПОРТАТИВНИЙ ЗАХИСТ ДАНИХ
Антивірус і антишпигун
Сканування на вимогу
Захист даних шляхом шифрування
Проактивний захист
Шреддінг (надійне видалення інформації)
Низькі ціни

У нас ви можете скачати Антивірус TrustPort USB...
детальніше
3030 0

Антивірус TrustPort Total Protection
    Максимальний захист для вашого комп'ютера від шкідливих програм, інтернет-загроз і крадіжки конфіденційних даних. TrustPort Total Protection захищає комп'ютер від вірусів і шпигунського ПЗ на всіх точках доступу. Вся електронна пошта і веб-сайти перевіряються TrustPort Total Protection з метою виявлення небезпечних програм або небажаного контенту. TrustPort Total Protection надає надійний захист конфіденційних даних шляхом шифрування та безпечного видалення конфіденційних даних, які більше не використовуються.

ПОВНИЙ ЗАХИСТ ДАНИХ
Антивірус і антишпигун
Інтернет захист
Автоматичний моніторинг флеш накопичувачів
Інтелектуальний файрвол
Захист даних і шифрування
Безпечне видалення даних
Батьківський контроль

У нас ви можете СКАЧАТИ Антивірус TrustPort Total Protection...
детальніше
2876 0

Антивірус TrustPort Internet Security
    Комплексний потужний захист Вашого комп'ютера та інформації від шкідливих програм і інтернет-загроз. TrustPort Internet Security зупиняє віруси і шпигунські програми у всіх точках доступу і запобігає доступ до комп'ютера з боку хакерів. Найсильніший антивірус 2011 по версії Virus Bulletin.
КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО КОМП'ЮТЕРА
Антивірус і антишпигун
Захист єлектронноі пошти
Веб сканування
Вбудований файрвол
Автоматичні оновлення
Батьківський контроль

У нас ви можете скачати антивірус TrustPort Internet Security...
детальніше
5284 0
Антивірус TrustPort
    Антивірус TrustPort є універсальним двосканерним антивірусним рішенням, здатним протистояти мільйонам загроз - вірусів, червів, шпигунських і троянських програм. Завдяки регулярному оновленню антивірусних баз і універсальної технології евристичного аналізу, Антивірус TrustPort зупинить як вже існуючих шкідливих програм, так і тих, які будуть створені.
НАДІЙНИЙ АНТИВІРУС КОЖНОМУ
    Постійний захист Вашої інформації
    Виявлення загроз «на льоту»
    Автоматична перевірка медіа
    Виявлення новітніх вірусів
    Захист файлів антивіруса від атак
    Простота у використанні.

У нас ви можете скачати антивірус TrustPort...
детальніше