ESET Endpoint Antivirus

2570 0

ESET Endpoint Antivirus   
Переваги для ІТ-спеціалістів
				

Захист робочих станцій 

Завдяки вбудованим модулям та розширеним параметрам налаштувань забезпечує якісний захист мережі підприємства від вірусів та шпигунських програм, споживаючи при цьому мінімальну кількість системних ресурсів.

Віддалене управління

Контроль над безпекою у всій мережі з єдиної консолі. Можливість гнучкого налаштування та докладна система звітності згідно з потребами користувачів. Дізнатись більше

Швидкість та стабільність роботи мережі

Забезпечує збалансоване виконання завдань, щоб уникнути перевантаження мережевих з'єднань. Користувачі мають можливість отримувати оновлення за допомогою покращеного локального дзеркала оновлення, а також при необхідності можуть повернутися до попередніх версій баз вірусних сигнатур та модулям продукту.

Звіти, журнали та сповіщення

Моніторинг стану безпеки мережі та навантаження на сервер навіть під час доступу до даних за межами корпоративної мережі. Користувачі мають можливість отримувати результати аналізу даних у різних форматах, а також можуть встановити граничні значення для сповіщень, пріоритети та налаштувати багато інших параметрів.

Переваги для бізнесу
Захист робочих станцій

Використовуючи різні методи виявлення та хмарні технології, забезпечує якісний та ефективний захист комп'ютерів від усіх відомих і раніше невідомих загроз. Крім цього, для забезпечення ще більш надійного захисту продукт ESET Endpoint Antivirus надає можливість блокування всіх невідомих змінних носіїв, таких як USB-пристрої, CD / DVD диски та інші.

 

Ефективність персоналуМожливість відключити спливаючі повідомлення під час роботи у повноекранному режимі сприяє ще більш продуктивній та ефективній роботі персоналу. Низькі системні вимоги та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечує безперебійну роботу програм та захист навіть на застарілих комп'ютерах.

 Зручність для системного адміністратора

Управління всіма продуктами ESET здійснюється з єдиної консолі, надаючи системним адміністраторам повний контроль над безпекою у корпоративній мережі.

 Звітність

Додаткові можливості моніторингу та гнучка система звітності дозволяє швидко отримати інформацію про сформовану ситуацію та негайно вжити необхідних заходів.

 Управління оновленнями

Для забезпечення надійного захисту при мінімальному впливі на швидкість і стабільність роботи в корпоративній мережі продукт ESET Endpoint Antivirus володіє великою кількістю інструментів і параметрів налаштувань, в тому числі — управління оновленнями.
 


Системні вимоги

Процесори:

Intel або AMD x86-x64

Операційнісистеми:

 

Microsoft Windows® 7, Vista, XP, 2000
Microsoft Windows Server® 2008 R2, 2008, 2003, 2000 

 


edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Казка "Вовк і семеро . . .(метеликів, циклопів, козенят)" ? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: