» » » » Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5

Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5

3800 1
Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5

Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5


Основні переваги продукту ESET Smart Security 5:

Проактивне виявлення — використовуючи метод розширеної евристики, забезпечує надійний захист від усіх відомих і раніше невідомих загроз, а також їх мутацій.
Новинка!
Хмаринкові технології у репутаційному сервісі (ESET Live Grid) — забезпечують надійний захист від Інтернет-загроз та шкідливих програм у режимі реального часу.

Мінімальне споживання системних ресурсів— продукт споживає мінімальну кількість системних ресурсів, що забезпечує швидкий запуск та стабільну роботу — ідеальне рішення для користувачів портативних комп’ютерів та прихильників онлайн ігор.
Новинка!
Оптимізований процес запуску— нове покоління продуктів ESET мінімально впливає на процес завантаження комп’ютера, що дозволяє користувачу негайно почати роботу.
Основні функції продукту:
Новинка!
Батьківський контроль — захищає Вашу родину від потенційно небажаного веб-контенту, блокуючи певні категорії веб-сайтів.
Новинка!
Управління змінними носіями — автоматичне сканування усіх USB-носіїв, карт пам’яті, CD/DVD-дисків. Блокування медіа носіїв в залежності від типу носія, виробника, розміру та інших параметрів.
Новинка!
Система запобігання вторгненням (НIPS) — дозволяє налаштувати поведінку системи в цілому та кожної її частини. Користувачі можуть встановити правила для системної реєстрації, процесів, програм та файлів.
Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5
Новинка!
Ігровий режим — забезпечує автоматичний перехід у «беззвучний» режим під час роботи у повно екранному режимі.

Покращений персональний брандмауер запобігає несанкціонованому віддаленому доступу до комп’ютера, а також збільшує рівень захисту від шкідливих програм, контролюючи мережеву взаємодію програм.

Захист від спаму — повне сканування усіх вхідних та відправленних листів здійснюється через протокол POP3, а також доступна підтримка протоколу IMAP через додатковий програмний модуль.

Антишпигун — захищає від несанкціонованого втручання в роботу системи та крадіжки інформації.

Антируткіт — небезпечні програми, які приховуються під виглядом системних файлів.

Покращений графічний інтерфейс користувача — надає інформацію про стан захисту, діях, які часто використовуються, а також дає можливість змінювати налаштування та здійснювати управління ліцензіями з усіх вікон у головному вікні інтерфейсу.Інші функції продукту:

SysInspector — дозволяє швидко виявити приховані у системі руткіти без необхідності запуску повного сканування та надає необхідну інформацію про процеси, які відбуваються в операційній системі.

Самозахист — забезпечує захист процесів, які здійснюються, та ключів реєстру від загроз, які направлені на відключення антивірусної програми або негативно впливають на безпеку комп’ютера.

SysRescue — створити CD-диск або USB-носій для «аварійного» завантаження системи.

Захист паролем — забезпечує захист від несанкціонованої деінсталяції антивірусної програми з боку неавторизованих користувачів або шкідливих програм.

Аутентифікація довірених зон — забезпечує захист комп’ютера у мережевому середовищі.

Підтримка екранного диктора — підтримка екранного диктора та покращене управління за допомогою клавіатури у графічному та неграфічному інтерфейсах користувача.

У нас Ви можете скачати антивірус безкоштовно (потрібна реєстрація!!!):


Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


Системні вимоги:
Процесори: i386 (Intel ® 80386), amd64 (x86-64)
Операційні системи: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Home Server
Оперативна пам’ять: 100 Mб.
Вільного місця на жорсткому диску: 400 Мб.
Для використання продукту необхідний будь-який комп’ютер з доступом до мережі Інтернет.

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарі користувачів (1)

Фото юзера Наташа
Наташа 01.03.2012
Цей антивірус дуже надійний..........
Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Вовка боятися - в ліс не . . .(ходити, бігти, повзти)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: