Антивірус ESET NOD32

12450 3
Антивірус ESET NOD32
Антивірус ESET NOD32
Виробник: ESET

Антивірус ESET NOD32 - рішення для захисту домашнього комп'ютера від вірусів, троянських програм, черв'яків, рекламного ПО, шпигунських програм, фішинг-атак, руткітів.
Проактивний захист і точне виявлення загроз. Антивірус ESET NOD32 розроблений на основі новітньої технології ThreatSense®. Ядро програми забезпечує проактивне виявлення усіх типів загроз і лікування заражених файлів (у тому числі, в архівах) завдяки широкому застосуванню інтелектуальних технологій, поєднанню евристичних методів і традиційного сигнатурного детектування.

Host Intrusion Prevention System (HIPS). Вдосконалена система захисту від спроб зовнішньої дії, здатних негативно вплинути на безпеку комп'ютера. Для моніторингу процесів, файлів і ключів реєстру HIPS використовується поєднання технологій поведінкового аналізу з можливостями мережевого фільтру, що дозволяє ефективно детектувати, блокувати і запобігати подібним спробам вторгнення.

Висока швидкість роботи. Робота Антивіруса ESET NOD32 не відбивається на продуктивності комп'ютера - сканування і процеси оновлення відбуваються практично непомітно для користувача, не навантажуючи систему.

Зручність. Антивірус ESET NOD32 розроблений за принципом мінімального навантаження на систему і займає не більше 44 Мб пам'яті.

Простота використання. Компактний і інтуїтивно зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, мінімальні звернення до користувача при роботі роблять використання ESET NOD32 простим і зручним.

Системні вимоги:

Підтримувані процесори: 32-розрядний (x86) і 64-розрядний (x64) Intel®, AMD® Антивірус ESET NOD32
Операційні системи: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP (32-розрядні і 64-розрядні версії), Microsoft Windows Vista (32-розрядні і 64-розрядні версії)
Пам'ять: 44 MB
Об'єм дискового простору (завантаження) : 28 MB
Об'єм дискового простору (установка) : 35 MB

Ціна : 331,80 грн


У нас Ви можете скачати антивірус безкоштовно (тільки зареєстрованим користувачам!!!):


Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


Антивірусні програми ESET захищають від усіх видів загроз: вірусних, троянських, шпигунських програм, черв’яків, рекламного ПЗ, атак хакерів, руткітів, спаму, фішинг-атак. Ви можете завантажити безкоштовну 30-денну пробну версію ESET NOD32 Antivirus. Пробна версія є повністю функціональною та по закінченню терміну дії, Ви можете придбати комерційну версію.Рекомендуємо! Перед початком установки завантажити інсталяційний пакет на жорсткий диск.

УВАГА! Перед інсталяцією ESET NOD32 Antivirus необхідно видалити раніше встановленні засоби антивірусного захисту.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарі користувачів (3)

Фото юзера Інна
Інна 11.01.2011
поновити антівірус
Фото юзера Cвітлана
Cвітлана 02.07.2011
у вас написано що можна скачаи антивірус тільки зареєсрованим користувачам, можна я зареєструюсь?
Фото юзера olga
olga 12.10.2012
хочу зареєструватись допоможіть !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDT.IN.UA
Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Скільки букв О в слові GOOGLE?

Відповідь: