ESET NOD32 Smart Security

14240 1
ESET NOD32 Smart Security
ESET NOD32 Smart Security
Виробник: ESET

ESET NOD32 Smart Security - інтелектуальне комплексне рішення для забезпечення безпеки домашнього комп'ютера від вірусів, троянських програм, черв'яків, шпигунських програм, рекламного ПЗ, руткітів, хакерських атак, фішинг-атак і спаму. ESET NOD32 Smart Security включає антивірус, антишпигун, антиспам, персональний файервол.

Проактивний захист і точне виявлення загроз. Продукт ESET NOD32 Smart Security розроблений на основі передової технології ThreatSense®. Ядро програми забезпечує проактивне виявлення усіх типів загроз і лікування заражених файлів (у тому числі, в архівах) завдяки широкому застосуванню інтелектуальних технологій, поєднанню евристичних методів і традиційного сигнатурного детектування.

Host Intrusion Prevention System (HIPS). Вдосконалена система захисту від спроб зовнішньої дії, здатних негативно вплинути на безпеку комп'ютера. Для моніторингу процесів, файлів і ключів реєстру HIPS використовується поєднання технологій поведінкового аналізу з можливостями мережевого фільтру, що дозволяє ефективно детектувати, блокувати і запобігати подібним спробам вторгнення.

Захист від спаму. Фільтрація повідомлень, що входять, підтримка різних наборів технологій сканування, реалізована повна інтеграція в популярні поштові клієнти: Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail і Mozilla Thunderbird.

Персональний файервол. Персональний файервол ESET NOD32 Smart Security забезпечує захист від зовнішніх вторгнень. Використання функції низькорівневого сканування трафіку, дозволяє файерволу відбивати більшість атак, які могли б пройти непоміченими
Висока швидкість роботи. Робота ESET NOD32 Smart Security не позначається на продуктивності комп'ютера - сканування і процеси оновлення відбуваються практично непомітно для користувача, не навантажуючи систему.

Зручність. Рішення ESET NOD32 Smart Security розроблене за принципом мінімального навантаження на систему і займає не більш за 48Мб пам'яті.
Простота використання. Компактний і інтуїтивно зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, мінімальні звернення до користувача при роботі роблять використання ESET NOD32 Smart Security простим і зручним.

Системні вимоги:

Підтримувані процесори: 32-розрядний (x86) і 64-розрядний (x64) Intel®, AMD® ESET NOD32 Smart Security
Операційні системи: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP (32-розрядні і 64-розрядні версії), Microsoft Windows Vista (32-розрядні і 64-розрядні версії)
Пам'ять: 48 MB
Об'єм дискового простору (завантаження) : 32 MB
Об'єм дискового простору (установка) : 46 MB

Ціна : 478,44 грн


У нас Ви можете скачати антивірус безкоштовно (потрібна реєстрація!!!):


Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


Антивірусні програми ESET захищають від усіх видів загроз: вірусних,
троянських, шпигунських програм, черв’яків, рекламного ПЗ, атак хакерів,
руткітів, спаму, фішинг-атак. Ви можете завантажити безкоштовну 30-денну
пробну версію ESET NOD32 Antivirus або ESET Smart Security. Пробна версія є
повністю функціональною та по закінченню терміну дії, Ви можете придбати
комерційну версію.
Рекомендуємо! Перед початком установки завантажити інсталяційний пакет на
жорсткий диск.

УВАГА! Перед інсталяцією ESET Smart Security необхідно видалити раніше
встановленні засоби антивірусного захисту. ESET NOD32.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарі користувачів (1)

Фото юзера Afina
Afina 14.07.2010
Сама користуюсь вже більше чотирьох років. Безвідмовний антивірус поновлюється щоденно.Є можливість off line оновлень
Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Якого кольору шапочка в Червоної Шапочки?

Відповідь: