2152 0

СМІЛИВО ВІДКРИВАЙ НЕОСЯЖНИЙ СВІТ ОНЛАЙН, ESET ЗРОБИВ ЙОГО БІЛЬШ БЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ТЕБЕ

 

Технологія ESET забезпечує твою безпеку онлайн, дозволяючи насолодитися всіма перевагами Інтернет-мережі.

ESET Smart Security надає багаторівневий Інтернет-захист, завдяки якому ти можеш сміливо підкорювати простори цифрового світу. Довірся комплексному рішенню, до складу якого входить Антивірус, Антикрадій, а тепер ще й Захист від ботнетів.

 

детальніше
2156 0

ВІДКРИВАЙ НЕОСЯЖНИЙ СВІТ ОНЛАЙН
З ЛЕГЕНДАРНИМ АНТИВІРУСОМ

 
 
Інтернет є захоплюючим ресурсом, а ESET допомагає вільно використовувати його переваги без обмежень. 

ESET NOD32 Antivirus забезпечує якісний та швидкий захист від різних видів загроз і шпигунських програм під час спілкування у соціальних мережах, роботи в Інтернеті або гри онлайн.
 

 

детальніше
Offline оновлення для антивіруса NOD32. ESET
ESET Offline Cumulative Updater - повне оновлення бази даних сигнатур вірусів і модулів програм ESET NOD32 Antivirus і ESET NOD32 Smart Security 8.x_7.x_6.x_5.x_4.x_3.x для офлайн користувачів 32bit і 64bit систем.

Регулярне оновлення системи є основою максимальної захищеності, що надає програма ESET Smart Security. Модуль оновлення забезпечує завжди актуальний стан програми. Це досягається двома способами – оновленням вірусної бази даних та оновленням усіх компонентів системи.
Інформацію про поточний стан оновлення, в тому числі поточну версію вірусної бази даних і чи потрібне оновлення, можна знайти, клацнувши Оновлення (діалогове вікно антивіруса). Окрім цього доступна функція негайного запуску процесу оновлення – Оновити вірусну базу даних – а також основні параметри оновлення, такі як ім'я користувача та пароль для серверів оновлення ESET.

Захистіть себе та свої дані від зловмисників! Не жартуйте з безпекою! Безпека = життя ;)
Offline оновлення для антивіруса NOD32. ESET

В даній новині ми будемо публікувати оновлення для антивірусних баз компанії ESET
детальніше
2677 0

Нове покоління класичного антивірусного захисту.
Використовуючи евристичні методи виявлення у поєднанні з хмарними технологіями, рішення ESET Endpoint Antivirus забезпечує якісний проактивний захист від різних видів загроз, а головне — їх майбутніх мутацій. Технологічні переваги ядра виявлення поряд з оновленим інструментом ESET Remote Administrator роблять даний продукт кращим рішенням для будь-якого підприємства.

Нагороди та сертифікати
VMware Ready Certificate logoCitrix Certificate logoБільше 25 років рішення ESET є лідерами в області проактивного виявлення. Сьогодні продукти ESET регулярно отримують визнання не тільки користувачів у всьому світі, а й незалежних експертів і тестових лабораторій. 
детальніше
3918 1
Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5


Комплексний захист комп’ютера, максимум функцій, мінімальне споживання системних ресурсів. Антивірус ESET Smart Security 5ESET Smart Security5 — антивірусне рішення нового покоління, яке надає багаторівневий захист комп’ютера від різноманітних загроз та їх мутацій, атак хакерів, крадіжки конфіденційної інформації, шкідливих веб-сайтів, нав’язливого спаму та забезпечує безпеку під час роботи онлайн, відвідування соціальних мереж, онлайн ігор, а також передачі інформації через змінні медіа носії.

У нас Ви можете скачати антивірус безкоштовно
 
Відеопрезинтація:

детальніше
4244 1
Нове покоління захисту від вірусів та шпигунських програм.Антивірус ESET NOD32 Antivirus 5
Нове покоління захисту від вірусів та шпигунських програм.Антивірус ESET NOD32 Antivirus 5

ESET NOD32 Antivirus 5 — легендарна антивірусна програма, яка якісно виявляє та знешкоджує усі комп’ютерні та Інтернет загрози, забезпечуючи максимальний захист та споживаючи мінімальну кількість системних ресурсів.

У нас Ви можете скачати антивірус безкоштовно
детальніше
ESET Mobile Antivirus

Відкритість операційної системи смартфонів та КПК породжує відому проблему – комп’ютерні віруси та інші шкідливі програми. Для захисту від цієї небезпеки розробники ESET створили спеціальну версію антивірусного продукту для мобільних операційних систем - ESET Mobile Antivirus.
Більшість сучасних шкідливих програм для мобільних пристроїв розповсюджуються через Інтернет у вигляді корисних програм (ігор, кодеків для відеопрогравача та ін.) або локально в людних місцях через bluetooth. Для захисту від таких вірусів достатньо бути пильним та обережним. Проте, зі стрімким зростанням використання смартфонів та КПК, як пристрою для виходу в Інтернет, шкідливі програми можуть стати серйозною небезпекою для мобільних пристроїв.
детальніше
2883 0
ESET Mobile Security
Останнім часом користувачі мобільних пристроїв все частіше стають жертвами шахраїв, які прагнуть заволодіти цінною інформацією. Згідно з даними досліджувальної компанії «Gartner», у першому кварталі 2010 року у світі було вкрадено 54.3 мільйона смартфонів, більша частина яких були побудовані на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian.
ESET Mobile Security — це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих та раніше невідомих загроз.
детальніше
3688 0
ESET NOD32 Smart SecurityESET NOD32 Smart Security
ESET NOD32 Smart Security


ESET NOD32 Smart Security
Производитель: ESET

ESET NOD32 Smart Security - интеллектуальное комплексное решение для обеспечения безопасности домашнего компьютера от вирусов, троянских программ, червей, шпионских программ, рекламного ПО, руткитов, хакерских атак, фишинг-атак и спама. ESET NOD32 Smart Security включает в себя антивирус, антишпион, антиспам, персональный файервол.

Проактивная защита и точное обнаружение угроз.ESET NOD32 Smart Security Продукт ESET NOD32 Smart Security разработан на основе передовой технологии ThreatSense®. Ядро программы обеспечивает проактивное обнаружение всех типов угроз и лечение зараженных файлов (в том числе, в архивах) благодаря широкому применению интеллектуальных технологий, сочетанию эвристических методов и традиционного сигнатурного детектирования.
детальніше