Чистка комп'ютера від пилу

Ви помітили, що Ваш ноутбук сильно гріється і голосно шумить вентилятором або вимикається від перегріву?
Прийшов час його почистити від пилу, замінити термопасту на процесорі і спеціальні термопрокладки на відеокарті і мостах.
Бережіть свою техніку, свій час і кошти. Чистка комп`ютера від пилу збереже ваші нерви і працездатність вашого улюбленця. Проводьте чистку комп`ютера від пилу хоча б 1 раз в рік.
В чистку комп'ютера від пилу входить:
-розбирання ноутбука і демонтаж системи охолодження, чистка системи охолодження;
-чистка ноутбука стисненим повітрям від накопиченого пилу і бруду;
-заміна термопасти;
-мастило вентилятора (кулера);
-складання та перевірка працездатності системи при максимальних навантаженнях.
детальніше
Комп'ютерна допомога

Ремонт комп'ютера в м. Львів
Ремонт ноутбука в м. Львів
комп'ютерна допомога в м. Львів


Термінова комп'ютерна допомога, абонентське обслуговування та ремонт комп'ютера, ремонт ноутбука а також компютерних мереж у Львові - послуги, якими доводиться користуватися організаціям і приватним особам досить часто. Якщо ви придбали комп'ютер або ноутбук, але не можете встановити Windows або іншу операційну систему, зверніться до нас, і фахівці нашої компанії допоможуть вам встановити потрібне програмне забезпечення, налаштувати мультимедійні програми (перегляд відео, фотографій, прослуховування музики) а також налаштують комп'ютерне робоче місце під ключ!
В усіх нас різні комп'ютери й різні бюджети. Тому наші фахівці, провівши діагностику, запропонують Вам максимально вигідний спосіб розв'язання проблеми. У кожному разі Ви завжди можете відмовитися від наших послуг, якщо ж Ви погоджуєтеся працювати з нами, то діагностика й виїзд здійснюються безкоштовно. Після повернення працездатності вашому комп'ютеру, наші майстри покажуть у роботі налагодженні програми або встановлене устаткування, а також якщо буде потреба дадуть пораду або навчать працювати з ними.
детальніше
Розробка сайта під ключ