3170 0
Windows 7 Starter
Windows 7 Starter

Windows 7 розроблено на основі відгуків, тому в цій операційній системі ви знайдете багато речей, про які просили користувачі, а саме: можливість більш швидкого та простого виконання щоденних завдань, оснащення ПК функціями, які б задовольняли індивідуальні потреби кожного, а також впровадження інноваційних рішень.

Чому потрібно здійснити оновлення доWindows 7?
Це просто: до Windows 7 існує безліч покращень на основі попередніх версій Windows. Наприклад, переобладнана панель завдань і більш ефективний пошук, який дозволяє швидко знайти потрібні файли. Або новий Центр підтримки, який дозволяє керувати оповіщеннями уWindows. Домашня група спрощує процес спільного використання файлів у домашній мережі. А підключення до бездротових мереж на ноутбуці можна виконати лише за два кліки.
Окрім того, Windows 7 створено швидшою, надійнішою та з меншими потребами в пам’яті, ніж попередні версії.
детальніше
3610 0
Windows 7 Ultimate
Windows 7 Ultimate

Чи працюватиме Windows 7 на моєму комп’ютері?

Загалом якщо на комп’ютері можна запустити Windows Vista, то на ньому можна також інсталювати й Windows 7. Щоб упевнитися, можна завантажити й запустити безкоштовний Порадник з оновлення доWindows 7. Він просканує ваш ПК і створить звіт щодо сумісності обладнання, пристроїв та встановлених програм.

Чи можна встановити копію Windows 7 на кілька ПК?

Купуючи Windows 7, ви отримуєте ключ продукту, який можна використати для активації Windows. Якщо ви використовуєте інсталяційний диск Windows для інсталяції на іншому комп’ютері, потрібно придбати додаткову копію того ж випуску Windows 7, щоб отримати новий ключ продукту.
детальніше
2980 0
Windows 7 Professional
Windows 7 Professional

Який випуск Windows 7 мені потрібен?

Вибравши Windows 7 Home Premium, Professional або Ultimate, ви отримаєте швидшу навігацію робочим столом, простіші налаштування мережі та спільного доступу, а також чудові розважальні можливості на своєму ПК. Якщо вам потрібні унікальні функції, як, наприклад, режим Windows XP , підключення до домену, а також резервне копіювання за допомогою мережі, необхідно обрати Windows 7 Professional. Якщо потрібно ще більше функцій, наприклад, BitLocker Drive Encryption імовні пакети, то Windows 7 Ultimate буде найкращим вибором.
детальніше
2830 0
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Premium

П`ять з 10 причин щоб придбати Windows 7

1. Отримайте швидший доступ до усіх своїх документів — використовуйте функцію «закріпити» та списки переходу, щоб програми та файли, якими ви користуєтеся найчастіше, завжди були у вас під рукою

2. Керувати відкритими вікнами стало набагато легше — змінюйте розмір вікон та впорядковуйте їх, просто перетягнувши вікно до краю екрана.

3. Швидко знаходьте те, що шукаєте — користуйтеся пошуком у Windows, щоб знайти необхідний файл, програму чи електронне повідомлення за декілька секунд.

4. Надавайте спільний доступ до файлів та принтерів іншим комп’ютерам — ви можете надавати спільний доступ до файлів, музики, фотографій та навіть принтерів комп’ютерам у вашій домашній мережі.

5. З Windows Media Center ви отримуєте можливість в одному місці насолоджуватися фотографіями, музикою, переглядати та записувати програми телебачення у прямому ефірі, а також дивитися безкоштовне Інтернет-телебачення.
детальніше
3164 0
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Basic

П`ять з 10 причин щоб придбати Windows 7

6. З легкістю створюйте та передавайте фільми — створюйте чудові фільми і слайд-шоу та розміщуйте їх на YouTube за лічені хвилини.

7. Підключайтеся до мереж легко — виберіть та підключіться до будь-якої наявної безпроводової мережі, зробивши лише декілька кліків мишею.

8. Встигайте більше, часу на очікування витрачайте менше — завдяки поліпшеному і швидшому переходу комп’ютера в режим сну та швидшому виходу із нього, ваш комп’ютер швидше реагує, що допомагає вам виконувати більше завдань.

9. Не забувайте про старі програми — програми, створені для Windows XP, ви можете легко відкривати у Windows 7 в режимі Windows XP Mode.

10. Ваш комп’ютер краще захищений — ваш комп’ютер, інформація та ваша родина будуть у безпеці.
детальніше
Розробка сайта під ключ