Artlantis

3129 0
Серія продуктів ArtlantisArtlantis

    Artlantis – це унікальна програма 3D візуалізації, що дозволяє швидко й дуже просто одержати високоякісне фотозображення проекту, сцени й панорами віртуальної реальності (Quicktime VR/Panoramas) і анімацію.

    Програма представлена у двох версіях — Artlantis R (Render) і Artlantis S (Studio). Різниця між версіями полягає в тому, що Artlantis S, крім візуалізації зображень, дозволяє підготувати анімовані відеоролики, сцени й панорами віртуальної реальності.

    Простота роботи, інтуїтивний інтерфейс і потужні інструмент керування дозволяють включити Artlantis у розряд «програмне забезпечення обов'язкове до використання» — з нею вже працюють більш 75 000 архітекторів, дизайнерів і містобудівників у більш ніж 80 країнах.
Нова версія – Artlantis 3 зміцнює свої позиції новими можливостями; механізмом переломлення променів (Radiosity), управлінням відображення моделі за допомогою шарів, новим механізмом керування медіа-об'єктами, і спрощеним механізмом настроювання висвітлення сцени.
Сумісність із Archicad
    Щоб зберігати файли у форматі Artlantis 3.0, користувачам ArchiCAD 14 не потрібно встановлювати будь-які доповнення. Необхідні доповнення вже входять до складу дистрибутиву ArchiCAD 14.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Вовка боятися - в ліс не . . .(ходити, бігти, повзти)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: