ABBYY Tutor

2439 0
ABBYY Tutor
ABBYY Tutor
Виробник: ABBYY

    Запам'ятовувати слова легко! ABBYY Tutor - це нвчальна програма для мобільних пристроїв Windows Mobile, яка допоможе Вам швидко і ефективно вчити слова англійської мови в будь-який час і в будь-якому місці, де б Ви не знаходилися!

    З ABBYY Tutor запам'ятовувати слова легко і зручно: телефон завжди під рукою, і навіть якщо є усього пару вільних хвилин - в транспорті, в черзі або під час обідньої перерви - їх можна витратити на вдосконалення англійської мови.
ABBYY Tutor - ключові переваги :
    Ефективне запам'ятовування надовго.Різноманітні вправи, засновані на принципах роботи людської пам'яті (Знайомство з карткою, Мозаїка, Варіанти, Множинний вибір слова, Згадати слово), і унікальна методика повторення пройденого гарантують запам'ятовування слів на тривалий період.
    Оцінка і моніторинг власних досягнень.Система тестування позбавляє від необхідності вивчати пропоновані словники "з нуля". Програма пропонує почати навчання з рівня, визначеного за допомогою тесту. В процесі навчання завжди можна оцінити ефективність власних занять.
Вивчення сучасної лексики. Словник загальної лексики містить 5000 слів. Він допоможе розширити свій словниковий запас не лише по темах, але і в загальному напрямі вивчення активної лексики. Словник запропонує подивитися варіанти перекладів, транскрипцію, а також прослухати вимову слова.
Найпопулярніші теми для спілкування в повному об'ємі. У програму включені словники на такі тематики, як "Подорожі", "Ресторан", "Покупки", "Робота", "Погода" з максимальним об'ємом відповідних слів (до 360 слів).
    Легкість створення власних словників для навчання. У програмі передбачена можливість створювати власні словники і додавати в них необхідні слова з ABBYY Lingvo x3 або з будь-яких інших джерел. Завдяки цій можливості ABBYY Tutor стане прекрасним доповненням до будь-яких мовних курсів - можна просто додавати в програму слова, які зустрічаються на заняттях, - ефект від відвідування курсів буде помітний вище!

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Два плюс три = (відповідь, цифрою)

Відповідь: