» » » Система автоматичного проектування Archicad 14

Система автоматичного проектування Archicad 14

3421 0
Система автоматичного проектування Archicad 14Відкриті принципи взаємодії

    Для організації міждисциплінарної спільної роботи в Archicad 14 включена підтримка технології IFC, яка дозволяє настроїти сучасний взаємозв'язок архітекторів і інженерів незважаючи на назву й версії програмного забезпечення. У цілому технологія створює універсальний міст між різними Bim-Розв'язками як для архітекторів, так і для інженерів. Вбудовані інструменти контролю над змінами проекту допомагають згладити й автоматизувати процес узгодження при розвитку спільної Bim-Моделі. А завдяки революційній технології спільної роботи в рамках одного програмного продукту (Archicad Teamwork 2.0) нова версія Archicad 14 виводить принципи сучасного проектування на зовсім новий рівень.

Краща у своєму класі Bim-Технологія

    Archicad 14 містить удосконалення на абсолютно всіх етапах BIM проектування: розширені настроювання для об'ємних будівельних конструкцій, більш якісна 3 D-Візуалізація, розвиток інструментів 2 D-Креслення, більш зручна і якісна робота з бібліотеками й бібліотечними елементами, більш наочна взаємодія користувачів із програмою – усе це підвищує продуктивність і якість роботи. У результаті нова версія пропонує як більш зручні й швидкі інструменти проектування, випуску робочої документації й поліпшені засоби взаємодії із клієнтами, консультантами й іншими проектувальниками. Як результат — Archicad 14 це краще у світі САПР рішення, що реалізує BIM технології для архітекторів.

Системні вимоги Archicad 14:

Операційна системаWindows® XP Professional( 32-біт і 64-біт)
Windows® Vista Ultimate і Business Edition ( 32-біт і 64-біт)
Windows® 7 ( 32-біт і 64-біт)
Macintosh® OS X 10.5 або 10.6 Snow Leopard
ПроцесорIntel® Pentium 4 або будь-який інший сумісний процесор з такими ж або більш високими характеристиками.Mactel 3: Macintosh® з будь-яким Intel® процесором
Простір на жорсткому дискуДля повної установки програми потрібен мінімум 1 Гб. Додатково потрібно близько 2–3 Гб для роботи зі складними моделями й тривимірної візуалізації.Для повної установки програми потрібен мінімум 1 Гб. Додатково потрібно близько 2–3 Гб для роботи зі складними моделями й тривимірної візуалізації.
МоніторНеобхідне розширення: 1024×768 Рекомендоване розширення: 1280×1024 або вище.Необхідне розширення: 1024×768 Рекомендоване розширення: 1280×1024 або вище.
ВідеокартаРекомендується відеокарта, що підтримує Opengl і Directx 9, з 256 або вище Мб відеопам'яті.Рекомендується відеокарта, що підтримує Opengl, з 256 або вище Мб відеопам'яті.

Система автоматичного проектування Archicad 14
Системні вимоги BIM Server:

Операційна системаWindows® XP Professional ( 32-біт і 64-біт);
Windows® Vista Ultimate і Business Edition ( 32-біт і 64-біт);
Windows® 7( 32-біт і 64-біт);
Windows Server® 2003, 2008;
Настійно рекомендується використовувати 64-розрядні операційні системи
Macintosh® OS X 10.5 або 10.6 Snow Leopard;
Macintosh® OS X Server
ПроцесорIntel® Pentium 4 або будь-який інший сумісний процесор.Mactel: Macintosh® з будь-яким Intel® процесором
Пам'ятьПотрібно: 4 Гб RAM Для роботи зі складними моделями рекомендується використовувати 8 Гб і більше 4Потрібно: 4 Гб RAM Для роботи зі складними моделями рекомендується використовувати 8 Гб і більше 4
Простір на жорсткому дискуДля повної установки програми потрібен мінімум 1 Гб. Додатково потрібно близько 2–3 Гб на кожний проект.Для повної установки програми потрібен мінімум 1 Гб. Додатково потрібно близько 2–3 Гб на кожний проект.

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: один помножити на двісті п'ятдесят чотири = (відповідь, цифрою)

Відповідь: