PROMT Mobile

4157 1
PROMT Mobile
PROMT Mobile
Виробник: ПРОМТ    PROMT Mobile - Програма-перекладач для кишенькових комп'ютерів і комунікаторів під управлінням Microsoft Windows Mobile 2003 і Windows Mobile 5.0. Швидко і точно перекладе текстовий документ, електронну пошту, Web -сайт і навіть діалог з іноземцем з англійської мови на російську і в зворотньому напрямку.
Напрями перекладу :
• Англійсько-російський
• Російсько-англійський.
Ключові переваги
    Діалоговий перекладач. Миттєвий переклад - незамінний засіб для спілкування без мовних бар'єрів в найрізноманітніших ситуаціях! Наприклад, якщо необхідно порозумітися з продавцем в магазині за кордоном або знайти дорогу в готель, звертаючись до перехожого.
Вбудовування в офісні застосування і Internet Explorer.
    NEW! Переклад SMS -повідомлень! Нова можливість мобільного перекладача - швидкий переклад SMS від іноземних друзів. Свобода і легкість спілкування завдяки кишеньковому перекладачеві PROMT Mobile !
    Справжньому мобільному користувачеві необхідно, щоб перекладач завжди був під рукою! Саме тому PROMT Mobile вбудовується в Word Mobile для перекладу текстів, а також вміє перекладати Web - сторінки цілком або виділені фрагменти тексту. Крім того, перекладач вбудовується в Pocket Outlook і зберігає перекладені листи в окремій теці.
    Переклад текстових файлів. PROMT Mobile легко впорається з перекладом текстових документів! У лічені секунди програма перекладе файл у форматі TXT, RTF, PWI, PSW, а результат перекладу збереже як документ у форматах TXT або RTF.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарі користувачів (1)

Фото юзера shpilya111
shpilya111 27.02.2012
Как скачать?
Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Париж - це столиця (Італії, Франції, Англії)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: