» » » ST – Мобільна торгівля. Чікаго

ST – Мобільна торгівля. Чікаго

3932 0
ST – Мобільна торгівля. Чікаго«ST – Чікаго»

« St-Чікаго» - офісна частина комплексу « St-Мобільна торгівля. Чікаго», яка автоматизує роботу торгових представників великих компаній, що володіють розгалуженою мережею дистрибуції.

«St-Чікаго» реалізована, як спеціалізована облікова система(ОС), призначена для підтримки бізнес процесів мобільної торгівлі. Вона враховує все, що потрібно для підтримки цих бізнес процесів. При цьому в ній не реалізовані ті функції, які звичайно реалізовані в стандартних облікових системах для того, щоб уникнути подвійного обліку й пов'язаних із цим проблем. «St-Чікаго» стоїть поруч із ОС Клієнта й обмінюється з нею даними, одержуючи з ОС усе, що необхідно для керування мобільною торгівлею, і повертаючи у ОС будь-яку необхідну для роботи ОС інформацію про відображені в St-Чикаго активності.
Регіональні дистриб’ютори (або філії) за допомогою модуля ST- Реплікація можуть бути об'єднані в ієрархічну мережу під керуванням центрального офісу.
ST – Мобільна торгівля. Чікаго

Організація розподіленої багаторівневої мережі дистриб’юції.


Керування мобільною торгівлею здійснюється не з ОС(облікової системи) Клієнта, а з «St-Чікаго». Таким чином, відпадає необхідність у внесенні змін у ОС Клієнта.
• Швидкодія «St-Чікаго» на порядки вище 1C. Завдяки тому, що 1С – універсальна платформа, а «St-Чікаго» -спеціалізована програма. Сьогодні навіть в одній БД «St-Чікаго» можуть одночасно працювати кілька тисяч торгових представників.
• «St-Чікаго» ставиться в офісі кожного регіонального дистриб’ютора. Структура БД «St-Чікаго» в кожному офісі (включаючи центральний) однакова. Це дає можливість легко консолідувати інформацію в центрі й легко забезпечити її керований, структурований рух по мережі. Нагору – накопичену інформацію, униз – керуючі впливи (рекомендовані ціни, сценарії роботи торгових, які не можна змінити внизу й багато чого іншого)

«ST – Чікаго» - це:
Підтримка основних процесів дистриб’юції
Продукт підтримує роботу мобільних співробітників – торгових представників, що збирають замовлення або, що продають «з коліс», мерчандайзерів, а також супервайзерів при їхній роботі в полі. «St-Чікаго» підтримує найважливішу функцію on-line резервування й усі відомі функції мобільних співробітників, включаючи візуалізацію переміщень на карті, постачає їх ( при завантаженні або on-line) необхідною для їх діяльності інформацією. При цьому (важливо!) території окремих команд можуть перетинатися, тобто одна торгова точка може «належати» декільком мобільним співробітникам. Продукт дозволяє будь-якому регіональному дистриб’ютору або філії планувати, контролювати й оперативно аналізувати інформацію про їхню діяльність, тобто, управляти дистриб’юцією.
Керування в розгалуженій мережі дистриб’юції
Комплекс дозволяє організувати консолідацію даних у центральному офісі й поширювати інформацію до територіально віддалених дистриб'юторів/філій. Мережа, побудована з регіональних дистриб’юторів або філій, може бути будь-якої складності, нерегулярною й мати довільну кількість рівнів.
Розвинені інструменти для інтеграції в облікову систему
Ви можете вибрати найбільш прийнятний для вашої компанії варіант: забезпечити «безшовну» інтеграцію за допомогою збережених процедур або організувати обмін через xml-файли.
Розширення мережі філій
Архітектура системи дозволяє легко масштабувати продукт. Можлива робота будь-якої кількості філій у системі.

Централізоване рішення
Природнім результатом еволюції продукту для розгалуженої мережі став усе більший акцент на використання Інтернету. Починаючи з версії 2.4 «ST – Чікаго» підтримує централізований режим роботи. Це найбільш перспективний варіант розгортання системи. Як працює нова архітектура – зображено на спрощеній схемі. Вона відображає головні взаємодії (блискавка означає зв'язок через Інтернет). У випадку централізованого рішення всі польові співробітники зв'язуються безпосередньо із БД у центральному офісі через Інтернет. Таким чином, усі елементарні дані про роботу польових співробітників зразу перебувають в одному місці. Керівники різного рівня отримують інформацію про роботу підзвітних структур просто із центральної БД, а також із центральної «ST- Аналітики» (стрілочки до Аналітики ми не стали малювати) або локально (ЦО), або через Інтернет. Також віддалено відбувається обмін даними з регіональними ОС(обліковими системами).
ST – Мобільна торгівля. Чікаго

Організація розподіленої мережі дистрибуції у випадку централізованої архітектури.

Розгортання, адміністрування й технічна підтримка централізованого рішення набагато зручніша й дешевша. Для забезпечення збереження комерційної таємниці настроювання програми дозволяють обмежувати користувачам видимість даних. При цьому враховується службове становище користувача. Наприклад, супервайзеру може бути доступна інформація про роботу тільки своїх підлеглих, регіональний менеджер - тільки дані свого регіону і т.д.

Тут викладені лише основні принципи роботи «ST- Чікаго». Більш докладну інформацію про роботу комплексу « St-Мобільна торгівля.Чікаго» можна отримати з додаткових матеріалів.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: сто плюс двісті = (відповідь цифрою)

Відповідь: