ABBYY PDF Transformer

3591 0
ABBYY PDF Transformer
ABBYY PDF Transformer
Виробник: ABBYY

ABBYY PDF Transformer - універсальний інструмент для роботи з PDF -файлами. Він не лише перетворить PDF -файли в звичні, зручні для редагування формати - Microsoft Word, Excel, HTML і TXT, але також дозволяє створювати PDF просто з додатків Microsoft Office одним клацанням миші. Крім того, програма дозволяє створювати PDF -документи практично з будь-якого додатку, що підтримує виведення документу на друк (це робиться за допомогою драйвера принтера ABBYY PDF Transformer ).

Перетворення PDF -файлів
Конвертація PDF -файлів
ABBYY PDF Transformer дозволяє перетворювати в редаговані формати будь-які PDF -файли, у тому числі файли без текстового шару*. Такі файли найчастіше виходять з відсканованих документів і є зображенням тексту. Такий "текст" неможливо виділити і скопіювати в інший додаток. Завдяки використанню в ABBYY PDF Transformer унікальній технології розпізнавання, програма коректно перетворить в редаговану форму навіть такі PDF -файли.
* Текстовий шар - область PDF -файлу, що містить (повністю або частково) текст, що знаходиться в документі. Присутній не в усіх PDF -файлах.

Точне збереження оформлення документу
ABBYY PDF Transformer точно зберігає оформлення документу. У програмі передбачена спеціальна панель інструментів для виділення текстових областей, картинок і таблиць. Ці інструменти застосовуються для точного відтворення в редагованому форматі PDF -файлів із складним оформленням.

Перетворення багатомовних PDF -файлів
Програма конвертує тексти на 184 мовах! на основі кирилиці, латиниці, грецького і вірменського алфавітів, а також мови на основі ієрогліфічного листа.
ABBYY PDF Transformer коректно працює з документами, що містять будь-які комбінації підтримуваних мов.
Вибіркова конвертація сторінок
Виберіть в PDF документі тільки ті сторінки, які хочете конвертувати. Для швидкого пошуку скористайтеся спеціальним вікном для перегляду сторінок документу.
Створення PDF –файлів
- Створення безпосередньо з додатків MS ® Office
- Створення з будь-яких застосувань, що підтримують виведення документів на друк
- Створення PDF з провідника Windows одним клацанням миші
- Управління розміром створюваних PDF документів

Об'єднання в один PDF
Об'єднання декількох файлів різного формату в один PDF
У новій версії програми ви легко можете об'єднати декілька файлів різного формату (PDF, документи MS® Word або Excel, презентації PowerPoint®) в один PDF -документ.

Об'єднання безпосередньо з провідника Windows
Ви можете об'єднати необхідні документи різного формату в один PDF безпосередньо у вікні провідника Windows.

Інші можливості
Робота з паролями
ABBYY PDF Transformer може конвертувати PDF - файли, захищені паролем (якщо, звичайно, ви знаєте пароль). При створенні PDF також можна встановити пароль - на відкриття файлу, на його друк, редагування, додавання/видалення сторінок та ін.
Збереження посилань
ABBYY PDF Transformer автоматично знаходить в оброблюваних документах посилання і відтворює їх в підсумкових файлах. Посилання можуть бути як внутрішніми, на сторінки того ж документу, так і зовнішніми, на інтернет-сайти. Наприклад, якщо в початковому PDF -документі є зміст з посиланнями, то після перетворення в Мicrosoft Word він буде повністю збережений.

Системні вимоги:

Процесор
Комп'ютер з тактовою частотою процесора 1 ГГЦ і вище Intel® Core™2/Pentium®/Celeron®/Xeon™, AMD K6/Turion™/Athlon™/Duron™/Sempron™ або сумісним з ними процесором
Операційна система
Microsoft® Windows Vista®, Microsoft® Windows Server® 2003, Windows XPДля роботи з локалізованим інтерфейсом операційна система повинна забезпечувати необхідну мовну підтримку
Об'єм оперативної пам'яті
Не менше 512 МБ
Вільне місце на диску
500 МБ для звичайної установки і 512 МБ для роботи програми. Відеокарта і монітор з дозволом не менше 1024x768 точок Клавіатура, миша або інший вказівний пристрій
Для конвертації PDF у формати документів Microsoft Word, Excel®, PowerPoint® і Visio® відповідні додатки MS® Office мають бути встановлені на комп'ютері.
Конвертація PDF у формати:
• Microsoft Word 2007/2003/XP DOC, DOCX)
• Microsoft Excel 2007/2003/XP XLS, XLSX)
• Rich Text Format (RTF)
• HTML
• TXT
• PDF/A
• PDF з можливістю пошуку за текстом (текст під зображенням)
Створення PDF з файлів:
• Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF)
• Microsoft Excel (XLSX/XLS)
• Microsoft PowerPoint (PPTX/PPT)
• Microsoft Visio (VSDX/VSD)
• HTML
• TXT
Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF)
Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF)
Використовуйте віртуальний принтер PDF - XChange for ABBYY для створення PDF -документів з будь-яких застосувань, що підтримують виведення документів на друк (через меню Файл > Друк).Створювати PDF можливо з документів на будь-яких мовах.
Об'єднання PDF з файлів:
• PDF, PDF/A
• Microsoft Word (DOCX/DOC/RTF)
• Microsoft Excel (XLSX/XLS)
• Microsoft PowerPoint (PPTX/PPT)
• Microsoft Visio (VSDX/VSD)
• HTML
• TXT

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називалася жінка Адама?

Відповідь: