ABBYY FineReader

7193 0
ABBYY FineReader
ABBYY FineReader
Виробник: ABBYY

Система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader - ідеальне рішення для тих, кому потрібен найвищий рівень точності розпізнавання і збереження оформлення текстів. ABBYY FineReader швидко і точно перекладає паперові документи, PDF - файли і цифрові фотографії документів в редаговані формати. Отримані результати можна редагувати в додатках Microsoft Office, відправляти по електронній пошті або публікувати в Інтернеті.
У стрімкому сучасному світі часто не вистачає часу. Навіщо витрачати його даремно? Вводячи документи в комп'ютер за допомогою ABBYY FineReader, ви економите 14 хвилин на кожній сторінці. Використовуйте свій час ефективно!

Можливості ABBYY FineReader :

Отримання і обробка зображення
Надійне сканування
ABBYY FineReader працює з усіма популярними моделями сканерів і багатофункціональних пристроїв, у тому числі з устаткуванням наступних виробників :
AGFA , Fujitsu, Plustek, Avision, Genius, Primax, BenQ, HP, Ricoh, Brother, Kodak, Toshiba, Canon, Lexmark, Umax, Dell, Microtek, Visioneer, Epson, Mustek, Xerox.
Для сканування великої кількості сторінок в програмі передбачений спеціальний режим, що дозволяє працювати як з автоподатчиком сканера, так і без нього.
Широкий вибір графічних форматів
ABBYY FineReader відкриває файли наступних форматів : PDF, BMP, PCX, DCX, JPEG, JPEG 2000, TIFF, PNG.
Відкриття PDF -файлов
ABBYY FineReader відкриває і розпізнає файли у форматі PDF. Творець PDF - файлу може обмежити доступ до свого файлу, наприклад захистити його паролем, встановити заборону на відкриття файлу або витягнення з нього тексту і графіки. При відкритті подібних файлів ABBYY FineReader запрошуватиме пароль, щоб забезпечити захист авторських прав творця файлу.
Обробка зображень
ABBYY FineReader дозволяє заздалегідь обробити зображення, щоб підвищити якість розпізнавання і спростити подальшу роботу з документом. Програма містить такі опції як: очистити зображення від сміття, усунути перекоси, усунути спотворення рядків, інвертувати зображення, повернути або дзеркально відбити зображення, обрізувати зображення, стерти частину зображення.
Аналіз і розпізнавання
Визначення структури документу
ABBYY FineReader представляє революційно новий підхід до розпізнавання документів. Тепер документ аналізується і обробляється цілком, а не посторінково, що дозволяє FineReader зрозуміти такі елементи його внутрішньої структури, як верхні і нижні колонтитули, виноски, підписи до картинок і діаграм, стилі, шрифти і так далі. Елементи початкового документу відновлюються в кінцевому документі. Наприклад, при збереженні в Word верхні і нижні колонтитули, виноски відтворюються як відповідні об'єкти в Word.
Відмінна якість розпізнавання і точне збереження оформлення
Система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader точно розпізнає і максимально повно зберігає початкове оформлення будь-якого документу (у тому числі з текстом на тлі картинок, з кольоровим текстом на кольоровому фоні, з обтіканням картинок текстом і так далі)
Розпізнавання багатомовних документів
ABBYY FineReader розпізнає документи на 179 мовах, включаючи російський, англійський, німецький, французький, іспанський, італійський, шведський, фінський, болгарський, угорський, словацький, чеський, башкирський, білоруський, казахський, український. Для 36 мов, передбачена перевірка орфографії. Текст документу може бути складений на двох і більше мовах. Користувач може вказати свою мову розпізнавання для кожного блоку типу "текст" або для кожного елементу таблиці.
Інтелектуальне розпізнавання PDF - документів
Як відомо, деякі PDF - файли містять так званий текстовий шар, причому його вміст може не повністю відповідати видимому на екрані документу. FineReader заздалегідь аналізує вміст файлу і для кожного текстового блоку приймає рішення: розпізнати його або витягнути відповідний текст з текстового шару. Таким чином вдається збільшити якість розпізнавання і скоротити час обробки.
Розпізнавання цифрових фотографій документів
Тепер для розпізнавання необов'язково оснащувати комп'ютер сканером. ABBYY FineReader дозволяє розпізнавати фотографії документів, зроблені цифровою камерою (рекомендується використовувати цифровий фотоапарат з дозволом матриці 4 Мпікс і вище).
Існує безліч випадків, коли для отримання зображення зручніше використовувати фотоапарат, ніж сканер. Наприклад, під час ділової зустрічі поза офісом, при розпізнаванні вивісок або оголошень, в бібліотеці, особливо при роботі з товстими або старовинними книгами. Не кажучи вже про те, що цифровий фотоапарат працює у декілька разів швидше за будь-який сканер.
Розпізнавання гіперпосилань
ABBYY FineReader знаходить в тексті посилання на веб-сайти, адреси електронної пошти, файли, ftp - сервери і відтворює їх у вихідних документах.
Такі документи можуть бути збережені у форматах Microsoft Word, PDF і HTML. Крім того, в розпізнаний текст можна додавати власні гіперпосилання.
При розпізнаванні PDF -файлів, окрім зовнішніх посилань, відновлюються і внутрішні (на інші сторінки того ж документу).
Розпізнавання скріншотів
У комплект постачання системи включений ABBYY Screenshot Reader. Це просте і зручне застосування призначене для розпізнавання тексту з будь-якої області екрану. ABBYY Screenshot Reader перекладає в редагований формат такі тексти, які не можна скопіювати звичайним способом, - системні повідомлення, написи в Flash -роликах і так далі. Як розпізнаний текст, так і знімок екрану можуть бути збережений у вигляді файлу або переданий в буфер обміну.
Розпізнавання штрих-кодів
ABBYY FineReader підтримує розпізнавання штрих-кодів, у тому числі двомірних типу PDF - 417.
Збереження результатів
Великий вибір форматів збереження
ABBYY FineReader легко і швидко експортує результати розпізнавання в популярні офісні застосування. Серед них Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Lotus Word Pro, Corel WordPerfect, OpenOffice. Розпізнаний текст можна зберегти в різних форматах: PDF, PDF/A, DOCX, XLSX, RTF, DOC, XLS, CSV, TXT, HTML, Unicode TXT, Word ML, LIT, DBF.
Легкість і зручність використання
Дружній інтерфейс
Навіть людина незнайома з ABBYY FineReader легко зможе почати роботу і швидко отримати відмінні результати. Зумовлені сценарії обробки документів і інтерактивні підказки допоможуть впоратися з будь-яким завданням. В той же час програма містить широкий спектр опцій, який задовольнить найвимогливіших професійних користувачів.
Автоматична обробка документів
Процес розпізнавання документів дуже часто складається з одного і того ж набору операцій. Щоб заощадити час користувача, в програмі ABBYY FineReader описано декілька найбільш поширених сценаріїв обробки документів, наприклад "відсканувати - розпізнати - зберегти в PDF". Для запуску сценарію досить натиснути одну кнопку - усе решта FineReader зробить автоматично.
Крім того, в ABBYY FineReader можна створювати власні, призначені для користувача сценарії. Майстер сценаріїв допоможе швидко і просто настроїти FineReader на рішення тих або інших завдань.
Інтеграція з іншими застосуваннями
Виклик з Microsoft Word і Excel Ви можете викликати FineReader безпосередньо з Microsoft Word, Excel і вставити розпізнаний текст "під курсор" у вже відкритий документ або в новий документ.
Інтеграція з Windows Explorer. Процес розпізнавання можна запустити з контекстного меню файлу або перетягнути файл з провідника прямо у вікно FineReader.
Інтеграція з поштовими програмами. Процес розпізнавання можна запустити з листа з вкладеними графічними або PDF -файлами. Якщо в додатку декілька файлів, то програма запропонує вибрати потрібні вам файли. ABBYY FineReader дозволяє відправити зображення або розпізнаний текст по електронній пошті у вигляді вкладеного файлу.
Інструменти для розбиття зображення
Ви можете розбити зображення на декілька частин і зберегти кожну з них як окрему сторінку. Кожна з таких сторінок може бути оброблена окремо, наприклад, для них може бути усунений перекіс. Ця можливість особливо корисна при розпізнаванні книжкових розворотів, візитних карток і роздруківок презентацій Microsoft PowerPoint.
Мережеві можливості (доступні у версії ABBYY FineReader Corporate Edition)
Автоматична мережева установка
Підтримуються усі основні способи мережевої установки. ABBYY FineReader можна автоматично встановити з сервера на робочі станції за допомогою Active Directory, Microsoft Systems Management Server, а також з командного рядка.
Зручні інструменти адміністрування
За допомогою утиліти управління ліцензіями можна відстежувати використання ABBYY FineReader Corporate Edition на робочих станціях в локальній мережі, резервувати ліцензії за певними станціями, а також додавати нові ліцензії.
Підтримка мережевих багатофункціональних пристроїв
Мережевим багатофункціональним пристроєм, що поєднує функції сканера, принтера, копіювального апарату і факсу, можуть користуватися усі співробітники організації. Використовуючи спеціальні налаштування ABBYY FineReader, кожен співробітник зможе зробити так, щоб відскановані ним документи були автоматично відкриті і розпізнані на його робочій станції.
Hot Folder & Scheduling (Автоматична обробка документів з вибраної теки в призначений час)
FineReader Corporate Edition підтримує автоматичну пакетну обробку зображень і PDF -файлів. Початкові файли можуть поступати в теку на локальному диску, на іншій машині, доступній по мережі, на ftp -сервер або в теку поштової скриньки. Усі операції виконуються відповідно до розкладу. Можна, наприклад, призначити розпізнавання усіх файлів, що поступили за день, на нічний час, коли комп'ютер не виконує інших завдань.
Спільна робота з документами
FineReader Corporate Edition дає можливість ефективно організувати колективну роботу в локальній мережі. Наприклад, на одному комп'ютері можна сканувати, на іншому - розпізнавати документи, на третьому - перевіряти результати. Крім того, можна спільно працювати по мережі з призначеними для користувача мовами і словниками.
Вигідні умови корпоративного ліцензування
Для ABBYY FineReader Corporate Edition передбачені різні схеми корпоративного ліцензування : можна враховувати число одночасно працюючих користувачів, або усі комп'ютери, на яких встановлена програма. Це дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію з урахуванням конкретного завдання. Передбачені знижки залежно від числа ліцензій, що придбавалися.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Після зими наступає . . .?

Відповідь: