ABBYY FotoTranslate

2387 0
ABBYY FotoTranslate

ABBYY FotoTranslate
Виробник: ABBYY

Принцип роботи додатку :
1. Ви фотографуєте слово або словосполучення за допомогою камери мобільного телефону.2. Додаток автоматично розпізнає сфотографований текст і звертається в базу словників за перекладом. 3. Ви отримуєте на екрані вашого смартфону точний переклад слова або словосполучення. 4. Переміщайте курсор для перекладу інших слів в тексті.
Автоматичне коригування слова. Якщо слово розпізнане, але є неоднозначності в розпізнаванні (слово сфотографоване не повністю), то користувачеві пропонуються варіанти слів з перекладом на вибір.
Корисні поради:
Старайтеся, щоб камера була нерухома у момент зйомки.Забезпечте хорошу освітленість тексту. В деяких випадках спалах може засвічувати текст - краще його відключити. Заздалегідь визначтее потрібні для перекладу мови.
Після того, як сфотографований текс розпізнаний, ABBYY FotoTranslate звертається до мобільних словників, що входять до складу додатка. Користувач отримає переклад потрібного слова в лічені секунди. Додаток ABBYY FotoTranslate використовує словники загальної лексики. Словники ліцензовані у відомих авторів і видавництв, таких як Oxford, Compact Verlag. Можливе прослуховування деяких слів, озвучених професійними дикторами.
Для роботи з додатком не вимагається ні підключення до мережі Інтернет, ні наявність сигналу стільникового зв'язку. Користувачеві не доведеться витрачатися на трафік, і можна спокійно працювати з ABBYY FotoTranslate, знаходячись в роумінгу. Усі компоненти додатка встановлені на наймобільнішому пристрої, що дозволяє отримувати переклад, економлячи час і засоби.
Зручний інтерфейс і зрозуміле меню полегшать користувачеві роботу з додатком ABBYY FotoTranslate. Допоміжні поля підкажуть користувачеві, як правильно сфотографувати слово або текст. Є можливість легкого переходу між сфотографованим текстом і словниковою карткою і можливість переміщення по словах в сфотографованому тексті.
Системні вимоги:
Операційна система: Symbian® OS S60 3rd Edition and 5th Edition (v9.1/9.2/9.3/9.4).Місце на диску: Версія з однією мовою: 10 - 25 MB для словників, а також 30 - 90 MB для аудіофайлів (може використовуватися пам'ять телефону або карта пам'яті). Багатомовна версія: 250 MB для словників, а також 250 MB для аудіофайлів (може використовуватися пам'ять телефону або карта пам'яті). Наявність в телефоні фотокамери не менше 2 мегапікселів з функцією автофокусу. Доступ в Інтернет для активації додатка.
ABBYY FotoTranslate працює тільки з телефонами Nokia наступних моделей : Nokia N93 Nokia N93i Nokia E90 Communicator Nokia N73 Nokia 6210 Navigator Nokia E71 Nokia E66 Nokia E75 Nokia N95 - 3 NAM Nokia N82 Nokia N95 8GB Nokia N95 Nokia 6220 classic Nokia N78 Nokia N79 Nokia N85 Nokia N96 – 3 Nokia N96 Nokia 6720 classic Nokia 5730 XpressMusic Nokia 6710 Navigator Nokia N86 8MP Nokia 5800 XpressMusic Nokia N97 Nokia E71x Nokia E72 Nokia 5530 XpressMusic Nokia N97 mini.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Париж - це столиця (Італії, Франції, Англії)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: