ABBYY FlexiCapture Professional

2583 0
ABBYY FlexiCapture  Professional
ABBYY FlexiCapture Professional
Виробник: ABBYY

Потужне рішення для потокового введення, що дозволяє обробляти різні типи документів в одному потоці.
ABBYY FlexiCapture побудована на технологіях потокового введення даних і обробки документів компанії ABBYY і є комплексним рішенням для завдань по обробці паперових документів і витягання з них корисних даних.
ABBYY FlexiCapture є важливим кроком вперед на шляху розвитку систем потокового введення даних і обробки документів. Новий продукт успадкував усі кращі і перевірені часом технології, реалізовані в ABBYY FormReader, системі потокового введення і обробки форм, яку використовують багато компаній у всьому світі, і вивів їх на новий рівень продуктивності, зручності у використанні і гнучкості в застосуванні.Єдиний центр введення ABBYY FlexiCapture використовує потужні алгоритми інтелектуальної класифікації документів і завдяки цьому є єдиний центр введення для паперових документів різних типів, включаючи форми з жорсткою структурою, слабоструктуровані і неструктуровані документи. Система автоматично аналізує усі документи, що поступають, залежно від їх типу, чи то анкети, рахунки, контракти або журнальні статті, і правильно обробляє їх на основі заздалегідь заданих правил. ABBYY FlexiCapture Professional є ідеальним рішенням для відділів малих і середніх підприємств і дозволяє автоматизувати усі "паперові" процеси в організації, раціоналізувати бізнес-операції, понизити витрати і підвищити рівень обслуговування замовників.
ABBYY FlexiCapture здатна обробляти будь-які типи документів будь-якого рівня складності і може успішно використовуватися в багатьох галузях, включаючи канцелярії і фінансові відділи підприємств, страхування, банківські/фінансові установи, освіту, охорону здоров'я, медичне страхування, бухгалтерську справу, транспортні послуги, промисловість, оперативний облік та інші.

Підтримувані формати документів :
• Форми з жорсткою структурою/структуровані документи (анкети, екзаменаційні тести, листи перепису населення, страхові форми, запити на виплату медичної страховки, податкові декларації і т.п.)
• Слабоструктуровані документи (рахунки, замовлення на купівлю, транспортні накладні і т.п.)
• Неструктуровані документи (листи, контракти, статті і т.п.)ABBYY FlexiCapture  Professional
Система здатна обробляти одно- і багатосторінкові документи і форми будь-якої складності, документи з нефіксованою кількістю сторінок і документи з додатками у вигляді зображень або текстів.

Afina Адміністратори

Автор: Afina



Коментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Скільки букв в українському алфавіті? (відповідь, цифрою)

Відповідь: