ABBYY TestReader

2927 0
ABBYY TestReader
ABBYY TestReader
Виробник: ABBYY

Для використання Test Reader не вимагаються ні дорога техніка, ні довготривале навчання або спеціальна підготовка. Програму легко освоїти і зручно використовувати. Одного дня налаштувавши TestReader на ваші документи, ви запускаєте процес обробки форм : сканування, розпізнавання, коригування і експорт даних для будь-якої кількості сторінок.
При роботі з програмою TestReader оператор не втомиться від монотонності і одноманітності. Він тільки додає документи в автоподатчик сканера і підтверджує або виправляє окремі символи, відносно яких у програми є декілька гіпотез.
Ви можете обробляти чорно-білі, сірі і кольорові форми, вводити дані з документів різних видів в одному потоці, не витрачаючи час на їх сортування. TestReader працює і з машинописним текстом, і з даними, внесеними від руки, розпізнає мітки і пункти, відмічені як варіанти відповідей в тестах. ABBYY TestReader "уміє" читати друкарський текст на 172 мовах і написаний окремо від руки на 91 мові, в числі 20 мов із словниковою підтримкою.
Разом з продуктами компанії ABBYY окрім документації і інструкції для операторів ви отримуєте і методичні рекомендації по організації процесу обробки, пропозиції по комплектуванню персоналом і інші організаційні питання, які доводиться вирішувати керівникам при впровадженні технологій автоматизованої обробки. Завдяки широким можливостям, ABBYY TestReader вже зараз використовується не лише в проекті ЄДІ (Єдиного Державного Іспиту Росія ), для якого спочатку створювався, але і в різних тестуваннях, іспитах і анкетування.
Як створювався ABBYY TestReader
При створенні системи TestReader розробники ABBYY використовували увесь досвід, накопичений в результаті організації обробки результатів ЄДІ.
Не секрет, що Єдиний Державний Іспит - найважливіший державний проект. Його проведення - один з етапів затвердженою Державною Думою і Президентом Росії Федеральної програми розвитку освіти. ЄДІ планується проводити замість звичайних випускних іспитів. Він є стандартизованою процедурою оцінки учбових досягнень (знань, умінь і навичок) випускників середніх загальноосвітніх установ і є однією з ланок федеральної системи оцінки якості освіти. Цілі вступу ЄДІ - створення системи об'єктивної, незалежної оцінки якості освіти, що отримується в системі середніх загальноосвітніх установ, і підвищення об'єктивності підсумкової атестації випускників освітніх установ і вступних іспитів до вузів.
Компанія ABBYY вже більше семи років співробітничає з Центром Тестування Міністерства Освіти РФ . І чотири роки бере активну участь в експерименті по введенню Єдиного Державного Іспиту в Росії, розробляючи високоточне і технологічне програмне забезпечення для обробки бланків з результатами ЄДІ. Бланки відповідей учнів Росії по кожному з предметів мають бути зібрані і оброблені всього за 4 дні. Вирішити завдання такого масштабу і терміновості в масштабах Росії не просто. Особливо важливо при проведенні ЄДІ уникнути можливих зловживань і спотворень інформації про знання учнів. Простіше кажучи, необхідно унеможливити підтасовування відповідей. Для цього бланки відповідей учнів проходять знеособлену перевірку в регіональних центрах. Це дозволяє добитися максимально об'єктивної оцінки знань випускників.
Для вирішення завдання обробки результатів ЕГЭ ABBYY спочатку запропонувала технологію ABBYY FormReader, призначену для обробки форм, заповнених від руки. Ця технологія на практиці довела свою ефективність. Уперше вона була використана для обробки результатів ЄДІ в 2001 році, перемігши в проведеному Міністерством Освіти тендері. Потім, ABBYY FormReader переміг в тендері на технічне забезпечення ЄДІ 2002. Під час проведення ЄДІ за допомогою продукту компанії ABBYY було оброблено близько півтори мільйона бланків всього за 25 днів.
Вже під час проведення ЄДІ 2001 року в компанії ABBYY вирішили створити спеціалізований продукт для потреб освіти. Його необхідність була очевидна, тому на початок проведення ЄДІ 2002 був готовий новий ABBYY TestReader, заснований на технології ABBYY FormReader . Усім регіонам, що беруть участь в експерименті по проведенню ЄДІ в 2002 році, окрім ABBYY FormReader, був безкоштовно наданий ABBYY TestReader, і було запропоновано його використовувати за бажанням. Заздалегідь компанія ABBYY провела навчання регіональних адміністраторів по установці і роботі з новим продуктом. Прекрасним показником якості ABBYY TestReader стало те, що усі регіони, в яких проводився ЄДІ, скористалися новим продуктом компанії ABBYY для обробки результатів іспиту.
У 2003 році Єдиний державний іспит складали більше 650 тис. школярів з 47 регіонів країни; це більше половини усіх випускників Росії. Проведення іспитів і збір бланків з відповідями по кожному з 12 предметів здійснювався в спеціалізованих пунктах проведення іспитів, яких було більше 800. Бланки передавали в пункти первинної обробки інформації (їх було 240), звідки дані поступали в регіональні центри обробки.
Результати іспиту були отримані в строк. За 18 днів за допомогою ABBYY TestReader було оброблено більше 3,3 млн. бланків ЄДІ. Нікому у світі ще не вдавалося настільки швидко і якісно проводити заходи подібного масштабу, організаційній і технологічній складності.

Переваги ABBYY TestReader

ABBYY TestReader підходить для вирішення величезної кількості завдань освітніх установ. Контрольні роботи, іспити і тестування проходять в школах і ВУЗах практично щодня, тому автоматизація процесу обробки результатів економить час і сили, забезпечуючи при цьому абсолютну об'єктивність отриманих оцінок.
ABBYY TestReader дозволяє обробляти бланки, заповнені цифрами, буквами на безлічі мов (у тому числі, англійській, німецькій, французькій, італійській, іспанській), різні мітки і штрих-коди. За допомогою TestReader екзаменатори можуть самостійно розробити власний бланк, використовуючи готові шаблони, і настроїти програмне забезпечення для його обробки.
Організаційні питання, які неминуче виникнуть в процесі впровадження технологій автоматизованої обробки, допоможуть вирішити методичні рекомендації, пропозиції по підбору персоналу, документація і інструкції для операторів, підготовлені компанією ABBYY на основі досвіду впровадження TestReader в багатьох учбових закладах.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: сто плюс двісті = (відповідь цифрою)

Відповідь: