742 0
Як ми всі знаємо, рація є ключовим пристроєм у системі бездротового домофону.Рація виступає як ланка передачі голосу в системі бездротового зв'язку.Цифрову рацію можна розділити на канали множинного доступу з частотним розділенням (FDMA) і канали множинного доступу з тимчасовим розділенням (TDMA).Отже, ми почнемо з плюсів і мінусів двох моделей і відмінностей між цифровими та аналоговими раціями:


 

детальніше
871 0

5 причин перейти з аналогового зв'язку на цифровий. Аналог VS Цифра, або Чому обирають цифрові рації

Необхідність оновити радіопарк та купити радіостанції нового покоління обумовлена в першу чергу амортизацією та моральною застарілістю пристроїв зв'язку. Початково вибір радіостанцій здійснюється в залежності від умов експлуатації та потреб бізнесу, які можуть лишатися незмінними роками. Проте на тривалій дистанції її модернізація стає необхідною, тому перехід з аналога на цифру — це тільки питання часу.

 Основні переваги аналогових радіостанцій перед цифровими — це їх невисока ціна та простота налаштування, саме з цих причин вони й досі доволі популярні. Але якщо говорити про якість з'єднання та передачі інформації, то цифрові рації тримають беззаперечне лідерство, адже це пристрої наступного покоління.


детальніше
7550 0

Hub 2 вже доступний для замовлення

 

Починаємо продаж Hub 2 — нового хаба системи безпеки Ajax із підтримкою фотопідтверджень у разі тривоги.

Hub 2 було розроблено, щоб допомогти охоронним компаніям реагувати лише на реальні загрози. Завдяки анімованим серіям фотографій з датчиків руху MotionCam диспетчери зможуть оперативно оцінити ситуацію на об’єкті та викликати групу швидкого реагування лише в разі необхідності.

детальніше
5198 0

Huawei представляє складний телефон Mate X на MWC 2019

 


24 лютого під час заходу на MWC 2019 компанія Huawei представила свій перший складний смартфон, який прийде на споживчий ринок. Названий Mate X, пристрій буде конкурувати з такими іншими компаніями, які впроваджують складні телефони цього року. Особливо важливо, що Mate X зіткнеться з Samsung Galaxy Fold в головному бою, щоб побачити, хто виходить на вершину.


На жаль, Huawei поки що не розкриває інформацію про Mate X. Тим не менш, ми знаємо, що пристрій в основному весь екран. 
детальніше
4622 0
Як виконати низькорівневе форматування
жорсткого диску SATA або ATA (IDE)?
 
 
• Що означає форматування на низькому рівні накопичувачі SATA або ATA (IDE)?
• Навіщо потрібне очищення жорсткого диска?
• Як виконується очищення жорсткого диска?
 
 
 
Що означає форматування на низькому рівні накопичувачі SATA або ATA (IDE)?
детальніше
18530 0
Lenovo виправила вразливості в прошивках своїх комп'ютерів

Lenovo виправила дві важливі вразливості в системному ПЗ своїх комп'ютерів. Вони виправляються оновленням LEN-9903 (Intel ME protection not set on some Lenovo Notebook and ThinkServer systems) і LEN-8327 (Microsoft Device Guard protection bypass). Детальніше у повній новині...

 

 

Lenovo виправила уразливість в прошивках своїх комп'ютерів

детальніше
2088 0
Як відключити оновлення до windows 10?
Як відключити оновлення до windows 10Думаю багато користувачів Windows 7, 8 останні кілька місяців спостерігають в треї нав'язливий значек який пропонує оновлення до Windows 10. Ми вже згадували в статті Захист від Windows 10 про те які сюрпризи дана операційна система нам готує. Це і витоку приватної інформації і перевитрату інтернет трафіку. У Windows 10 у вас не буде звичного медіаплеєра а для того щоб встановити програми вам знадобиться обліковий запис майкрософт. Крім того постійні втручання в роботу і нав'язлива реклама. Вам це потрібно? НІ? Тоді я розкажу вам як відключити пропозицію оновлення до Windows 10.
детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
7316 0


Eset 8 блокує  utorrentEset 8 блокує  utorrent
 На жаль склалась така ситуація  у новій версії програми utoorent, що при запуску антивірус блокує рекламні блоки, що розташовані у вікні програми. Ця процедура вносить неспокій у роботу користувача. Тому спробувавши декілька варіантів ми обрали найспокійніший.

Для цього потрібно зайти в налаштування програми(антивіруса) через головне вікно =>параметри=>увійти до додаткових параметрів; (або натиснувши на клавіатурі клавішу F5). Розгортаємо "Інтернет і електронна пошта"=>"Керування URL адресою" і тут додаємо у список адрес, виключених із фільтрації, запис наступного вигляду: *cdn.bitmedianetwork.com*

Усе всюди тиснемо підтвердження і перезавантажуємо utorrent.  

детальніше
2652 0


Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

Требования
Статья применима для Windows 7

Информация
При нажатии на кнопку "Проверка обновлений" в центре обновления Windows

Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

может возникать сообщение "Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена. Возможно, потребуется перезагрузить компьютер. "

Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

Это сообщение возникает даже когда служба автоматического обновления Windows запущена и работает...

детальніше