6920 0

Hub 2 вже доступний для замовлення

 

Починаємо продаж Hub 2 — нового хаба системи безпеки Ajax із підтримкою фотопідтверджень у разі тривоги.

Hub 2 було розроблено, щоб допомогти охоронним компаніям реагувати лише на реальні загрози. Завдяки анімованим серіям фотографій з датчиків руху MotionCam диспетчери зможуть оперативно оцінити ситуацію на об’єкті та викликати групу швидкого реагування лише в разі необхідності.

детальніше
4605 0

Huawei представляє складний телефон Mate X на MWC 2019

 


24 лютого під час заходу на MWC 2019 компанія Huawei представила свій перший складний смартфон, який прийде на споживчий ринок. Названий Mate X, пристрій буде конкурувати з такими іншими компаніями, які впроваджують складні телефони цього року. Особливо важливо, що Mate X зіткнеться з Samsung Galaxy Fold в головному бою, щоб побачити, хто виходить на вершину.


На жаль, Huawei поки що не розкриває інформацію про Mate X. Тим не менш, ми знаємо, що пристрій в основному весь екран. 
детальніше
3438 0
Як виконати низькорівневе форматування
жорсткого диску SATA або ATA (IDE)?
 
 
• Що означає форматування на низькому рівні накопичувачі SATA або ATA (IDE)?
• Навіщо потрібне очищення жорсткого диска?
• Як виконується очищення жорсткого диска?
 
 
 
Що означає форматування на низькому рівні накопичувачі SATA або ATA (IDE)?
детальніше
16729 0
Lenovo виправила вразливості в прошивках своїх комп'ютерів

Lenovo виправила дві важливі вразливості в системному ПЗ своїх комп'ютерів. Вони виправляються оновленням LEN-9903 (Intel ME protection not set on some Lenovo Notebook and ThinkServer systems) і LEN-8327 (Microsoft Device Guard protection bypass). Детальніше у повній новині...

 

 

Lenovo виправила уразливість в прошивках своїх комп'ютерів

детальніше
1884 0
Як відключити оновлення до windows 10?
Як відключити оновлення до windows 10Думаю багато користувачів Windows 7, 8 останні кілька місяців спостерігають в треї нав'язливий значек який пропонує оновлення до Windows 10. Ми вже згадували в статті Захист від Windows 10 про те які сюрпризи дана операційна система нам готує. Це і витоку приватної інформації і перевитрату інтернет трафіку. У Windows 10 у вас не буде звичного медіаплеєра а для того щоб встановити програми вам знадобиться обліковий запис майкрософт. Крім того постійні втручання в роботу і нав'язлива реклама. Вам це потрібно? НІ? Тоді я розкажу вам як відключити пропозицію оновлення до Windows 10.
детальніше
Розробка сайта під ключ
6084 0


Eset 8 блокує  utorrentEset 8 блокує  utorrent
 На жаль склалась така ситуація  у новій версії програми utoorent, що при запуску антивірус блокує рекламні блоки, що розташовані у вікні програми. Ця процедура вносить неспокій у роботу користувача. Тому спробувавши декілька варіантів ми обрали найспокійніший.

Для цього потрібно зайти в налаштування програми(антивіруса) через головне вікно =>параметри=>увійти до додаткових параметрів; (або натиснувши на клавіатурі клавішу F5). Розгортаємо "Інтернет і електронна пошта"=>"Керування URL адресою" і тут додаємо у список адрес, виключених із фільтрації, запис наступного вигляду: *cdn.bitmedianetwork.com*

Усе всюди тиснемо підтвердження і перезавантажуємо utorrent.  

детальніше
2432 0


Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

Требования
Статья применима для Windows 7

Информация
При нажатии на кнопку "Проверка обновлений" в центре обновления Windows

Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

может возникать сообщение "Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена. Возможно, потребуется перезагрузить компьютер. "

Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

Это сообщение возникает даже когда служба автоматического обновления Windows запущена и работает...

детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
9505 1

Управління Служби безпеки України в Тернопільській області звертає увагу громадян на те, що з 1 серпня п.р. в Російській Федерації вступає в силу нове антитерористичне законодавство, яке надає ФСБ можливість без рішення суду отримувати практично усі особисті дані користувачів інтернет-ресурсів, що зареєстровані в РФ.
детальніше
6040 0

 Трасування маршруту до сайту - що, як і навіщо?Часом доводиться чути фрази: «Ось знову такий-то сайт відвалився». Що це означає? Куди відвалився? Насправді сайт, звичайно, нікуди з стільця не падав, просто нам зі свого комп'ютера через свій Internet Explorer, Firefox або іншу яку програму до цього сайту не достукатися - не відображається він. Чому не відображається? Спробуємо це з'ясувати.

Як відомо, сайти в мережі, самі по собі не існують - їх підтримують великі потужні комп'ютери, звані серверами, а серверами цими відає компанія, звана провайдером, або хостинг-провайдером. І щоб усе в усіх правильно і добре відображалося, провайдер стежить за своїм мережевим обладнанням, у тому числі серверами і каналами зв'язку, через які проходять дані. А у нас з вами, коли щось десь "відвалюється", є можливість хоча б приблизно зрозуміти - що і де, щоб вирішити, чи винний хостинг, або той провайдер, через якого ми виходимо в інтернет, або просто треба своїми ручками вставити кабель в розетку (деякі і це забувають).
детальніше