» » » ВІДМІННІСТЬ ЦИФРОВОЇ РАЦІЇ ВІД АНАЛОГОВОЇ РАЦІЇ

ВІДМІННІСТЬ ЦИФРОВОЇ РАЦІЇ ВІД АНАЛОГОВОЇ РАЦІЇ

439 0

ВІДМІННІСТЬ ЦИФРОВОЇ РАЦІЇ ВІД АНАЛОГОВОЇ РАЦІЇ1. Двоканальні режими обробки цифрової рації

A.TDMA (множинний доступ з часовим поділом): режим TDMA з двома слотами використовується для поділу каналу 12,5 кГц на два слоти, і кожен часовий слот може передавати голос або дані.

Переваги:

1. Подвоїти пропускну здатність аналогової системи через ретранслятор

2. Один ретранслятор бере на себе роботу двох ретрансляторів і зменшує витрати на обладнання.

3. Використання технології TDMA дозволяє батареям рації працювати до 40% довше без безперервної передачі.

Недоліки:

1. Голос і дані не можуть передаватися в один і той же часовий інтервал.

2. Коли ретранслятор в системі виходить з ладу, система FDMA втратить лише один канал, тоді як система TDMA втратить два канали.Таким чином, здатність послаблення відмови гірша, ніж FDMA.

 

 

B.FDMA (множинний доступ з частотним поділом):Прийнято режим FDMA, а пропускна здатність каналу становить 6,25 кГц, що значно покращує використання частоти.

 

Переваги:

1. Використовуючи надвузькосмуговий канал 6,25 кГц, швидкість використання спектру можна подвоїти в порівнянні з традиційною аналоговою системою 12,5 кГц без ретранслятора.

2. У каналі 6,25 кГц голосові дані та дані GPS можуть передаватися одночасно.

3. Через вузькосмугову характеристику різкості приймального фільтра чутливість прийому ідентифікатора зв'язку ефективно покращилася в каналі 6,25 кГц.І ефект виправлення помилок, відстань зв'язку приблизно на 25% більше, ніж у традиційного аналогового FM-радіо.Тому для прямого зв’язку між великими площами та радіообладнанням метод FDMA має більше переваг.

 

Відмінність цифрової рації від аналогової рації

1.Обробка голосових сигналів

Цифрова рація: режим зв'язку на основі даних, оптимізований за допомогою цифрового сигнального процесора зі специфічним цифровим кодуванням і модуляцією основної смуги.

Аналогова рація: режим зв'язку, який модулює голос, сигналізацію та безперервну хвилю на несучу частоту рації та оптимізований за допомогою посилення.

2. Використання ресурсів спектру

Цифрова рація: аналогічно цифровій стільниковій технології, цифрова рація може завантажувати більше користувачів на певний канал, покращувати використання спектру та краще використовувати ресурси спектру.

Аналогові рації: існують такі проблеми, як низьке використання частотних ресурсів, погана конфіденційність дзвінків і єдиний тип бізнесу, який більше не може задовольняти потреби в комунікації галузевих клієнтів.

3. Якість дзвінка

Оскільки технологія цифрового зв’язку має внутрішньосистемні можливості виправлення помилок і в порівнянні з аналоговою рацією, вона може досягти кращої якості голосу та звуку в більш широкому діапазоні середовищ сигналу та отримувати менше звукових шумів, ніж аналогова рація.Крім того, цифрова система відмінно пригнічує шум навколишнього середовища і може слухати чисті голоси в шумному середовищі.ВІДМІННІСТЬ ЦИФРОВОЇ РАЦІЇ ВІД АНАЛОГОВОЇ РАЦІЇ

Для публікації використані матеріали із наступного сайту


edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: сто плюс двісті = (відповідь цифрою)

Відповідь: