Домофони

3848 0
Охорона будинку дуже актуальна в період кризи, коли активізувалися квартирні злодії і потрібно захистити своє майно і рідних. Для цього найкраще купити домофон, відеодомофон, або встановити відеовічко.

Домофон – це електронний пристрій, який служить для контролю доступу, тобто дозволяє людині, яка знаходиться усередині будівлі, забороняти або дозволяти відвідувачам доступ усередину.
Домофони
Домофони підрозділяються на мало абонентські (у приватних будинках) і багатоабонентські (на під’їздах в багатоквартирних будинках).
Також ці пристрої підрозділяються на такі види, як відеодомофон і аудіодомофон. Аудіодомофон забезпечує голосовий зв’язок, а відеодомофон дозволяє також бачити співбесідника.

За типом монтажу домофони бувають накладного і вбудовуваного типів. Відеодомофони з чорно-білим зображенням бувають тільки накладного типу, а з кольоровим - як накладного, так і вбудовуваного типу.

Ще один електронний пристрій, призначений для дистанційного спостереження, – це дверне відеовічко. Зовні воно схоже на звичайне дверне вічко, але відмінність у тому, що воно дозволяє виводити зображення на екран телевізора або монітора. Таким чином не треба буде підходити до дверей, щоб побачити того, хто за ними знаходиться.

Одна з основних характеристик відеовічка - чутливість, тобто здатність бачити при поганому освітленні. Залежить це від характеристики ПЗС матриці і від світлосили об’єктива. При використанні інфрачервоного підсвічування відевічко може “бачити” навіть в повній темноті.
Відеовічко також веде запис на флеш-карти. Датчик руху дозволяє вбудованому детектору реагувати на появу сторонніх і включати запис автоматично.
Установка і підключення домофону або відеовічка в разі покупки відбувається безкоштовно.

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Казка "Вовк і семеро . . .(метеликів, циклопів, козенят)" ? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: