» » Що таке «КРИПТОВАЛЮТА»?

Що таке «КРИПТОВАЛЮТА»?

2747 0


У сучасних криптовалюта немає емісійного центру взагалі. Ні комісій за переведення, а якщо і є, то це винагороду бере собі програміст (або фірма), який написав саму програму-гаманець. Ніяких зв'язків з банками та іншими посередницькими організаціями, крім бірж, які переводять криптовалюта в «стандартні» гроші. Ніякої інфляції, кількість «цифрових монеток» обмежена і не може бути більше якогось числа ... Але найголовніше: «цифрова монетка» ніяк не прив'язана до певної особистості або фірмі, це просто послідовність цифр і все! «Монетки» з гаманця користувача неможливо вилучити, не знаючи код. Ніяк! Втратив код, гроші «згоріли».

Коливання валюти протягом доби можуть досягати десятків разів, причому в обидві сторони. Відомості про всі перекладах, як і про кількість «монеток», відкриті для широкого доступу, але учасники транзакцій і народження нових «монеток» - адреси гаманців, що складаються з довільного набору символів, не більше.

Чому ж рівень довіри до комп'ютерного коду такий високий? І чому людям не вистачає традиційних грошей? На ці «цифрові монетки» можна купити все, що тобі готові продати, і ніяка державна організація, яка покликана «стежити за законністю», не знатиме про це. Тобто податкова інспекція, наприклад. Поки ніхто не забороняє тобі «Майн» «цифрові монетки» і розплачуватися ними де завгодно і за що завгодно і поки криптовалюта захоплюють одну «фортеця» за одною. Все більше людей навіть намагаються отримувати зарплату в біткойнов, найпоширенішою сьогодні криптовалюта, а також в Ванкоінах і Свіскоінах, валютами, наступаючими біткоіни на п'яти. Думаєте, це неможливо? Помиляєтеся. Ось новина. «Влада міста Вікка в американському штаті Кентуккі повідомила, що не бачать жодних проблем в тому, щоб виплачувати шефу поліції містечка зарплату в цифровий валюті - біткойнов, повідомляє The Raw Story». (Телеканал Russia Today, 5.12.2013 р) Ну ніяк не погоджується шеф поліції отримувати зарплату в американських доларах ... Мабуть, влада все-таки знайдуть засіб, як убезпечити себе від таких «фінансових диверсій». А поки ... шукають і просто дозволили користуватися ... Не садити ж людей просто за те, що вони знаходяться на «вістрі технічного прогресу». Ейфорія безкарності переповнює тих, хто розважається покупкою чогось забороненого або просто хоче піти від податків і «всевидющого ока» держави.

Офіційного статусу ні в однієї криптовалюта сьогодні немає, і юридично «цифрові монетки» не відрізняються сьогодні від «вкладишів жуйки Турбо». Однак ці «вкладиші» вже заволоділи умами багатьох, які не найдурніших людей на цій планеті. Кажуть, похитнулася влада навіть самого всемогутнього бога сучасності - американського долара. «Інтернет знищив безліч паперових інститутів. А якщо у Гевіна Андерсена (одного з творців Bitcoin, спільно з Сатосі Накамото) і його команди вийде все, що вони планують, ще одна гілка паперового дерева - долар - може відправитися в макулатуру ». (Енді Грінберг. Редактор Forbes USA. «Віртуальний золотий стандарт».) І що може зробити з цим держава, яка покликана стежити за стабільністю своєї грошової системи? Поки нічого. На жаль чи на щастя ...
 

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Після зими наступає . . .?

Відповідь: