» » » Що таке SSL сертифікат , Навіщо Потрібний SSL сертифікат , Кому потрібний SSL сертифікат

Що таке SSL сертифікат , Навіщо Потрібний SSL сертифікат , Кому потрібний SSL сертифікат

2659 0

SSL сертифікати c перевіркою доменного імені

SSL сертифікати з перевіркою домену підтверджують право володіння доменним іменем, на яке виданий сертифікат. Це єдина інформація, яку він підтверджує, у такий спосіб при запиті на його видачу не потрібно надавати ніяких даних про компанію або її власника. Активація сертифіката з перевіркою домену займає кілька хвилин. Одержати сертифікат SSL може як юридична, так і фізична особа.

Що таке SSL сертифікати з перевіркою домену?

Якщо Ви керуєте невеликим онлайн-проектом, що не вимагають більших капіталовкладень, і прагнете його захистити надійно, і при цьому швидко, Вам варто купити SSL сертифікат з перевіркою домену. Цей недорогий, але необхідний розв'язок дозволить Вам уникнути великих витрат, забезпечуючи при цьому надійний захист даних Ваших клієнтів.

Оскільки SSL сертифікат з перевіркою домену може бути виданий як юридичній, так і фізичній особі й підтверджує тільки право на володіння доменом, перевірка заявленої інформації відбувається швидко. Щоб створити SSL сертифікат, Вам досить відповісти на лист від Центру Сертифікації. Такі сертифікати, як правило, активуються на протязі декількох хвилин.

 Сайт для замовлення SSL сертифікату

SSL сертифікати c захистом субдоменів

Wildcard SSL - сертифікати, здатні забезпечувати безпека декількох сайтів одночасно. Захист поширюється на всі субдомени (домени типу *.moy_domen.com.ua) домену, для якого замовлений сертифікат.

Що таке SSL сертифікати із захистом субдоменів?

У випадку, якщо Вам необхідно захистити не тільки основний домен, але й субдомени (admin.moy-domen.com.ua, korzina.moy-domen.com.ua і т.д.), Вам не потрібно купувати сертифікати для кожного субдомену. Досить придбати SSL сертифікат із захистом субдоменів. За допомогою Wildcard SSL Ви можете повністю захистити Ваш сайт, не купуючи окремий SSL для кожного субдомену.

 Сайт для замовлення SSL сертифікату

SSL сертифікати з перевіркою компанії

Якщо на сайті Вашої компанії встановлений SSL сертифікат з перевіркою компанії, сайт буде користуватися більшою довірою у відвідувачів і клієнтів, оскільки такий сертифікат підтверджує не тільки право володіння доменом і приналежність веб-сайту даної організації, але й існування компанії як такої. Видача сертифіката з перевіркою компанії звичайно здійснюється протягом 2 робочих днів.

Що таке SSL Сертифікати з перевіркою компанії?

SSL сертифікат з перевіркою компанії підтверджує як право володіння доменом, приналежність веб-сайту даної організації, так і існування компанії, як такої. Такий сертифікат у більшості випадків видається протягом двох робочих днів.

Чи потрібен мені сертифікат з перевіркою компанії

Сертифікат з перевіркою компанії необхідний тим, хто займається солідним Інтернет-Бізнесом і співпрацює із клієнтами й партнерами он-лайн. Цей сертифікат завірить Ваших відвідувачів і клієнтів у тому, що Ваша організація дійсно існує й зареєстрована офіційно. Навіть якщо Ваша компанія цілком і повністю розташована у всесвітній павутині й жодним чином не пов'язана з наданням товарів і послуг поза кібер-простором – Вам необхідно офіційно завірити її існування. Установивши сертифікат SSL з перевіркою компанії інформація про Вашу організацію буде повідомлятися всім відвідувачам Вашого сайту. Крім того, за допомогою безкоштовної «печатки довіри» Ви зможете показати своїм відвідувачам, що піклуєтесь про безпеку їх даних.
Сайт для замовлення SSL сертифікату

SSL сертифікати із зеленим рядком

SSL сертифікати з розширеною перевіркою (EV) за принципом дії схожі із сертифікатами з перевіркою компанії, однак процес видачі EV сертифіката складніше, оскільки перевірка даних проводиться більш ретельно й суворо. Такі сертифікати користуються найбільшою довірою в користувачів і свідчать про розміри компанії й серйозності підходу до бізнесу. Активація сертифіката займає близько 10 днів. Сертифікат може бути виданий тільки юридичній особі.

Чи потрібен Вам SSL сертифікат із розширеною перевіркою

Якщо Ваша компанія – великий Інтернет-Проект, Вам необхідний SSL сертифікат розширеної перевірки. Такий сертифікат є престижним атрибутом компанії в Інтернеті – він дозволяє встановити на сайті "печатка довіри", що підтверджує володіння сайтом і компанією. При відвідуванні сайту, на якому встановлений сертифікат розширеної перевірки, колір адресного рядка стає зеленого кольору, а в самому рядку відображається назва Вашої компанії. Такі сайти вселяють довіру й надихає потенційних клієнтів і партнерів на серйозне співробітництво.

SSL сертифікати розширеної перевірки видаються тільки юридичним особам, і процес його видачі більш трудомісткий. Крім стандартних даних, для активації необхідні нотаріально завірені переклади документів на англійську мову, що підтверджують дійсність компанії, а також підтвердження цих даних третьою стороною. Часто при проведенні розширеної перевірки використовується «контрольний дзвінок», тому необхідно впевнитися, що особа, якій будуть дзвонити інформована про запит на видачу сертифікату. Активація EV сертифікатів звичайно займає 10 робочих днів.
Сайт для замовлення SSL сертифікату


edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Хто з`їв Колобка?

Відповідь: