2812 0

Що таке SSL сертифікат

SSL сертифікат – цифровий підпис, який дозволяє веб-серверу й веб-клієнтові (інтернет браузеру користувача) упевнитися в дійсності один одного й обмінюватися інформацією в зашифрованому виді. Для цього використовується особливий протокол – SSL. Таке шифрування забезпечує встановлення безпечного з'єднання й дозволяє зберегти конфіденційність і цілісність даних у момент їх передачі.

Навіщо Потрібний SSL сертифікат

За допомогою Ssl-Сертифіката Ви забезпечуєте повну безпеку при обміні інформацією. Принципроботи Ssl-Сертифіката визначається трьома факторами:

  • Дійсність даних – SSL сертифікат підтверджує, що при обміні інформацією клієнт дійсно одержує дані з домену, на якому розміщений сайт, що належить компанії.
  • Конфіденційність – за допомогою SSL шифрування дані передаються таким чином, що їх неможливо перехопити в момент передачі.
  • Цілісність інформації – завдяки SSL з'єднанню, дані не можуть бути перекручені під час сеансу їх передачі.

Установивши SSL сертифікат на свій сайт, Ви зможете завоювати довіру відвідувачів. Те, що Ваш сайт безпечний, означає, що Ви готові до серйозного довгострокового співробітництва, що Ви піклуєтеся про клієнта із самого початку ваших ділових відносин.

Кому потрібний SSL сертифікат

Насамперед, Вам. Вам і Вашим клієнтам. В умовах високої конкуренції різних Інтернет-Проектів і з урахуванням зростаючого майстерності й винахідливості онлайн-шахраїв користувачі стають усе більш вимогливими й пильними. Ваші клієнти повинні бути впевнені у Вас як у постачальнику послуг. Будь-яка інформація, що відсилається Вашими клієнтами через сайт, повинна виходити в зашифрованому виді, чи то імена, адреси, телефони, не говорячи про інформацію із кредитних карток або банківських рахунків.

Сайт для замовлення SSL сертифікату

Перейшовши по посиланні "детальніше" Ви отримаєте більш глибоке пояснення і також зможете перейти на сайт замовлення SSL сертифікатів.

детальніше