Dr.Web® CureNet™

3975 0
Dr.Web® CureNet™ Dr.Web® CureNet™
Виробник: Доктор Веб

        Якщо у Вашій локальній мережі використовується антивірус іншого виробника, але Ви сумніваєтеся в його ефективності, за допомогою Dr.Web CureNet без деінсталяції використовуваних продуктів і без установки Dr.Web CureNet у систему Ви можете просканувати усі комп'ютери і, у разі потреби, вилікувати їх. Сканери Dr,.Web, що лікують, не встановлюються, а запускаються на виконання і після проведення сеансу сканування і лікування негайно самознищуються з комп'ютера. Dr.Web CureNet можна запустити навіть з USB -носія.
Вже давно для багатьох компаній, що виставляють високі вимоги до рівня інформаційної безпеки корпоративних мереж, стало нормою використання антивірусів різних виробників на станціях, серверах або корпоративному шлюзі. Dr.Web CureNet дозволяє використовувати одночасно 2 антивіруси на робочих станціях і файлових серверах Windows : Dr.Web і антивірус іншого виробника.
       Для цього не вимагається ні наявність сервера, ні установка сканерів, що входять до складу Dr.Web CureNet!, на робочі станції або сервери Windows. Поширення сканерів, що лікують, можна проводити з будь-якого ПК під управлінням Windows 2000/XP/2003/2008/Vista/Windows 7. Запуск Майстра Dr.Web CureNet можна проводити з будь-якого зовнішнього носія, у тому числі з USB. Сканери Dr.Web для Windows не встановлюються, а запускаються на виконання і після проведення сеансу сканування негайно самознищуються з комп'ютера. На час сканування існує можливість відключати на віддаленій машині доступ до мережі, щоб уникнути повторного зараження і запобігти поширенню інфекції на інші станції локальної мережі.

Не залежить від підключення до Інтернету
       Dr.Web CureNet не є веб-сервісом, тому поширення сканерів, що лікують, на станції, що перевіряються, не відбувається через інтернет, а значить - швидкість поширення і перевірки станцій, так само як і швидкість збору статистики не залежать від стану зв'язку. Перевірку можна проводити навіть в мережах, повністю ізольованих від Інтернету.

Дотримання встановлених політик безпеки
       Dr.Web CureNet! не вимагає наявності сервера або установки якого-небудь додаткового ПЗ, його робота не чинить ніякого впливу на бізнес-процеси компанії і не порушує прийняту для її серверів політику безпеки.

Повна конфіденційність
       В процесі перевірки ніякого обміну даними між Dr.Web CureNet і сервером "Доктор Веб" не відбувається, статистичні дані про перевірку корпоративної мережі не передаються на сайт розробника антивіруса - формування звіту відбувається усередині локальної мережі на ПК адміністратора. Це забезпечує повну конфіденційність підсумків перевірки вірусного стану мережі.

Завжди актуальний
       Посилання на скачування індивідуального дистрибутива зберігається в Особистому кабінеті "Мій Dr.Web CureNet" протягом усього терміну дії ліцензії. По ній в потрібний момент можна викачати оновлену версію Dr.Web CureNet. Також існує можливість запустити утиліту оновлення і отримати найсвіжіші доповнення до вірусної бази на вже запущений Dr.Web CureNet.

Простота адміністрування
       З управлінням Dr.Web CureNet впорається навіть починаючий системний адміністратор. Інтерфейс Майстра Dr.Web CureNet організований у вигляді послідовних кроків, що робить процедуру перевірки інтуїтивно зрозумілою. В ході роботи Dr.Web CureNet адміністратор в режимі реального часу може спостерігати за процесом сканування.

Мінімальне навантаження на локальну мережу
       Розподіл лікуючих сканерів Dr.Web CureNet по ПК і серверах локальної мережі створює мінімальний мережевий трафік, завдяки використанню спеціально розробленого протоколу обміну інформацією в мережах, побудованих на основі протоколів TCP/IP з можливістю застосування особливих алгоритмів стискування трафіку.

Ефективний самозахист
       Для захисту від дії анти - антивірусних програм, спрямованих на виведення антивірусів з ладу, використовується Dr.Web SelfPROtect, що захищає модулі і файли Dr.Web CureNet! на віддаленій машині перед запуском сканування.

Актуальні оновлення
       Сканування відбувається з використанням найостанніших доповнень до вірусної бази Dr.Web - перед кожним скануванням можна здійснювати оновлення вірусних баз і компонентів Майстер Dr.Web CureNet. Лікування деяких видів загроз може захотіти перезавантаження станції, тому в Майстрові Dr.Web CureNet передбачено налаштування автоматичного перезавантаження станції після лікування.

Протоколювання дій
       Після закінчення сеансу лікування звіт про здійснених Dr.Web CureNet діях зберігається на станції зі встановленим Майстром Dr.Web CureNet. В ньому відображуються імена IP станцій, що просканувалися, а також статус, з яким завершилася перевірка.
Dr.Web CureNet лікує від вірусів комп'ютери і сервери під управлінням MS Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Windows 7 (32-и 64-бітові системи).

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Хто Ви (робот, спамер, людина)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: