» » » Довідники по законодавству України

Довідники по законодавству України

4241 0
Комп'ютерні довідники по законодавству:

Довідники по законодавству України
- Дінай БОС ; Програмний продукт БОС вiд фiрми Дiнай - це найпопулярніший в Украïнi i найповніший довiдник, який мiстить довiдкову iнформацiю про господарські i трудові вiдносини. Клiєнти, що користуються довiдником БОС, мають змогу отримати найдостовiрнішу довiдкову iнформацiю.

- Дінай Гросбух; Програмний продукт ГРОСБУХ вiд фiрми Дiнай - це найпопулярніший в Украïнi довiдник для бухгалтерiв i аудиторiв, котрий мiстить довiдкову iнформацiю про бухгалтерський облiк та оподаткування. Компанiя Дiнай обновлює iнформацiйну базу кожний день, отож клiєнти, що користуються довiдником ГРОСБУХ , завжди отримують найновішу i достовiрну iнформацiю.

- Дінай ЗЕДексперт; Програмний продукт ЗЕДексперт вiд фiрми Дiнай - це найпопулярніший в Украïнi i найповніший довiдник фахiвцiв iз зовнiшньоекономiчних вiдносин, котрий мiстить довiдкову iнформацiю про зовнiшньоекономiчну дiяльность i митне регулювання. Компанiя Дiнай обновлює iнформацiйну базу кожний день, отож клiєнти, що користуються довiдником ЗЕДексперт , завжди отримують найновішу i достовiрну iнформацiю.

- Дінай Цінні папери; Програмний продукт Цінні Папери вiд фiрми Дiнай - це єдиний в Украïнi комп'ютерний довiдник для фахiвцiв, що працюють на ринку цiнних паперiв, котрий був заснований на основi договору iз ДКЦБФР №269/19 вiд 22.02.2001 р. про комплексне забезпечення iнформацiєю учасникiв ринку цiнних паперiв. Даний довiдник, мiстить достовiрну iнформацiю про ринок цiнних паперiв.

- Дінай страхування; Програмний продукт СТРАХУВАННЯ вiд фiрми Дiнай - це єдиний у краïнах СНД комп'ютерний довiдник, котрий мiстить довiдкову інформацію про страхування. Клiєнти, що користуються довiдником СТРАХУВАННЯ , отримають найнеобхiднішу i найкориснішу iнформацiю про рiзноманiтні види страхування.

- Дінай професонал; Професіонал - це повна база по законодавству України, що містить більш 100 тисяч документів, згрупованих у 2,5 тис. тематик.Обсяг бази близько 2 Gb. Поставляється на 3-х дисках (або DVD-диску ).Як загальзаконодавча база, "Динай:Професіонал" може бути цікавий аудиторіям, раніше не охоплюваним комп'ютерними довідниками:
* юристам підприємств (юристам-господарникам), нотаріусам;
* судовим органам;
* державним установам , громадським організаціям;
* у якості єдиної правової бази для різних фахівців (у тому числі і для юриста) на великих підприємствах.

- Дінай Cудова практика; Програмний продукт судова практика має зручну чітку і цілісну логічну структуру.

Конституція. Кодекси; містить ряд кодексів (включаючи ті, що раніше діяли), які є найбільш затребуваними при роботі з органами судової влади.Судова практика;містить рішення, ухвали, визначення різних судів, класифіковані по галузях права.

Судові роз'яснення і узагальнення (5 підрозділів);містить листи, вказівки, роз'яснення різних судів вищих інстанцій, ухвали Пленуму Верховного суду України про практику застосування судами господарського законодавства, цивільного, кримінального законодавства, законодавства про адміністративне судочинство (регулює порядок рішення суперечок, в яких хоч би однією із сторін є орган виконавчої влади, місцевого самоврядування, їх посадовці або ін. суб'єкт, який здійснює управлінські функції), а також законодавства про адміністративні правопорушення.

Організація системи судового устрою;містяться документи, що визначають правові основи організації судової влади, систему судів загальної юрисдикції, основні вимоги щодо формування корпусу професійних суддів, систему і порядок здійснення суддівського самоврядування, а також що встановлюють загальний порядок забезпечення діяльності судів і регулюючі інші питання судового устрою.

КОНСУЛЬТАЦІЇ; містить консультації про порядок проведення судового процесу, порядок виконання рішень судів, консультації, засновані на конкретних судових спорах, а також статті про діяльність судів.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ, БЛАНКИ, НОВИНИ;
Складається з наступних розділів:
* Новини судової практики
* Довідкова інформація
* Форми документів для друку
* Компанія "Дінай" інформує
* ''Бюро справок''
Ціни на комп`ютерні довідники (грн.)

Комп'ютерні довідники
Вартість ліцензії на 2 робочих місця
Дінай: ГРОСБУХ

Дінай: БОС

Дінай: ЗЕДексперт

Дінай: ЦІННІ ПАПЕРИ,
Дінай: СТРАХУВАННЯ,
Дінай: СУДОВА ПРАКТИКА

Дінай: ПРОФЕСІОНАЛ


edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називалася жінка Адама?

Відповідь: