2165 0
BitDefender Security for File Servers

BitDefender Security for File Servers
Виробник: BitDefender

BitDefender Security для файлових серверів - це спеціально розроблене рішення для захисту інформації файлових серверів, що працюють з Windows. Проста установка, налаштування і управління плюс захист світового рівня від вірусів, програм-шпигунів і шкідливих дистрибутивів забезпечують легке адміністрування інформаційними серверами.
детальніше
7154 2
BitDefender Mobile Security

BitDefender Mobile Security
Виробник: BitDefender

BitDefender Mobile Security - потужне антивірусне рішення для забезпечення безпеки мобільних пристроїв. BitDefender Mobile Security забезпечує антивірусний захист в реальному часі, яка запускається при запуску і безперервно контролює пристрій, запобігаючи виконанню заражених файлів.

BitDefender Mobile Security забезпечує постійний антивірусний захист мобільних пристроїв на платформах Symbian™ або Microsoft® Windows Mobile™. Спираючись на цінний досвід в боротьбі з комп'ютерними загрозами, ми створили BitDefender Mobile Security - легкий і зручний у використанні інструмент, який захистить ваш мобільний пристрій.
детальніше
2156 0
BitDefender Client Security

BitDefender Client Security
Виробник: BitDefender

BitDefender Client Security - це потужна і проста в застосуванні система захисту і управління, що забезпечує повну безпеку роботи (виявлення прихованих загроз, вірусів, програм-шпигунів і інших шкідливих кодів). BitDefender Client Security значно скоротить ваші витрати на управління мережею, оскільки поєднує в собі функції захисту і централізованого контролю комп'ютерами мережі підприємства.
детальніше
2314 0
BitDefender Business Security
BitDefender Business Security
Виробник: BitDefender

BitDefender Business Security - це набір потужних і простих у використанні інструментів для управління і забезпечення безпеки роботи комп'ютерних мереж підприємств. Завдяки можливості централізованого управління, це рішення одночасно забезпечує повноцінний захист від усіх поширених веб-загроз, підвищує продуктивність роботи комп'ютерної мережі і знижує витрати на адміністрування.
детальніше
2380 0
BitDefender Total Security 2010
BitDefender Total Security 2010
Виробник: BitDefender

Рішення BitDefender Total Security забезпечує всеосяжний захист вашого ПК, поєднуючи засіб боротьби з шкідливим кодом, шпигунами, спамерами, хакерами, з додатковими функціями повного контролю роботи в мережі Інтернет і поліпшених можливостей резервного копіювання даних. BitDefender гарантує надійний захист вашого комп'ютера без уповільнення його роботи.

BitDefender Total Security нова версія відрізняється від попередньої версії ще більшою продуктивністю, поліпшенням функцій виявлення вторгнень і батьківського контролю, а також безліччю інших нових властивостей.

Особливості BitDefender Total Security :
Ще більше захисту!
Багато сучасних вірусів проникають на ваш комп'ютер і уникають виявлення антивірусними системами завдяки тому, що вони не відразу атакують комп'ютер. Такі віруси деякий час знаходяться в "сплячому" стані і починають діяти, тільки коли ваш комп'ютер найуразливіший. BitDefender включає функцію Active Virus Control, що забезпечує постійне спостереження за усіма процесами, що відбуваються на комп'ютері, і виявлення щонайменших підозрілих дій до того, як вони можуть завдати якої-небудь шкоди.
детальніше
Розробка сайта під ключ
2246 0
BitDefender Internet Security 2010
BitDefender Internet Security 2010

Виробник: BitDefender

BitDefender Internet Security забезпечує захист від вірусів, шпигунів, спаму, спроб фішинга, вторгнень і шкідливого веб-контенту.

Особливості BitDefender Internet Security:

Антивірус. Мета модуля Антивірус - гарантувати виявлення і видалення усіх вірусів, що є в обігу. BitDefender Internet Security використовує потужні скануючі механізми, сертифіковані Лабораторією ICSA, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir і TUV.
детальніше
2240 0
BitDefender Antivirus 2010
BitDefender Antivirus 2010
Виробник: BitDefender

BitDefender Antivirus забезпечує передовий захист проти вірусів, шпигунів, хакерських атак і крадіжки даних, без уповільнення роботи вашого комп'ютера.

Головні особливості BitDefender Antivirus

Ще більше захисту!
Багато сучасних вірусів проникають у ваш комп'ютер і уникають виявлення антивірусними системами завдяки тому, що вони не відразу атакують комп'ютер. Такі віруси деякий час знаходяться в "сплячому" стані і починають діяти, тільки коли ваш комп'ютер найуразливіший. BitDefender включає функцію Active Virus Control, що забезпечує постійне спостереження за усіма процесами, що відбуваються на комп'ютері, і виявлення щонайменших підозрілих дій до того, як вони можуть завдати якої-небудь шкоди.
детальніше