BitDefender Business Security

2531 0
BitDefender Business Security
BitDefender Business Security
Виробник: BitDefender

Основні якості BitDefender Business Security :

• Автоматизація складної адміністративної діяльності і відповідностей політикам безпеки.
• Централізоване управління файловими і поштовими серверами, а також робочими місцями.
• Централізований контроль антивіруса, брандмауера, оновлень, антиспаму, безпеки особистої інформації і дій користувача на робочому комп'ютері, а також поштових і файлових серверів.
• Автоматичне налаштування програми на нових робочих місцях.
• Проста інтеграція програми з наявними поштовими службами.
• Ефективний евристичний захист від новітніх веб-загроз.
• Безліч рівнів фільтрації спаму.
• Детальні звіти.
• Велика підтримка WMI скрипта.
• Сумісність з основними дистрибутивами Linux.

Достоїнства BitDefender Business Security :
Економія витрат на програмне забезпечення і адміністрування мережі.
Підвищений рівень безпеки для користувачів корпоративних мереж.
Безпека поштового трафіку.
Безпечний загальний доступ до файлів і документів для спільної роботи.
Поліпшений огляд мережі.
Зручність в роботі.
Програми оптимізовані для роботи в корпоративному середовищі.
Пакет BitDefender Business Security включає наступні рішення:
BitDefender Client Security включає два основні компоненти:
- BitDefender Business Client
Програма забезпечує передовий ефективний захист від вірусів, програм-шпигунів, прихованих загроз, спаму, перехоплення особистої інформації і інших шкідливих програм.
- BitDefender Management Server
Автоматизує складну адміністративну діяльність, забезпечуючи ефективніше управління комп'ютерною мережею, гарантує повну безпеку завдяки застосуванню політик безпеки для усіх комп'ютерів мережі, управління компонентом BitDefender Business Client і іншими рішеннями BitDefender server.

BitDefender Security для поштових серверів
Програма розроблена спеціально для поштових серверів, що працюють з операційними системами Windows і UNIX, і виконує функції антивіруса, антишпигуна, антисама, антифішинга, фільтру вмісту електронних листів і вкладень в них. Завдяки сумісності з багатьма поштовими платформами, для будь-якого підприємства BitDefender Security for Mail Servers здатний забезпечити захист від небезпечних вірусів і запобігти перехопленню конфіденційної інформації.
BitDefender Security для файлових серверів
BitDefender Security для файлових серверів - це спеціально розроблене рішення для захисту інформації файлових серверів, що працюють з Windows. Проста установка, налаштування і управління плюс захист світового рівня від вірусів, програм-шпигунів і шкідливих дистрибутивів забезпечують легке адміністрування інформаційними серверами.
BitDefender Security для Samba
BitDefender Security для Samba виконує функції антивіруса і антишпигуна для мережевих тек Samba. Програма забезпечує захищений доступ до загальних мережевих файлів і допомагає відповідати встановленим політикам безпеки. BitDefender Security для Samba має гнучкі налаштування і може бути встановлений на операційних системах Unix.

Особливості бізнес-рішень BitDefender :
Самостійне оновлення антивірусних баз
Антивірусні бази оновлюються, звертаючись безпосередньо до сервера BitDefender або певних надійних "сайтів-дзеркал", без якої-небудь участі користувача. Оновлення баз забезпечують своєчасний і ефективний антивірусний захист.
Поліпшення версії. Зареєстровані користувачі мають доступ до безкоштовних удосконалень і виправлень помилок у версії протягом терміну дії ліцензії. Оновлення придбаної раніше ліцензії завжди виробляється за спеціальною ціною.
Цілодобова індивідуальна технічна підтримка. Для користувачів бізнес-рішень BitDefender компанія надає постійну безкоштовну технічну підтримку он-лайн, по телефону або електронній пошті. Також ви можете знайти вирішення вашої проблеми в базі Питань компанії BitDefender, які Часто Задають.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: один помножити на двісті п'ятдесят чотири = (відповідь, цифрою)

Відповідь: