Розумне село

17145 2

Розумне селоРозумне село

       Система «Розумне село» - це єдина інформаційна система, призначена для полегшення повсякденної роботи працівників сільських рад.Розумне село
       Система «Розумне село» є єдиною, здатною до масштабування та адаптації, інформаційною системою, що призначена для автоматизації діяльності сільських і селищних рад по веденню погосподарських книг, статистичного обліку землі, нерухомості, транспорту, свійських тварин і худоби у відповідності до встановлених законом норм обліку громадянського майна. Окремий розділ системи призначений для автоматизації процесів реєстрації народжень, розводів, шлюбів громадян (т.н. "розділ РАГСу”), а також процесів, пов’язаних із міграцією громадян.
       Впровадження системи надає можливість організувати роботу сільських рад таким чином, щоб скоротити затрати часу, необхідного для виписки і видачі довідок громадянам, вчасного і достовірного отримання потрібної інформації в наглядному вигляді (звітність, реєстри зверненя громадян, тощо). Завдяки використанню сучасних інтелектуальних технологій підвищуються ефективність, керованість та координація діяльності сільської ради.
       Простота і легкість в роботі - цей принцип був пріоритетним при розробці системи. Навчитись працювати із системою є цікаво і неважко. Зовнішня простота та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволять користувачам освоїти систему "Розумне село” за лічені дні з будь-яким рівнем знання комп`ютера! Для оволодіння навиками роботи із системою ми пропонуємо мультимедійні відео-курси, які також полегшать навчання і покроково проведуть всіми розділами програми у зручний час.
       Постійна технічна підтримка та лінія консультацій забезпечать всіх користувачів необхідною інформацією.
       Новітні технології в погосподарському обліку не тільки полегшують роботу секретарів сільських рад щодо збору статистики, але й відкривають нові можливості для управління громадськими фінансами. Господарські книги містять дані про основні статті місцевого оподаткування: земельні частки та власність фізичних осіб. Це робить погосподарський облік незамінним інструментом для аналізу податкового потенціалу органів місцевого самоврядування.
       Слід зазначити, що дуже багато інформації, яка збирається на місцях, залишається незатребуваною. Причина проста – незручність паперових носіїв. В погосподарських книгах зберігається велика кількість неперевірених та застарілих даних. Система електронного погосподарського обліку «Розумне село» дозволяє вирішити ці питання.
        Використання системи «Розумне село» в сільських та селищних радах виводить процеси погосподарського обліку Розумне село на якісно новий рівень, який покликаний сприяти розвитку місцевого самоврядування. Завдячуючи інформаційним технологіям осередки місцевого самоврядування отримують можливість вирішити нагальні фінансові проблеми і стати повноцінними суб`єктами економічного та громадського життя.
        Суттєвим досягненням програмного рішення «Розумне село» є його інтеграція із громадським порталом через мережу Інтернет. На обласному рівні створюється єдина база даних, яка включає в себе дані всіх сільських та селищних рад області. Використовуючи WEB-з`єднання оператори в сільських радах заходять на сервер обласного рівня і виконують консолідацію (обмін даними) із головною базою даних.


ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ

       Єдність. Будучи єдиним і основним засобом внесення, обробки і аналізу інформації система дає єдиний інтерфейс до всіх своїх блоків. Це дає можливість персоналу швидко адаптуватися при переході між блоками системи і значно економить час на навчанні персоналу працювати з системою.
       Маштабування. Додавання нових блоків до системи є безболісним і швидким. Нові блоки наскільки це можливо використовують дані з інших, вже існуючих блоків.
       Адаптація. Модульний принцип побудови системи дозволяє створювати нові блоки на базі даних, що внесені в систему іншими блоками. Також є можливість створення нестандартних блоків під конкретного клієнта.
       Унікальність. На даний момент часу, система "Розумне село” є єдиною системою на території України та не має подібних закордонних аналогів.СКЛАД ТА СТРУКТУРА СИСТЕМИ «РОЗУМНЕ СЕЛО»

1. Відомості про домогосподарство:
2. Номер
3. Кадастровий номер
4. Адреса(індекс, країна, область, район, місто, вулиця, номер будинку)Розумне село
5. Додаткові Відомості Люди(відомості про членів домогосподарства):
       o Прізвище, ім’я, по батькові
       o Стать
       o Дата і місце народження
       o Відомості про освіту, роботу, пенсію, групу інвалідності
       o Відмітки про ведення особистого селянського господарства, про ведення Підприємницької діяльності
       o Відмітка про потребу в соціальному захисті, про нездатність пересуватися самостійно.
       o Паспортні дані
       o Дані про вибуття або прибуття в домогосподарство (народження, смерть, переїзд).
6. Худоба(відомості про худобу в домогосподарстві):
       o Велика рогата худоба (свині, вівці, кози, коні)
       o Кролі
       o Птиця
       o Бджолосім'ї
       o Хутрові та інші тварини
7. Будинок:
       o Площа та кількість кімнат
       o Відмітки про наявність в будинку водопроводу, каналізації, центрального опалення, гарячого водопостачання, ванни, природного газу, скрапленого газу.
8. Земля:
       o Загальна площа земельних ділянок.
       o Земля призначена для будівництва, обслуговування житлового будинку
       o Земля для ведення особистого селянського господарства.
       o Відомості про площі вирощуваних культур: озимих, ярих, технічних, картопля, овочі, баштани, кормові культури.
9. Техніка:
       o Трактори
       o Вантажні автомобілі
       o Комбайни та інше
10. На підставі бази даних по основній господарській книзі ведеться виписка і облік документів з автоматичним коректуванням основної бази:
       o запис актів про шлюб;
       o запис актів про смерть;
       o запис актів про народження
  причому якщо виписується документ, наприклад акт про смерть, то автоматично вноситься запис в базу даних про те, що житель помер і т.д. (вибув постійно).
11. Звіти в програмі:
       o Довідка про склад сім'ї
       o Довідка про склад сім'ї(для органів праці та соціального захисту населення)
       o Список виборців
       o Список жителів
       o Статистичні дані
       o Список людей за віком
       o Загальні дані по землі
       o Список людей які потребують соціальний захист
       o Довідка про будинок
       o Довідка про землю
       o Інші по замовленню клієнта

        Інше важливе призначення цього проекту - формування списків виборців. Даний проект в значній мірі вирішує проблему плутанини із списками виборців, оскільки реєстр виборців ведеться на нижньому рівні в сільській (селищній) раді. І списки потрібно тільки роздрукувати і надати в потрібному форматі у відповідні інстанції.Розумне село Розумне село
Розумне село Розумне селоКористувачі нашого сайту можуть бескоштовно скачати демонстраційну версію програми "Розумне село".

 Демонстраційна версія програми
Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарі користувачів (2)

Фото юзера Сергій
Сергій 17.06.2011
доброго дня.
планується використання вашого програмного продукту на території нашої сільської ради. Чи є можливим отримання демо версії для попереднього ознайомлення та для вирішення доцільності його використання.
з повагою, Сергій.

ліцензія до демо-версії просрочена і не дозволяе запустити програму.
Фото юзера edt-admin
edt-admin 17.06.2011
Для ознайомлення переведіть системну дату (поточну дату яку відображає комп`ютер з 2011 року на 2010) на один рік назад. Після чого програма запуститься. (Оновлення даної версії програми повинні бути датовані на травень, 2011 року)
Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: один помножити на двісті п'ятдесят чотири = (відповідь, цифрою)

Відповідь: