» » » Трасування маршруту до сайту - що, як і навіщо?

Трасування маршруту до сайту - що, як і навіщо?

6132 0
У подібній діагностиці нам допоможе трасування маршруту від нашого комп'ютера до потрібного сайту. Виконується ця трасування за допомогою команди traceroute, в Windows-варіанті tracert . Щоб запустити команду під Windows, зайдемо в меню Пуск -> Виконати і наберемо: cmd. Відкриється зовсім чорне вікно з миготливим курсором - це і є наша командна рядок. Далі наберемо tracert імя_сайта і подивимося, що буде ...

Інструкція


  1. Здійсніть трасування за допомогою команди traceroute, в Windows-tracert. Для того щоб зробити трасування маршруту, виконайте наступне: відкрийте меню «Пуск» — «Виконати». Введіть cmd.exe і оберіть «ОК».
  2. У командному рядку наберіть команду tracert ім’я_сервера (ім’я сервера зазначено у вітальному email-повідомленні при замовленні послуги). Дочекайтеся завершення виконання команди, потім натисніть праву клавішу миші у вікні командного рядка, оберіть «Виділити все» потім (після виділення) натисніть Enter. Далі, для того щоб побачити трасування, клацніть праву клавішу миші, потім клацніть «Вставити» у полі вводу повідомлення.
  3. Командою tracert ви виконуєте відправку пакетів даних на адресу, яку вказали — це може бути адреса сервера, ім’я комп’ютера в мережі або IP-адресу. При цьому пакети проходять через спеціальні маршрутизатори — мережеві пристрої між персональним комп’ютером і адресатом. Даним дією ви визначаєте маршрут до кінцевої точки призначення і, що найбільш важливо — обчислюєте час відгуку (значення в мілісекундах) кожного проміжного вузла.
  4. На тих ділянках, де час відгуку менше за все, передача виконується максимально швидко — це означає, що канал вільний і інформація доставляється без будь-яких перешкод. У тому місці, де час відгуку максимально якогось стандартизованого значення, ми бачимо наслідок «Перевищено інтервал очікування для запиту», що рівноцінно втраті інформаційних пакетів.
  5. Даним чином можна обчислити, в якій конкретній точці з’єднання існує проблема. Якщо дані не доходять до самого адресата, значить проблема в ньому. Якщо з’єднання припиняється на середині, проблема в якомусь із проміжних мережевих пристроїв. При цьому з іншого ПК або за іншим маршрутом (якщо такий є) ваш не відкрився сайт може виявитися цілком доступним. Якщо інформація не покидає межі мережі вашого провайдера, значить проблема в ньому.

edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Париж - це столиця (Італії, Франції, Англії)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: