» » Як забрати сайт WebAlta зі стартової сторінки

Як забрати сайт WebAlta зі стартової сторінки

2578 0

Як забрати сайт WebAlta зі стартової сторінки ?     

     При запуску браузера з'являється сторінка пошукової системи Webalta. Пошукавши в інтернеті, забрали посилання на Webalta з домашньої сторінки, деінсталювали програму, почистили реєстр, вилучили з диска все, що нагадує про цю пошукову систему. Виконавши всі ці рекомендації з інтернету, виявляєте, що пошукова система нав'язливо вантажиться при запуску браузера.Що ж робити?

     Відповідь дуже проста. Необхідно зайти в "Властивості" ярлика запуску браузера й вилучити посилання на пошукову систему, наприклад,

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" http://home.webalta.ru


     Необхідно вилучити http://home.webalta.ru і залишити тільки

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"


     А все те, що перераховане в першому абзаці, за винятком посилання на домашню сторінку, можна було б і не виконувати. Але, якщо ви зробили все, що було написано - це не зашкодить.

Звичайнов користувача на комп'ютері є кілька браузерів. Почистіть від посилання на пошукову систему Webalta властивості ярликів усіх наявних браузерів.

     Є невеликі уточнення для Windows 7, якщо ярлик запуску перебуває на панелі "швидкого запуску". У цьому випадку "властивості" ярлика не можливо подивитися й відредагувати.

Вихід - стати на ярлик, нажати праву кнопку миші й виконати "Вилучити програму з панелі завдань". Потім, після редагування властивості ярлика й запуску браузера, необхідно навести курсор мишки на ярлик у панелі швидкого запуску, нажати праву кнопку й виконати "Закріпити програму на панелі завдань" 


edt-admin Адміністратори

Автор: edt-adminКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Казка "Вовк і семеро . . .(метеликів, циклопів, козенят)" ? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: