Kaspersky Internet Security

2837 0
Kaspersky Internet Security
Kaspersky Internet Security
Виробник: Лабораторія Касперского

Kaspersky® Internet Security - комплексне вирішення питання вашої безпеки при роботі в мережі інтернет. Тепер захист від основних інформаційних загроз - вірусів, хакерів, спаму і шпигунських програм - реалізований у рамках одного продукту.

Сьогодні, коли комп'ютерні загрози носять комплексний характер, а словосполучення "криміногенна обстановка" стало відноситися і до мережі інтернет, одного антивірусного рішення може виявитися недостатньо для повноцінного захисту вашого комп'ютера.

Kaspersky® Internet Security - комплексне рішення для захисту від основних інформаційних загроз - вірусів, хакерів, спаму і шпигунських програм. Один продукт забезпечує усебічний захист домашнього комп'ютера. Інтеграція усіх компонентів програми запобігає системним конфліктам і забезпечує високу швидкість роботи ПК.

Основні переваги
Єдиний фронт захисту вашого комп'ютера. Kaspersky Internet Security контролює на вашому комп'ютері усі потоки інформації, що вхідні та вихідні - електронну пошту, інтернет-трафік і мережеві взаємодії. Вам не знадобиться інше ПЗ для захисту вашого комп'ютера.

Сумісність. Особливістю продукту є повна сумісність з операційними системами сімейства Microsoft Windows і коректна взаємодія з Центром Безпеки Microsoft Windows XP, що дозволяє уникнути конфліктів в роботі ПЗ. Програма оптимізована для використання на ноутбуках на базі технології Intel® Centrino™ Duo для мобільних ПК.

Простота і зручність. Майстер первинного налаштування продукту допоможе вибрати оптимальний режим роботи програми, регулярні оновлення баз даних і програмних модулів здійснюються в автоматичному режимі, а контекстна довідка допоможе швидко розібратися в особливостях налаштування продукту.

Захист від вірусів
Захист електронної пошти. Програма здійснює антивірусну перевірку поштового трафіку на рівні протоколу передачі даних (POP3, IMAP і NNTP для повідомлень, що входять, і SMTP для вихідних) незалежно від поштової програми, що використовується. Для популярних поштових програм - Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express і The Bat! - передбачені плагіни і лікування вірусів в поштових базах.

Перевірка інтернет-трафіку. Рішення забезпечує антивірусну перевірку інтернет-трафіку, що надходить по HTTP -протоколу, в режимі реального часу, дозволяючи таким чином запобігти зараженню ще до моменту збереження файлів на жорсткому диску комп'ютера. За допомогою плагіна для Microsoft Internet Explorer можна відстежувати статистику блокування небезпечних скриптів на веб-сторінках.

Захист файлової системи. Антивірусній перевірці можуть піддаватись будь-які окремі файли, каталоги і диски. Можлива перевірка тільки критичних областей операційної системи і об'єктів, що завантажуються при старті Microsoft Windows, що дозволяє приділити увагу в першу чергу областям і об'єктам системи, найбільш схильних до зараження.

Проактивний захист. Програма здійснює постійне спостереження за активністю програм і процесів, запущених в оперативній пам'яті комп'ютера, і своєчасно попереджує користувача у разі появи небезпечних, підозрілих або прихованих (rootkits) процесів; запобігає небезпечним змінам файлової системи і реєстру, а також відновлює систему після шкідливої дії.

Захист від шкідливих програм
Збереження конфіденційної інформації. Програма запобігає просочуванню вашої конфіденційної інформації (насамперед паролів, номерів банківських рахунків і карт). Програма розпізнає фішингові листи і попереджує вас про перехід на контрольовані шахраями підроблені сайти, що змушують користувача за допомогою методів соціальної інженерії під слушним приводом добровільно розкрити, наприклад, логін і пароль для доступу в інтернет-банк.

Комфортний і безпечний інтернет-серфінг. Програма блокує виконання небезпечних сценаріїв на веб-сторінках, а також "спливаючі" вікна і рекламні банери, які не лише дратують своєю настирливістю, але можуть також використовуватися і для доставки шкідливих програм на ваш комп'ютер.

Блокування платних телефонних дзвінків. Додаток допомагає ідентифікувати програми, які намагаються використовувати ваш модем для прихованого з'єднання з платними телефонними сервісами, і заблокувати їх роботу.

Захист від хакерів
Блокування мережевих атак. Програма фіксує спроби сканування портів вашого комп'ютера, часто передуючі мережевим атакам, і успішно відбиває найбільш поширені типи хакерських атак, забороняючи взаємодію з атакуючим комп'ютером. Моніторинг мережевої активності дозволяє вести статистику усіх з'єднань.

Контроль усіх мережевих взаємодій. На основі заданих правил програма контролює звернення додатків до джерел в мережі Інтернет і відстежує пакети даних вхідних і вихідних. Програма містить правила роботи більш ніж для 250 популярних додатків, а також дозволяє формувати нові правила для інших програм, у тому числі і за допомогою готових шаблонів.

Безпечна робота в будь-яких мережах. При підключенні комп'ютера до мережі програма пропонує користувачеві вибрати її тип (довірена мережа, інтранет або інтернет), від якого залежатиме суворість правил, вживаних мережевим екраном.

Режим невидимості при роботі в інтернеті. Режим невидимості запобігає виявленню вашого комп'ютера ззовні. При перемиканні в цей режим забороняється уся мережева діяльність, окрім передбачених правилами виключень, які визначаються самим користувачем.

Захист від спаму
Комплекс методів для розпізнавання спаму. Висока якість фільтрації спаму досягається застосуванням різних методів : перевірка по чорних і білих списках адресатів (включаючи адреси фішингових сайтів) і фраз в тексті листа, аналіз тексту листа за допомогою самонавчального алгоритму. Можливо навіть розпізнавання спаму у вигляді зображень.Kaspersky Internet Security
Підтримка поширених поштових програм. Для програм Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express і The Bat! передбачений спеціальний модуль розширення, який дозволяє задавати правила обробки листів за результатами їх аналізу.

Попередній перегляд листів. За допомогою спеціального інструменту можна переглядати тільки заголовки листів, що входять, на сервері без завантаження їх на ваш комп'ютер. Це дозволяє відмовитися від прийому деяких повідомлень, не лише економлячи час і інтернет-трафік, але і знижуючи вірогідність завантаження спаму і вірусів на ваш комп'ютер.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називалася жінка Адама?

Відповідь: