» » » » Антивірус Касперського® Mobile

Антивірус Касперського® Mobile

2794 0
Антивірус Касперського® Mobile
Антивірус Касперського® Mobile
Виробник: Лабораторія Касперского

Антивірус Касперського® Mobile - це зручне і надійне рішення для захисту смартфонів під управлінням Symbian OS і Windows Mobile від шкідливих програм для мобільних платформ.

Надійний захист
Перевірка на вимогу. Антивірусна перевірка може здійснюватися у будь-який момент, по запиту користувача. Перевірка вбудованої пам'яті мобільного пристрою займе лише декілька хвилин. Можна перевірити карту пам'яті, окрему теку або конкретний файл. При виявленні зараженого об'єкту, він поміщається в карантин або знищується.

Постійна перевірка.
Усі об'єкти, що входять або модифікуються, перевіряються без участі користувача : SMS, MMS, e - mail повідомлення. Продукт контролює також запуск виконуваних файлів, з'єднання, що входять, через Bluetooth і інші канали зв'язку.

Перевірка за розкладом.
При необхідності користувач може визначити конкретний час повної антивірусної перевірки пристрою (наприклад, вночі). Усі заражені об'єкти будуть автоматично видалені, або - поміщені в карантин, щоб користувач пізніше міг проглянути звіт і прийняти остаточне рішення самостійно.

SMS/EMS/MMS -антиспам.
Телефонний номер спамера може бути легко занесений в чорний список, а користувач - позбавлений від небажаної розсилки. Адреси з книги контактів можуть бути автоматично додані в "білий список".

Швидка і непомітна робота
Мінімальний вплив на роботу смартфону. Робота модуля постійного сканування практично не впливає на швидкість роботи інших застосувань і майже не витрачає заряд батареї.

Висока швидкість перевірки.
Час повної перевірки апарату може коливатися від 1 до 10 хвилин, залежно від кількості, об'єму і структури файлів на конкретному пристрої. Це один з кращих показників на ринку.

Безперервна робота.
При виконанні перевірки на вимогу або за розкладом, продукт по замовчуванню переміщає небезпечні файли в карантин, не перериваючи перевірки і не вимагаючи втручання користувача.

Простота і зручність
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Розроблений з урахуванням особливостей сприйняття інформації з дисплея пристроїв такого класу і зрозумілий з першого погляду. Управління продуктом не створює ніяких затруднень навіть для недосвідчених користувачів.

Контроль стану додатка.
Іконка з логотипом Kaspersky в заголовку вікна відбиває стан постійного захисту на кшталт значка в системному лотку.

Автоматичні оновлення.
Нові бази з'являються на сервері відразу ж після виявлення антивірусною лабораторією нового зразка. Оновлення антивірусних баз і функціональних модулів продукту відбувається автоматично, відповідно до періоду, заданого користувачем, або по замовчанню 1 раз на тиждень. Доступно як мобільне оновлення по WAP / HTTP (GPRS, EDGE, 3G), так і завантаження оновлень за допомогою ПК.Антивірус Касперського® Mobile

Системні вимоги:

Symbian:
6.1, 7.0s, 8.0, 8.1 Series 60
9.1, 9.2 Series 60
7.0s, Series UIQ
7.0s, Series 80
[email=west@edt.in.ua?subject=Please account&body=Прошу Вас виставити рахунок для оплати антивіруса мої дані :
Назва платника
тел:
e-mail:]Замовити диск[/email]

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Париж - це столиця (Італії, Франції, Англії)? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: