10017 0
Міні АТСУ наш час основою сучасного бізнесу є комунікація, а основою офісної комунікації - міні АТС. Саме вона дозволяє ефективно управляти зв'язком в офісі і за його межами. Зараз вже практично неможливо уявити собі працюючу компанію, яка не має міні АТС та інших засобів комунікацій.
Компанія «ВЕСТ» пропонує Вам автоматичні телефонні станції (АТС) виробництва Panasonic для використання в установах та офісах. Перевагами АТС Panasonic є їхня висока якість та надійність, оскільки всі вони виготовляються в Японії при жорсткому контролі якості по системі ISO 9001. На Україну поставляється спеціально адаптоване обладнання (позначається індексом RU, а починаючи з 2005 року - індексом UA), яке сертифіковане і супроводжується документацією на українській та російській мовах. Panasonic має розвинуту і добре організовану мережу сервісних центрів в країнах СНД, що забезпечує гарантійні зобов’язання.
На початку 2004 року термін гарантії на всі АТС Panasonic, та їхні компоненти (в тому числі системні телефони), які встановлені авторизованими спеціалістами, був збільшений до трьох років.
детальніше