12417 2
Комп'ютерні комплектуючі, периферія та офісна технікаПродаж комп'ютерів та продаж комп'ютерних комплектуючих в м. Львів
Можемо Вам запропонувати широкий асортимент комп’ютерної та офісної техніки, програмного забезпечення, який включає в себе продукцію більшості світових брендів — AMD, Intel, HP, Canon, Sony, Toshiba, Roline, Asus, Gigabyte, Acer, Dell, Samsung, Microsoft, Thermaltake, Seagate, AverMedia і багатьох інших. Ми продаємо комп’ютери, ноутбуки, принтери, сканери, телефони, факси, плазмові та LCD телевізори, кабелі та перехідники, акумуляторні батареї
та зарядні пристрої, розхідні матеріали, плати і адаптери, а також вживану техніку.

Компанія "ВЕСТ" працює з різними постачальниками комп'ютерної техніки, тому у нас ви завжди можете знайти необхідний вам товар за зручною ціною.Якщо того, що Вам потрібно, немає зараз в наявності, ми готові привезти під замовлення.

Зборка комп'ютера на замовлення відрізняється від стандартних моделей, які виставлені у магазині. Наші спеціалісти підберуть для Вас оптимальну кофігурацію комп'ютера, який буде відповідати Вашому бюджету та вимогам. Весь асортимент товару новий з гарантією. Також за бажанням замовника ми можемо допомогти продати старий комп`ютер або ж дати необхідні консультації по оновленні ( upgrade ) застарілого обладнання...

Дізнатися ціни на обладнання, можна скачавши прайс, перейшовши по посиланні "детальніше..."
детальніше
2658 0
LG 19LD350 LCD телевізорLG 19LD350 LCD телевізор

Сучасний, простий у керуванні та зручний у використанні телевізор LG 19LD350 з розширенням HD оснащений усіма необхідними функціями й технологіями для якісного перегляду.
Майстер настроювання зображення (система Picture Wizard 2) від компанії LG дозволяє максимально спростити процес калібрування. Простий інтерфейс забезпечує виняткову легкість у використанні. Три запрограмовані режими AV «Кіно», «Спорт» і «Гри», створюють оптимальну якість зображення й звук та регульовані однієї кнопкою на пульті керування. Система 24p Real Cinema забезпечує демонстрацію фільмів із природньою для них швидкістю 24 кадри в секунду, передаючи зображення у повній відповідності до оригіналу.

Ціна: 252 у.о.
детальніше